HTC Touch Cruise (Polaris): Dojmy, zkušenosti a rady

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Zamčeno
belzeba
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 08, 2007 17:59
Zařízení: Nexus S

Příspěvek od belzeba »

Pratele, nevite prosim, jak se maji veci okolo patche k naprave videa (psalo se o tom na mobil.cz) ? Dekuji.
jaja01
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon led 28, 2008 14:18
Zařízení: Galaxy Note

Příspěvek od jaja01 »

no nic moc, ale informace jsou casto protichudne, viz napriklad: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... 43aa80cfb9
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Vsechny aktualni informace naleznes na HTCClassAction.org

A pokud se ti to nechce louskat, tak momentalne se to ma tak, ze PR oddeleni rika neco jako "Tak je pravda, ze jsou tam jista omezeni, ale presto si myslime, ze nase telefony nabizi celou skalu multimedialnich fcich, srovnatelnych s konkurenci, takze necitime potrebu hnout prstem. Ale reakci verejnosti vnimame a v nasich PRISTICH produktech se na to zamerime. Tesime se na vase dalsi penize" :twisted:

Na druhou stranu R&D: "No o tom my nic nevime, ze by se na to kaslalo, zrovna ted delame na patchy a mel by byt hotovy kazdou chvili." (ale co ma ten patch vlastne zaplatovat nikdo presne nevi)
jirisvec
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 27, 2008 11:10

vyzváněcí profily

Příspěvek od jirisvec »

Jsem naprosto nezkušený zájemce o WM6. Jak se řeší třeba u Cruise vyzváněcí profily, filtrování hovorů. Jsou to placené programy? Za kolik? Dále pořád pořádně nechápu problémy s instalací české T9. Chci psát hlavně prstem, ne stylusem. Mohl by to tu někdo, prosím, vysvětli trochu laicky, jako pro blbé? Díky moc
PULPAN
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pát bře 16, 2007 10:03
Zařízení: htc touch diamond2T5353,ROM 2.16.405.4(67041)
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

hovory

Příspěvek od PULPAN »

pro SOUCEKV: jj, od té doby pohoda, bez problémů, žádné výpadky
Drummer
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 01, 2008 9:46
Zařízení: iPhone 3GS 32GB 3.1.2 CZ nonJB

Pouzdro pro Cruise

Příspěvek od Drummer »

Ahoj, víte někdo o vhodném pouzdru pro Cruise ?? Od Krusellu jsem žádné nenašel - nehledám pouzdro na opasek nebo ponožku apod., ale klasické pouzdro na míru. Díky za TIP.
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Krusell jiste bude, vyckej chvili.
phaser
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 01, 2008 15:34

Příspěvek od phaser »

To Erkil1452:
Caute, tak taky uvazuju nad koupi tohohle zarizeni. K vyse zminemu, chtel jsem taky HP 614c ale dnes jsem zjistil (a zrusil objednavku) ze ma POUZE A-GPS, tzn. ze funguje pouze s asistenci mobilniho operatora a ne primo se satelity...i to prave snizuje cenu toho pristoroje...takze jsem od neho dal ruce pryc

Kapu: Nepoužívej zbytečně citaci, stačí napsat pro koho to je!
peta13
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 01, 2008 17:26

Příspěvek od peta13 »

2 phaser a Erkil1452:
stejny rozhodovani - stejny vysledek - stejny duvod. Ted uz jen premyslim, odkud si ho necham poslat TC a jakou kartu k nemu. BTW mate nekdo zkusenosti s SDHC kartama 4 - 8 GB? Chodi bez problemu?
Drummer
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 01, 2008 9:46
Zařízení: iPhone 3GS 32GB 3.1.2 CZ nonJB

Příspěvek od Drummer »

Dneska jsem si TC mazla přitáhl domu. Mám v něm kartu A-Data microSDHC 4GB Class 6 a ta šlape jako hodinky ... A jen tak na okraj, až když byl TC v alza.cz vyskladněn, tak na krabici byla samolepka, že obsahuje 1 GB SD kartu gratis a skutečně tam je Kingston SD.

Kapu: Neni třeba citavat přízpěvek nad tvým!
SMRT
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 02, 2008 8:45

GPRS

Příspěvek od SMRT »

Pouzivam Internet Explorer pripojeni pres WiFi a kdyz se Wifi pripojeni prerusi automaticky tam nabehne GPRS. Nechci pripojeni pres GPRS automaticky ale jen na dotaz, nevite jak na to?
BTW: nove menu iTask v0.9 se pripravuje http://youtube.com/watch?v=BcuA6x_VX3c

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=364344

UZ to nekdo vyzkousel?
http://forum.xda-developers.com/attachm ... 1201702147

Kapu: Používej tlačítko upravit! Opravil jsem odkazy.
Uživatelský avatar
phsnake
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: čtv kvě 18, 2006 7:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phsnake »

len otazka na stastnych vlastnikov polarisa/cruisa - Existuje ROM v CZ? ja som ho akurvat objednal, a xcel by som spravit Custom CZ ROM, mozem pouzit nejake preklady z Artemisa co som robil rom, ale ak existuje origos cz rom a niekto by mi ju dumpol......
xhugom
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob úno 02, 2008 12:59

HTC CRUISE

Příspěvek od xhugom »

rimesev píše:Erkil: no záleží od koho toho Cruise budeš mít, sunnysoft k přístroji s češtinou dodá i seriove číslo, takžes novou romkou nainstaluješ jen počeštění a máš ji tam. Pokud bys měl Crusie od Vodafonu, tak o češtinu příjdeš protože vodafon ti to číslo neposkytne...



koupil jsem si Htc Cruise na internetovem obchode a lokalizace tam je,jenomze seriove cislo sunnysoftu nee!!...napsal jsem tedy mail do sunnysoftu


zakoupil jsem si zarizeni HTC TOUCH CRUISE s predinstalovanou lokazizaci Sunnysoft Interwrite pro 9.5,ktera ale neni soucasti baleni,zadny key,nic.
Moje otazka je,pokud v budoucnu budu chtit nahrat novy firmware pro pristroj,co se stane po instalaci,zustane v pristroji tahle lokalizace?
pokud ne,jake je reseni?



odpoved:

pokud provedete upgrade firmware, přehrajete i lokalizaci InterWrite, uloženou v zařízení.
Poté bude záležet na tom, zda-li budeme poptání od distributora, aby jsme lokalizaci pro novou oficiální Rom připravili.

V odpovědích prosím zanechávejte celou historii předchozí komunikace, napomůžete tím rychlejšímu vyřešení problému.
tomi.nek01
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 02, 2008 15:48

Příspěvek od tomi.nek01 »

Mám doma router s wifi, na který se v poho připojím s motebookem. Cruise se sice připojí (najde síť, přidělí IP,...) ale internet mi nejede. Přitom signál je výborný. Prosím poraďte :cry:
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Příspěvek od strojvudce »

Tak přesně tak jsem na tom byl taky, když jsem zprovozňoval WiFi na své síti doma. Ale nevím čím to, druhý den to už běželo. A nic jsem už nenastavoval. Jediný co jsem udělal byl softreset. Takže víc ti neporadím. :)
jirkab
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob úno 24, 2007 19:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od jirkab »

Mám stejnou zkušenost po nastavení Wi-Fi se připojí, ale někdy je potřeba udělat SR, aby se přes Wi-Fi připojilo zařízení na internet. Asi je to tehdy, když je předtím použito přopojení k internetu přes mobilního operátora od posledního SR. Takže nejlepší je po nastavení připojení přes Wi-Fi udělat SR vždy.
xhugom
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob úno 02, 2008 12:59

Příspěvek od xhugom »

tomi.nek01 píše:Mám doma router s wifi, na který se v poho připojím s motebookem. Cruise se sice připojí (najde síť, přidělí IP,...) ale internet mi nejede. Přitom signál je výborný. Prosím poraďte :cry:




to same mam i ja za problem,pripoji se ale nejede net.
nekde jsem se docetl ze je to chyba lokalizace sunnysoft,zkusil jsem ji vypnout a restartovat.... a jelo to,ted uz zase neee

problem je ze chci mit cruise v cestine a pripojit se na wifinu ...notas bez problemu jede
Mike_1986
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 27, 2008 10:33

Příspěvek od Mike_1986 »

Mě by spíš zajímalo, jak udělat jako prioritní připojení Wi-fi. Stává se mi, že jsem připojen přes wi-fi, taky přes router, ale občas když dám nějaký odkaz, tak se mobil začne připojovat přes GPRS nebo 3G. Pak je to docela riziko velkých poplatků...
peta13
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 01, 2008 17:26

Příspěvek od peta13 »

TO xhugom:
pokud vam jede sit a nejde pripojeni na net, muze byt problem v nastaveni DNS. Zkontrolujte, jestli mate povoleny DHCP nebo nastaveny spravny DNS

Kapu: Nepoužívej zbytečně tak dlouhou citaci.
Lightning
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte úno 05, 2008 8:50

nabídka dnes

Příspěvek od Lightning »

Zdravím, potřeboval bych pomoct.... Kamarád mi omylem vymazal nabídku dnes, touch skin atd... potřeboval bych jestli by jste mi někdo řekl kde to najdu abych si to mohl zase nainstalovat :-(

Kuju

Blesk
Zamčeno

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů