HTC Touch Cruise - pokračování diskuze

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

Opet a zase: vyhnete se problemu s kartamy ktery bezi na pomalych a starzch cipech... kup sandisk a mas vsechno bez problemu s dozivotni zarukou a velkou prenosovou rychlosti.... znacky jako patrio a a-data (a-tech) sou krokem k velice castym sekum karty a reklamaci... :wink:
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

mao to není tak docela pravda :wink: momentálně mám už pátou kartu a-data za sebou (4GB 6+) a nikdy jsem za ty roky neměl sebemenší problém... myslím, že dnes je už docela putna, co koupíš
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

to ze ty mas vsechno OK je krasne ale to bude asi tim ze jsi ten 1 z 5... nekde jsem tu psal jak to vychazi % s poruchovosti... zancka A-Data je uz cca rok na cerne listine znacek ktery na nas kram uz nesmi...
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

a jiní prodejci mají jiné zkušenosti... co naděláš...
piet46
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte dub 15, 2008 21:23

Koupě

Příspěvek od piet46 »

Tak už jsem si ho objednal. V pondělí by měl přijít. Tak kluci, doufám, že mě nezklame ;-) Strašně se na něj těším!!!!
P.S.: Myslím tím Cruise :-)
pablosko
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 03, 2008 8:04

Tak tohhle te nezklame???

Příspěvek od pablosko »

Dobre si vybral!!!!!!! Doufam ze vis co jsi koupil???????? A ohodnotis jeho kvality? Protoze je spousta laiku.
plus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv úno 14, 2008 13:23

Příspěvek od plus »

MAO píše:to ze ty mas vsechno OK je krasne ale to bude asi tim ze jsi ten 1 z 5...
asi ti nabouram statistiku, ale ja jsem 2 z 5, ktery nema se znackou a-data problem :grin:
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

já taky nemám s A-Data problém, ale používám klasický SDHC (16GB, 6 class) takže doufám že to nevadí, když jsem se vecpal do diskuze :-)
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

ale na karty je tu vzlastni topic tam si budu hajit cipy od samsungu :wink:
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

Chci se zeptat mátě někdo zkušenosti s odolným pouzrem na Cruise? Trochu jsem heldal ale mám strach aby bylo kompaktibilní:


http://www.kobe.cz/inshop/scripts/Detai ... t=OPPO2601

Případně mohli by jste mi poradit jiné? Díky moc
ragya
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob dub 19, 2008 12:46

Příspěvek od ragya »

tak nevím ...
včera jse si koupil HTC Touch Cruise a dnes trávím celý den s instalací tomtomu (zatím neúspěšně)
instaloval někdo tomtom na Windows Vista Home Premium?
po několika hodinách jsem pochopil, že bez Windows Mobile Device Center to nepůjde, samotné nainstalování Windows Mobile Device Center se povedlo (?) asi na podesáté, no a teď se zatím neúspěšně snažím nainstalovat tomtom (zatím se mi to pokaždé umístilo na disk na počítači ...)
nemohlo to být prodáváno už s tou instalací?

EDIT: tak už to (instalaci tomtomu) mám šťastně za sebou ... ale byl to očistec :-)

//používej tlačítko Upravit, tslany
Olpraim
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 20, 2008 18:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olpraim »

Stala se mi taková nepříjemnost, Sice ho mám jen pár dní (před tím vklidu) ale dneska sem zasunul kartu a jak tam zaklapne a drží ve vnitř tak teď zaklapne a hned zase vyklapne a karta vyjede zase ven, ani kryt ji neudrží takze pokud ji nedržím rujkou tak nefunguje? co s tím do servisu se mi ho davat fakt nechce:-(
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

Pokud to tam necpeš špatně ty, tak co jiného by jsi s tím chtěl dělat, než dát do servisu...?
Olpraim
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 20, 2008 18:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olpraim »

Třeba nějak tam neco vevnitr pinzetou poupravit..? :lol: mno abych to nepoškodil víc než to je... :cry:

EDIT:
Nebo nak to vicko primackonout nebo nevim proste neco jednoduchyho aby se nemuselo do servisu...

\\Používej tlačítko EDIT lukasm
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuriG »

Zkus profoukat slot :-) nebo lehlce poklepat s founem, zadny mlaceni o skalu :-D ono nekdy zrnicko pisku, nebo cehokoli jineho co to muze ucpat je svinstvo
Olpraim
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 20, 2008 18:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olpraim »

Hey diky moc tohle me vubec nenapadlo profouknout..mno sem zkusim prvne jako vtahnout do sebe to nic ...pak sem s nim poklepal o zem to byl pokrok protoze pak tam karta chvilku držela, ale pak vystřelila neznámo kam asi 10 minut jsem ji tady ve tmě hledal... Mno tak jsem dal trosicku vetší ránu do země, pak foukl do founu dal akrtu a drží... A to už jsem se bál reklamace... Fakt moc díky :wink:
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

:) hezká oprava :)
a jako prevenci si teď zavírej ten kryt, ať se ti tam příště nic nedostane :twisted:
zoltan
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 21, 2008 21:14

Problém - volání

Příspěvek od zoltan »

Zdravím a moc prosím o pomoc, Cruise mám asi 14 dní a všechno zatim v pohodě kromě toho, že když se hodim do režimu s vyplym displejem a zmačknu horní tlačítko tak se někdy stane že se mi nikdo nemůže dovolat, prostě to pak zas zapnu a přijdou mi smsky o zmeškanejch hovorech. V jedný diskuzi sem čet, že to někomu dělalo když měl zaroven ještě zamklou klávesnici ale to já nemám. Už sem zkoušel i HR ale nic. Pomohla by nová romka?? Je to moje první MDA takže moc zkušeností nemám. Jako všechno co potřebuju si nainstaluju, ale na romku si netroufám. Taky mi připadá, že oproti mýmu starýmu siemensovi chytá cruise hůř signál. Mátě někdo podobný zkušenosti??? Cruise sem si kupoval jako telefon s navigací, takže to volání je pro mě v práci dost velkej problém. Díky za rady a postřehy :)
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuriG »

podle mne by nova ROM mela tyto neduhy resit.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Příspěvek od strojvudce »

Nějak se mi zbláznil font v Správci komunikace. Jak to opravit? Někde jsem o tom snad něco četl, ale už dva dny to hledám a nic. Dík za každou radu.
Přílohy
iw20080425_01.jpg
iw20080425_01.jpg (27.69 KiB) Zobrazeno 6239 x
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů