PŘÍSLUŠENSTÍ K HTC TOUCH CRUISE

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

PŘÍSLUŠENSTÍ K HTC TOUCH CRUISE

Příspěvek od dvsole »

Ahoj, tento týden si konečně půjdu koupit od Vodafonu HTC Touch Cruise. Chtěl jsem se zeptat na vaše zkušenosti s příslušenstvím. Mám na mysli držák do auta, jestli se vyplatí originál (http://www.nezabloudite.cz/?Mode=Sti&StiId=21557), nebo stačí univerzál na PDA (http://autodoplnky.objednavejte.cz/c172 ... -navigace/) - vím, že je rozdíl v nabjení, v tomhle případě mi jde spíš na "kvalitu uchycení" a celkovou kvalitu držáku, aby po týdnu neupadl.. pak bych chtěl koupit držák na kolo - chci Cruise používat i na kole jako GPS. Možná blbý dotaz, ale nepoškrábe vanička Cruise, když bych ho často používal na kole? (http://www.cybex.cz/produkt.aspx?src=54 ... -PDPHR4105, http://skvelynakup.prodejonline.cz/shop ... ail/401987). Co jsem četl diskuzi, tak se poměrně rozcházejí názory na to, jestli investovat do "značkové" či "méněznačkové" karty? Budu rád, když mi sem klidně naházíte linky, na dané typy, určitě si nechám poradit. Poslední dotaz směřuje k výdrži baterie při GPS, když bych jel na vícedenní výlet na kole a neměl možnost dobití mobilu, tak baterka pochopitelně nevydží. Jak dlouho ale cca dokáže fungovat GPS v kuse? Na kolik pak přjde náhradní baterka, je to dobré řešení mít dvě a výdycky je vyměnit? Díky moc ještě jednou a omlouvám se, jestli zním jako negramot, ale začínám a nechci udělat hned chyby, abych nakoupil nějaké blbosti :wink:
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

mám sadu do auta i na motorku od richteru a jsem maximálně spokojen! MOTO
AUTO
UNI DRŽÁK
Uživatelský avatar
vladaman
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon dub 07, 2008 19:40
Bydliště: 100 km na sever
Kontaktovat uživatele:

doplnky

Příspěvek od vladaman »

Co se tyce drzaku, pouzivam FLEXI 1 a zatim bez problemu(vyhoda je ze se tam Cruise vejde i na sirku).
Pametovou kartu doporucuji a osobne pouzivam Sandisk(na forech nejlepsi ohlasy).
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

u toho richteru se to samozřejmě dá libovolně natáčet, takže i na šířku


co se týče té výdrže u navigace, tak plná baterie vydrží max tak 8-9 hodin... tá se to trošku zvýšit nízkou intenzitou podsvícení, ale to zase na kole nepůjde nic vidět...
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dvsole »

A na tom kole to se musí dát do té vaničky - jak ta funguje s telefonem, mám na mysli není na něj "moc těsná" aby se častým vyndáváním a zandáváním poškrábal..? Když bych koupil 4GB kartu bude stačit, budu tam mít mapy, nejaké programy, písičky a data, ale nic zase závratného.. 8GB už stojí přes 1000 Kč a to se mi teď necce investovat..díky za info
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dvsole »

Jinak já mám trošku problém v tom, že blbě vidím, tak jsem si říkal, že by pro mě bylo spíš lepší koupit držák do auta s delším krkem, aby to bylo co nejblíž a nejlépe vidět..ale nevím..
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Jestli muzu rict svuj nazor, tak pouzivat neco s 2.8'' displayem do auta jako navigaci je holy nesmysl. jedine ze by jsi to dal primo nad/na palubni desku (ci jak se jmenuje to s "budikama" :D )
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

pokud tenhle názor myslíš vážně, měl bys zauvažovat o koupi solidních brýlí :P naprosto dostačující velikost i v autě, i na motorce... jiné to může být na neustále poskakujícím a třesoucím se horském kole, to nevím, ale to by ti pak asi nepomohl ani 2x větší displej :twisted:
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Příspěvek od landov »

to IkE Blaster: vidno, ze si bud navigaciu na 2,8" nikdy v aute nepouzival (alebo si takto ospravedlnujes absenciu integrovanej GPS v Toshibe :-) )...je absolutne pouzitelna. Samozrejme vacsia uhlopriecka je k dobru, ale kto nevidi na 2,8" v aute, tak asi by mal vratit vodicak...
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dvsole »

landov: a ty máš držák s krkem, nebo ten krátký? Já jestli i ten krátký je OK..
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Příspěvek od landov »

ja mam ten s ohybnym krkom...
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

asi není každý s "krkem" stejný, ale ten co jsem měl u artemise jsem dal pryč, vadilo mi, že byl pružný a různě se houpal a třepal...
Criss23
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 28, 2008 10:03
Bydliště: Stř.Čechy

Držák

Příspěvek od Criss23 »

Já mám toto a su spokojen moc ;-)

Kód: Vybrat vše

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/122853525/brodit-proclip-skoda-octavia-05.html

Kód: Vybrat vše

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/120968773/brodit-drzak-12-24-v-cl-htc-p3650-touch-cruise.html
  • sdhc

    Kód: Vybrat vše

    http://www.megafoto.cz/sandisk-microsdhc-8-gb.html
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dvsole »

FOXXX: takže máš ty od richtera a je to ok, jo? Mně jde hlavně o to, jak daleko je zhruba displej pak od očí, jestli je to vidět v pohodě, nebo jestli pro mě, jakožto člověka co vidí hůř by nebyl lepší ten delší krk, aby byl displej blíž.. a jak prosím tě ta vanička, máš taky ten držák na kolo. Zajímalo by mě, jestli se telefon častým zandáváním a vyndáváním do té vaničky nepoškrábe. díky moc
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

Záleží na konkrétním umístění ve voze, ale ten držák není výrazně kratší než ten husí krk. je pevný a netřepe se - displej je dobře čitelný. Tu vaničku nemám. Jak jsem dával odkaz, mám ten držák. Ten má po stranách molitany, ve kterých pevně zmáčklé vydrží PDA v pohodě cestování na motorce. Mám jeden držák a ten nacvakávám na stojany v autě, nebo motorce. Vaničku má kámoš od broditu pro artemise, a nevypadá to zatím, že by se telefon měl ošoupat. (cruise do ní pasuje bezvadně :) )
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dvsole »

FOXXX: ale jak jsi mi poslal ten odkaz http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortc ... PrmaId=533 to je celá vidlice, která drží telefon a nebo jenom ten držák, na který se musí dokoupit vanička? Myslíš tento ne? Nebo máš na motorce jiný? Protože na tenhle jsem si myslel, že se právě musí dokoupit ta vanička..
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

ted si nerozumíme... do aut i na motorku potřebuješ tu "nohu" (v odkazech ) a na to se nacvakne ten držák. Ten je buď přímo pro konkrétní zařízení (pod tím si představuju vaničku) a nebo univerzál, na který jsem dal ten odkaz. Zatímco na motorku (kolo) a auto potřebuješ dvě "nohy" (richter banana-auto, s objímkou-kolo) kdežto ten uni držák nebo vanička stačí jeden a nacvakneš ho buď na kolo, nebo na banán v autě. Radši jsem to napsal takhle, abychom se navzájem chápali.
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dvsole »

Jo jasně, teď to chápu celkem jasně :) a jak drží telefon v tom držáku? V autě to bude v pohodě, ale na tom kole když bude třeba terén, nehrozí, že by z toho vypadl? Je to tam napevno a nemá tendenci se třeba povolovat - ty packy co drží mobil když by to hodně "drncalo"? motorka je přeci jenom v pohodě, ale to kolo bude víc na ty nárazy atd...
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

no na motorce to drží beyvadně, protože ho mám hodně zmáčklý těma docela silnýma molitanama,na kole bych o něj měl ale asi taky strach... možná by ten speciální držák-vanička pro konktétní přístroj byl spolehlivější, ale i tak by se bál. Nevím bohužel o vhodnějším řešení
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dvsole »

A myslís teda, že by se ten uni držák asi na kole mohl povolovat, co?
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů