HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
czech_Daver
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř kvě 07, 2008 12:53

Příspěvek od czech_Daver »

caute, mam cruise uz nejakou dobu a celkem mi prekazi vsechny ty klavesnice co v nem jsou ... daji se nejak odinstalovat? Pouzivam z editovanou PCM keyboard a ostatni vubec nepotrebuju ... max nechat origo microsoft a PCM keyboard jako default ... zbytek opravdu nepotrebuju a prekazi. Diky za rady :grin:
Dunan
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 01, 2008 18:15

Zpožďování času

Příspěvek od Dunan »

Dnes jsem cestoval s Cruisem a TomTomem. Při večerním návratu mi neseděla doba příjezdu s hodinama v autě. Protože se mi to již stalo podruhé, věděl jsem, že je zpožděný čas. Během několika hodin nabralo zpoždění cca 15 min. Je to možný? Může nějaká aplikace zpomalit čas nebo ho dokonce jen tak měnit? :???:
Mimo to se mi bluetooth nejčastěji s TomTomem odpojuje, ale to už bych se musel rozčilovat...
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

musí se ti tam nějaké aplikace "hádat" s tomtomem jezdím často a s BT handsfree stále a nikdy se mi nestalo nic podobného ani s hodinama, natož s odpojením bt :???:
kin
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 12, 2008 20:46

Příspěvek od kin »

prosím, nenašel jsem tu nikde jak smažu délku volání v informacech o zařízení, nemyslím délku hovorů přes hovory, počítá to někde i sms?
brunico
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř kvě 14, 2008 7:45

Datové připojení

Příspěvek od brunico »

ahoj, potřeboval bych poradit. nevíte někdo jak se zakážou datová připojení? je na to nějaký prográmek? moc děkuji
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

hledej kaisertweak, zdá se mi, že to umí...
pretender12
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř bře 19, 2008 22:13

presun z SD karty

Příspěvek od pretender12 »

Ahoj potrebuji vymenit SD kartu v HTC Cruise. Ted tam je 1GB mam 4GB a tu tam chci dat. Nechci ale znovu vsecho instalit. Skusil sem copy v pc atd. (i skryte adr.) . Vsechno slo asi tyden ok, ale dnes se mi na sd vsechny adr prepsali a uz nejdou programy ktere tam byli. Jak se da presunou obsah karty bez odinstalacie? dekuji
Uživatelský avatar
Saimon
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř úno 20, 2008 8:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Datové připojení

Příspěvek od Saimon »

brunico píše:ahoj, potřeboval bych poradit. nevíte někdo jak se zakážou datová připojení? je na to nějaký prográmek? moc děkuji
Na to je prográmek NoData a už to tu bylo. :)
mara333
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 02, 2008 19:43

Prosba

Příspěvek od mara333 »

Zdar už jsem se tu jednou ptal,ale nikdo neporadil třeba na to už někdo přišel smazal jsem ze sim karty kontakty dal je jen do tel,ted bych je potřeboval dostat zpět na sim ale at dělám co dělám nejde to zkopnout.Vždy se mi dvě tři čísla zkoupírují na sim a pak konec špatny formát nevíte někdo jak na to díky
ragya
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob dub 19, 2008 12:46

Příspěvek od ragya »

já mám problémy s instalací nových prográmků
stáhnul jsem si tady ze smartmanie dupededupe a GPSauto, ale ani jeden mi nainstalovat nejde (mám Vistu, zkoušel jsem zipy rozbalovat na počítači i v HTC)
je to tím, že ne všechny prográmky jsou kompatibilní s HTC Touch Cruise?
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Hej tak jsem po dlouhej dobe checkoval deni na htcclassaction.org a docela jsem se pobavil. V novy ROMce, ktera unikla, ma pry byt castecna HW akcelerace, ale pouze pro kopirovani dat v pameti. No a taky unikla ROMka Diamonda a prej zjistili, ze se HTC zamerilo na jejich nove 3D rozhrani, takze se uplne vykaslali na 2D a je snad pomalejsi nez ten amatersky pokus o firmware KS20:-)
ragya
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob dub 19, 2008 12:46

GPSauto

Příspěvek od ragya »

v příspěvku výše jsem prosil o radu ohledně instalací prográmků - bohužel bez odezvy :tlem:
například u GPSauto se mi dokonce ani nedaří nakopírovat adresář nutný pro instalaci do HTC Touch Cruise (ani do pamětě, ani na kartu) ... stalo se to už někomu z vás? v čem dělám chybu?

nemáte někdo nějaký tip na "obohacení" tomtom 6 o ukazatel nadmořské výšky?
Uživatelský avatar
Saimon
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř úno 20, 2008 8:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saimon »

Nainstaluj si GPS Tuner v.5.3 a máš to :grin:
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

Neustále vyhlížím oficiální update na wm6,1 nevít e jak to s tím vypadá?
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

Příspěvek od berczo »

Mno ... na htc e-clubu zatím nic ;-)
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

No, právě, také htc e-club kontroluju, jde spíš o to, zda to náhodou nebudou šířit, jako záruční opravu přes prodejce... jako to kdysy dělal siemens
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

Příspěvek od berczo »

Těžko říct, ale já jsem s původní ROM co mám v TC úplně spokojený ;-)
Poladil jsem registry, nahrál programy ... a opravdu systém je stabilní a vyhovující ;-) Tudíž spíš čekám na ohlasy, jak případná nová ROM s WM6.1 bude funkční a stabilní a pak maximálně fleshnu, dřív ne ;-)
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Příspěvek od landov »

to berczo: som na tom podobne...s poladenou original ROM som zatial absolutne spokojny, a o update na WM 6.1 budem rozmyslat len v pripade zasadneho prinosu oproti terajsej ROM.
tomi.nek01
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 02, 2008 15:48

Příspěvek od tomi.nek01 »

Zdravím. Neznáte někdo další programy na automatické uzamčení kláves? Já sem zkoušel Slide 2 unlock a pLock. pLock mi vůbec nefungoval. Po "zamčení" sem mohl normálně ovládat klávesy i displej :-(

Nejvíc by mi vyhovovalo, jak už je v Cruisovi ten automatický zámek nainstalovaný, ale kdyby to šlo bez hesla. Přece jenom je blbé pořád dokola zadávat PIN. Nejde to nějak obejít? Prosím, poraďte.
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Příspěvek od Vitezslav2 »

Nevíte jakým způsobem se dá odinstalovat původní Opera co je v přístroji?
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů