HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
palco
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob pro 13, 2008 21:28
Zařízení: mio a701

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od palco »

Ešte by ma zaujímalo, či konštrukcia upnutia stylusu je dosť pevná, či nebude vypadávať po určitej dobe.
Díky.
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od landov »

Mam Cruise uz skoro rok a som satle 120% sppkojny po stranke SW aj HW...stylus samozrejme drzi ako za nova, nic nevrzga, konstrukcia proste na 1***...ked pocuvam o vrzgani krytov na TOUCH HD tak sa nestiham cudovat...dufam, ze sa HTC spamata, pretoze doteraz som ich povazoval konstrukcne za svetovu spicku...
palco
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob pro 13, 2008 21:28
Zařízení: mio a701

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od palco »

Vďaka.
funkymusic
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 18, 2008 14:15
Zařízení: HTC Touch Cruise

Problém - volání

Příspěvek od funkymusic »

zoltan píše:Zdravím a moc prosím o pomoc, Cruise mám asi 14 dní a všechno zatim v pohodě kromě toho, že když se hodim do režimu s vyplym displejem a zmačknu horní tlačítko tak se někdy stane že se mi nikdo nemůže dovolat, prostě to pak zas zapnu a přijdou mi smsky o zmeškanejch hovorech. V jedný diskuzi sem čet, že to někomu dělalo když měl zaroven ještě zamklou klávesnici ale to já nemám. Už sem zkoušel i HR ale nic. Pomohla by nová romka?? Je to moje první MDA takže moc zkušeností nemám. Jako všechno co potřebuju si nainstaluju, ale na romku si netroufám. Taky mi připadá, že oproti mýmu starýmu siemensovi chytá cruise hůř signál. Mátě někdo podobný zkušenosti??? Cruise sem si kupoval jako telefon s navigací, takže to volání je pro mě v práci dost velkej problém. Díky za rady a postřehy :)
Mám stejný problém, nevíte někdo co s tím.

Díky moc.

Funky music
oLDo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř čer 27, 2007 0:29
Bydliště: Prievidza
Kontaktovat uživatele:

Problém - volání

Příspěvek od oLDo »

s tymto problemom nedostupnosti som sa nestretol. jedine v pripade ze ma clovek vytvorene pripojenie na internet cez vytacane volanie alias csd data. hm ale chcel som povedat k tomu druhemu problemu. zly signal. cruise zobrazuje intenzitu signalu aj na zaklade dostupnosti datovej siete. i ked vidite ze mate dve palicky a zda sa vam to malo, pozrite vedla aku siet mate k dosahu (G/E/3G/H). pravdaze ked chyti nejaku HSDPA tak je ten signal slabsi a teda ho prezentuje slabsim celkovym signalom.

Necituj poslední příspěvek, copak nevidíš, jak strašně to vypadá?! ziminix
Wexter
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv dub 09, 2009 9:40
Zařízení: HTC Desire

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od Wexter »

Mám zálusk na HTC Cruise a zajímalo by mě jestli jdou psát třeba SMSky s horizontální klávesnicí (mobil nalezažto)

děkuji
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od ziminix »

Pokud klávesnice podporuje landscape mód, což už dneska podporují snad všechny, tak není problém.
Wexter
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv dub 09, 2009 9:40
Zařízení: HTC Desire

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od Wexter »

to je boží! XD
takže když to podporuje klávesnice tak je možnost psát v landscape módu třeba i v internetovém prohlížeči, prostě všude, jo ?
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od ziminix »

Ano, pokud budeš mít obraz přetočený, tak se klávesnice automaticky zobrazí v širokém módu, a funguje to kdekoliv, kde se ta klávesnice použije :)
Wexter
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv dub 09, 2009 9:40
Zařízení: HTC Desire

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od Wexter »

No jo, já mluvím o Cruisovi, jestli lze přetočit obraz u toho PDA kdykoli se mi zachce :) .. ?
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od ziminix »

Přetočení si můžeš nastavit na tlačítko případně si dát odkaz na hlavní obrazovku, nebo třeba do nabídky Start.
Pohybový senzor Cruise nemá.
Wexter
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv dub 09, 2009 9:40
Zařízení: HTC Desire

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od Wexter »

Díky :) to že nemá pohybový senzor vím, ale to že si můžu navolit tolik možností jak obraz přetočit jsem netušil.
Když už jsi tak znalý, měl bych dotaz na jedno choulostivé téma toho PDA, jak je to s těmi ovládači na grafiku... někde píšou že to stojí stále za prd, někde zase, že je po nainstalování ovládačů tak jak to má být a někde že se dokonce grafický výkon zlepšil podstatně.
Víš o tom něco ?
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od ziminix »

Je to tvrzení proti tvrzení, jenže každý si na tom pak poušít jiné video v jiné kvalitě, a tak se to blbě srovnává. S nějakými těmi záplatami se to asi zlepšilo. Myslím si, že QVGA video, případně video vhodně zkonvertované na QVGA by mělo chodit bez problému.
Wexter
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv dub 09, 2009 9:40
Zařízení: HTC Desire

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od Wexter »

no jistě že na různých formátech videa je blbost to srovnávat, ale co třeba benchmarky, či prostě test FPS u nějaké 3D hry .. ?
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od ziminix »

No, 3D hry si myslím moc neuspějí. Benchmarky ti řekne spíš někdo, kdo Cruise má, nebo by se možná dalo něco dohledat po XDA a tak.
Wexter
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv dub 09, 2009 9:40
Zařízení: HTC Desire

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od Wexter »

tak HTC už je asi týden doma a musím říct že takhle spokojený jsem nebyl ani u iPhona :)
bystryi
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv úno 18, 2010 16:10
Zařízení: HTC HD2 Android 2.3.4

HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Příspěvek od bystryi »

zdravim
stala si mi nepěkná věc:
chtěl jsem si vyměnit digitalizér,vše jsem udělal dobře a složil zpět,aby šel a čekal jsem až mi příjde nový.Jenže jsem tam špatně umístil tlačítka,tak jsem ho znova rozebral a při tom jsem natrhl flexi kabal z displaye asi 5 linek,jde to nějak spravit nebo musim koupit nový?
diky
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů