CRUISE nefunkční display

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
ivo99
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 09, 2008 13:45
Bydliště: Odry

CRUISE nefunkční display

Příspěvek od ivo99 »

Prosím o radu.
Dnes mi najednou přestal reagovat display na dotyky. Hardvarové klávesnice fungují. Možná by se funkce obnovila hard resetem. Ten se mi však nepodařilo udělat. Zkoušel jsem podle návodu stisknout klávesu GPS + explorer + soft reset. PDA se jen klasicky restartovalo. Můžete mi prosím někdo poradit co s tím?? Mám obavy, že je to na servis :cry:
Děkuji.

( PS: doufám, že jsem v dobrém topicu, jestli ne, tak se omlouvám.)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

a podržel si klávesy na delší dobu nebo si ej jenom stiskl?
http://www.smartwiki.cz/pocket-pc/htc/h ... #hardreset
ivo99
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 09, 2008 13:45
Bydliště: Odry

Příspěvek od ivo99 »

Díky za radu. Zkoušel jsem to několikrát. Klávesy jsem držel pořád. Místo nabídky na hard reset mi vždy začne bootovat systém
Honza
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon úno 13, 2006 21:22

CRUISE nefunkční display

Příspěvek od Honza »

Ahoj, vidím, že už je to poměrně hodně starý topic, ale asi neexistuje lepší místo, kam zareagovat. No zkrátka jsem se svým CRUISEm narayil na stejný problém, v pátek jsem se probudil a od té doby nefunguje display a bohužel nejde udělat ani HARD reset (IE tlačítko a tlačítko pod zeleným sluchátkem drženy zároveň + reset stylusem), takže jsem totálně bezradný a nevím, co s tím (HR jsem bral jako jistotu).

Nevíte někdo po té době, čím by to mohlo být (klidně jakou částí HW, mám doma ještě jeden CRUISE na díly,takže bych mohl ledacos vyměnit,ale nechce se mi do toho naslepo - už tak jsem to měl rozdělané abych zkontroloval flexy).. Dík za radu ..
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů