HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
oLDo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř čer 27, 2007 0:29
Bydliště: Prievidza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od oLDo »

existuje na toto zariadenie nejaky program na automaticku zmenu intenzity osvetlenia podla okolneho svetla?
ragya
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob dub 19, 2008 12:46

telefonování s uchem na displeji

Příspěvek od ragya »

stejně jako zoltan výše mám přístroj zejména na telefonování a GPS (k tomu ještě mp3) a co vadí (trošku) mně je to, že když telefonuji, tak zřejmě uchem zapínám na displeji další funkce

máte nějaký tip jak se tomuto vyhnout? já tedy používám tlačítko nahoře na úplné vypnutí displeje, ale možná existuje elegantnější řešení ...
Olpraim
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 20, 2008 18:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olpraim »

Mě se teda vždycky při hovoru display sam zamkne... Vzdycyk tak sekundu mozna dvě se zamkne a nejde nic spustit přes display...
piet46
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte dub 15, 2008 21:23

HTC

Příspěvek od piet46 »

Tak HTC TC mám týden. Již jsem několikrát volala a zatím se mi také nestalo, že bych něco na TC uchem zmáčknul.
Criss23
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 28, 2008 10:03
Bydliště: Stř.Čechy

zkušenost

Příspěvek od Criss23 »

Z duvodu odcizení E-tena X650 ve Francii v metru jsem stál před otázkou co za ppc pořídit.X650 byla dobrá mašinka až na jedinou a to dost duležitou věc:oper.pamět,ta je šílená,neustálý softreset po použití GPS,také video ve VGA roz. se trhalo atd.Již 14 dní jsem majitelem HTC touch cruiseru a mohu pět jen samou chválu 10 aplikací na pozadí žádný problém,super design,GPS frčí jak z praku,WiFi je o dost citlivější než u Glofiishe,ovládání je naprosto pohodové.Navíc 3G sít,oproti jediné vyhodě X650 a tou je VGA displej,ten je ve výhodě pouze při navi a netu,ale zápory nevyváží.Dle mého názoru je HTC jak Kaiser tak i Cruiser nejlepší řešení na trhu.S Etenem si to vážně všichni hodně dobře rozmyslete,dokud budou mít 64mb op.pamět nemá to cenu. :wink:
marek_2080
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned dub 27, 2008 16:05
Bydliště: Sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marek_2080 »

Mel bych na vas otazku.. Kdyz jdu do menu klasicky pres nabidku Start, tak se to menu pri rolovani jakoby seka (jako kdyby se nestihali nacitat ikonky) .. a kdyz jdu do menu pres zastupce v pluginu HTC Home, tak to jde jak ma. Nema nekdo podobnej problem, popr. rovnou reseni? :)
Criss23
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 28, 2008 10:03
Bydliště: Stř.Čechy

Příspěvek od Criss23 »

Mě to nedělá tak nevím,sežen SPB mobile shell.

Kód: Vybrat vše

http://www.spbsoftwarehouse.com/products/mobileshell/?cz
ragya
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob dub 19, 2008 12:46

zamknutí displaye při telefonování

Příspěvek od ragya »

ještě k tomu aktivování funkcí uchem při hovoru ...
při příchozím hovoru se mi display zamkne asi po 2 vteřinách, při odchozím hovoru však zůstává aktivní se všemi možnostmi (mute, note, end, hold, ...) a právě některou z těchto funkcí občas náhodně spustím
může to být nějakým nastavením?

no a eště jeden menší problém - trochu mi vadí, že nastavení hlasitosti audio managera je totožné s nastavením hlasitosti různých zvuků upozornění; já osobně bych např. chtěl mít zvuky upozornění úplně ztlumené, zato hlasitost přehrávání mp3 bych chtěl mít třeba i maximální
xmarcin
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 28, 2008 22:49

prosím o radu při sdílení netu

Příspěvek od xmarcin »

Prosím o radu, mám HTC CRUISE a notebook s XPečkama, na notebooku mám internet od O2 CDMA a chtěl bych jej sdílet do CRUISE nejlépe přes BLUETOOH, kdyby to nešlo tak alspoň přes USB , přes ACTIVE SYNC to nejde a netuším jak na to. Proto kdyby někdo měl nějaký návod tak předem děkuji...
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

zkontroluj si nastavení firewallu, protože jinak to jde bez jakéhokoliv dalšího nastavování
xmarcin
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 28, 2008 22:49

HTC CRUISE

Příspěvek od xmarcin »

Na to jsem se díval, ale i když jsem ho uplně vypnul (na PC) tak nic. Synchronizace a vše ostatní jako přenosy souborů atd. funguje.
Dunan
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 01, 2008 18:15

Odlepeni ochranne vrstvy

Příspěvek od Dunan »

Po 2 mesicich provozu zacinam mit problem nejspise s ochrannou vrstvou displeje. Pri telefonovani nebo lepe pri vyuziti Cruise jako modemu, kdy se krasne v horni casti zahriva, dochazi prave zde k praskani pri stisku, ktere zasahuje az pod horni listu Woken. Pri samotnem telefonovani jsem mel pocit, ze mi praska v usich nebo ze se mi ucho prilepuje na folii. Puvodne jsem mel original folii a nyni Brando a stale stejny problem, tudiz to odhaduju na onu ochrannou vrstvu.

Ma nekdo obdobny problem? Ma cenu s tim vyrazit do servisu nebo se mi vysmejou? Ono je totiz praskani ve studenem stavu minimalni..
plus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv úno 14, 2008 13:23

Příspěvek od plus »

Osobně nic takového nepozoruju, ale jsem majitelem teprve měsíc. Nevím v jakém časovém objemu ho "zahříváš" ty, ale já kromě telefonování dále cca 2 hod. denně používám wifi. Máš pravdu, že nárůst teploty v okolí antény je již poznat. Opakuji ale, žádné poškození neexistuje a není patrné ani náznakem.
Criss23
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 28, 2008 10:03
Bydliště: Stř.Čechy

xxx

Příspěvek od Criss23 »

omyl
zoltan
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 21, 2008 21:14

Sms

Příspěvek od zoltan »

Dají se nějak odesílat smsky lidem co nemám v kontaktech?? Nemůžu na to přijít, diky :-)
zoltan
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 21, 2008 21:14

ActiveSync

Příspěvek od zoltan »

A ještě kdyby ste někdo mohl prosím hodit link na nějaký osvědčený návod jak rozběhat ActiveSync přes Bluetooth, přes USB mi to jde v poho, ale ten bluetooth porád ne a ne, zkoušel sem návod kde se nejdřív odinstaluje bluetooth manager na počítači, jenže když dám pak automaticky vyhledat ovladače tak mi to nikdy nestáhne ten manager co maj v návodu a nejde mi nastavení tech portů. Diky, diky
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Re: Sms

Příspěvek od FOXXX »

zoltan píše:Dají se nějak odesílat smsky lidem co nemám v kontaktech?? Nemůžu na to přijít, diky :-)
nic jednodužšího než do příjemce napsat místo jména číslo snad nevymyslíš... :-) dáš nová sms a rovnou ťukáš číslo
zoltan
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 21, 2008 21:14

Příspěvek od zoltan »

A jde to udělat nějak elegantněji než Pošta>Nabídka>Nový>Sms ?? Thx
mihals
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: pát zář 14, 2007 13:38
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mihals »

namapuj si tlacitko :wink:

Start > nastaveni > tlacitka
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

případně si vyber některý z mnoha programů, které pro to mají pluginy na today obrazovku... např SPB Phone Suite a mnoho dalších
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů