HTC Touch Cruise (Polaris): Dojmy, zkušenosti a rady

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Zamčeno
vasek77
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát úno 08, 2008 12:57

Příspěvek od vasek77 »

Taky jsem mel takovy problem.
Zkus podivat do Nastaveni - Pripojeni - Upresnit - Vybrat site a v Nastaveni - Bezdratova sit - Pripojuje se k. Me to funguje kdyz je vsude Prace nebo v Pripojeni Muj ISP a u wifi Internet. Nektere kombinace to nebere.
Taky nekdy pomuze udelat restart.
Fiba
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon úno 18, 2008 7:41

Příspěvek od Fiba »

No já se na to vy.... Zkusil jsem změnit autentifikaci na sdílené a to samozřejmě nešlo, tak jsem to vrátil na otevřené a najednou to jede!!! Po týdnu laborování a vztekání, to jsem z toho jelen....
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Příspěvek od strojvudce »

Můžu tě uklidnit, takových je nás víc. Při zprovozňování WiFina domácí síti jsemměl ten samý problém. Po tom co se to rozjelo (a taky nevím proč) už to šlape skoro měsíc bez zaváhání. :)
Fiba
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon úno 18, 2008 7:41

HF

Příspěvek od Fiba »

Tak ještě rozhýbat BT HF sadu Nokia Cark112 v autě a budu šťastný člověk. Nějak se nedaří, spojí se jen na chvilku a nic. :cry:
prague77
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř úno 06, 2008 8:43

Re: HF

Příspěvek od prague77 »

Fiba píše:Tak ještě rozhýbat BT HF sadu Nokia Cark112 v autě a budu šťastný člověk. Nějak se nedaří, spojí se jen na chvilku a nic. :cry:
me se deje to same na parrotu.
pry pomuze upgrade fw, je li pro to zarizeni mozna nova verze
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

8-) Tsss...copa domaci site... Kdo tam zprovozni eduroam, to je u me machr.. :wink:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

neprijde mi eduroam nejak vyznamen rozsireny abychom meli nutnost snazit se ho zprovoznit. to uz mi prijdou jine hromadne site lepsi (bohuzel v cr casto s malym zastoupenim, ale v okoli - fr, nem, vb, ra - je zastoupeni dobre)
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Tak ja nevim, jestli ti VSECHNY vysoke skoly u nas (a urcite i hodne ve svete) prijde malo... Ja tam travim vetsinu dne, takze bych to skoro ocenil, ale to je jedno...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

a stridas ty vysoke nejak casto :D ? protoze lokalne se da domluvit pristup na skolni wifi, casto to jsou jine ap nez na eduroam. jinak nemam s eduroam zkusenosti, ale dyt to je obycejny wifi ap ne? takze klasicky pristup, mozna zabezpeceny pomoci WPA/WEP, ale to by melo byt vse ne?

jinak slysel jsem neco o ukonceni eduroam, tak nevim.

//jinak jsme docela ot, mozna by to mohlo jit do pokecu jako vlastni tema
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

No OT uz to je, ale posledni reakce. eduroam se urcite nerusi, je to mezinarodni projekt, rusi se jen eduroam-simple, ktery nebyl zabezpeceny. Tohle je zabezpeceny pres korenovy certifikat a login a heslo. V PC snadny, ale tady to nejde. No jen si zkus u nastaveni nastavit PEAP. No a domluvit se na individuelnim pristupu. :-) Tohle slo na gymplu, ale ve skole kde je x desitek AP a slozita sitova hyearchie, je to preci jen trochu utopie. A zadnou paralelni sit pro me asi taky nezbudujou;-)

PS: Zakladat vlakno by bylo zbytecne, protoze co ja jsem hledal, tak si s tim nevi rady nikdo.
ViperCZ
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 19, 2008 10:57

Příspěvek od ViperCZ »

Nekdo na zacatku se jiz na toto ptal. Jak funguje TC a eBanka? Ma nekdo zkusenosti? Mam vazny zajem prejit na tento "phone", ale jelikoz hodne cestuji, tak me zajima jeste, jak je to s dodavanou babijeckou. Je pouze na 230V nebo je 100-240V? Diky za odpovedi.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Příspěvek od strojvudce »

Podle štítku na ní 100-240V.
Drummer
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 01, 2008 9:46
Zařízení: iPhone 3GS 32GB 3.1.2 CZ nonJB

Příspěvek od Drummer »

eBanka ve spojeni s TC a TO2 funguje ( T-Mobile otestuji po portaci koncem tydne ). Zprava leze na display trochu pomaleji oproti Nokii 6230i ( přijde ... chvilku se nic nedeje ..pak se ukaze ), ale beha to.
prague77
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř úno 06, 2008 8:43

sunnysoft klavesnice

Příspěvek od prague77 »

dnes me vyprsela demoverze sunnysoft klavesnic. da se nejak aktivovat, nenasel jsem v krabici kod...
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Příspěvek od strojvudce »

Udělěj softreset a bude to dobrý. Na mně už to zkoušela několikrát. Teď už je týden klid. :) Psal jsem i do Sunnyssoftu, ale neráčili se ani odpovědět.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

soft? spiš hard, ne? :lol:
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Příspěvek od strojvudce »

Proč? Opravdu stačí soft, hláška o konci demo se už neopakuje a vše chodí dál. Je to asi nějaká chyba lokalizace.
trancemaniac
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: ned úno 10, 2008 18:47

Příspěvek od trancemaniac »

Ahoj, ted jsem zjistil, ze se mi nezobrazuje jmeno pri prichozim hovoru u kontaktu v seznamu. Misto jmena mam jen napr. O2 - CZ...prichozi hovor. Tak nevim kde se to da nastavit nebo co stim? Dikec
SMRT
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 02, 2008 8:45

Jiří Hrma

Příspěvek od SMRT »

Jiří Hrma kdysi psal, ze si na Kaisera dosud nikdo nestezoval co se grafickeho vykonu tyce az nastupem HTC Touch Cruise, takze si myslel, ze ten nizsi vykon ti lide co si stezuji a delaji podpisove akce maji nejak podvedome zafixovany a nyni na Mobilmanii pisi, ze se viceprezident HTC Dr. Florian Seiche nechal slyset, ze budou tyto ovladace do konce brezna.
Priste to chce vice naslouchat uzivatelum !!!
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

No, sice nevim, co si tim prispevkem chtel rict, ale to ze prijde nova ROM je vazne pekny. Jenze, ne ze bych byl v zasade pesimista, ale ti lide co delaji htcclassaction.org jsou vetsinou majitele a trochu to s tim nadsenim prehani. Tezko se z TC stane konkurent PSP na poli her, tezko bude fotit jako SE K850 a tezko se na tom spusti BDripy. Ja budu spokojenej, pokud zkrati zaverku nahledu fotaku (trivialita) a podivaji se trochu na ten bug s tim dotykem - zpomalenim. To ostatni uz by byl jen bonus.
Zamčeno

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů