HTC Touch Cruise (Polaris): Dojmy, zkušenosti a rady

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Zamčeno
xhugom
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob úno 02, 2008 12:59

Příspěvek od xhugom »

taaakze,
co se tyce baterie,vydrzi ,tak jak jsem na pda zvyklej,kdyz si snim nehraju,3dny v poho.kdyz jsem na nej porad tak max jeden den.

gps.. zalezi na aplikaci,mam tomtom,igo, mobile navigator 6...u tomtomu cekam nejdele i minutu.s jinym soft max 30 vterin.

radio jde v poho,ale neni to jako u nokie n95kterou jsem vlastnil do nedavna,kdyz jsem v pohybu,tak skrci a je malo stanic ktere funguji na 100procent.chodim se psama kazdy den ven tak vim,ptz rad posluocham radio.

fotak: to podle me mame vsichni stejny problem a bude to soft.
tot vse...


jedine na co jsem jeste neprisel, jak zrusit napovidani klavesnice.... na to mam nejvetsi nervy
Mr.Black
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 10, 2008 21:50

Příspěvek od Mr.Black »

Máte někdo zkušenosti (pozitivní nebo negativní) s povrchovou úpravou TC při užívání?? Trochu se obávám ploch s tzv. antibakteriální úpravou, což byl laicky označil asi jako tenkovrstvé pogumování. Kdysi se mi na úplnně jiném výrobku docela snadno tato vrstva loupala, až byl skoro všude hladký černý plast. Na maketě TC ve vodafonu, kterou tam mohou mít max. 10 dní, jsem si všimnul, že jsou místy oděrky, které se dají s trochu snahy vytvořit třeba nehtem. Vůbec to nevypadá hezky. Chystám se TC koupit, ale tato věc mě docela nemile překvapila. Možná se obávám naprosto zbytečně .... můžete mi poradit? Případně uvítám i další postřehy týkající se praktičnosti užívání.
Předem děkuji za rady a názory
B8M
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon úno 11, 2008 15:21
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od B8M »

K tem baterkam :o) .. existuje taky jine reseni pro sosace energie z original (tusim ze) 1350mAh? baterie u HTCC.. tady je priklad :o)

http://www.gpsforless.co.uk/search.php? ... uch+Cruise
xhugom
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob úno 02, 2008 12:59

Příspěvek od xhugom »

poradte mi nekdo,jak zrusit to naseptavani klavesnice,uz jsem projel cele menu a porad nic
prague77
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř úno 06, 2008 8:43

dalsich par otazek

Příspěvek od prague77 »

Ahoj, uzivanim jsem prisel na dalsich par problemku.
Predem diky vsem za sdileni rad:

WIFI
- odpojuje se, ac ma signal a ten je vcelku slusny. Nechapu proc, chci at je to pripojene porad, ale to nikde nejde. Nebo jo?

BLUETOOTH
- to same, vypne se samo. Coz me stve, priju do auta a nespoji se s s parrotem v aute. Da se nekde nastvit, at je zaple porad?

ICQ klient
- zkusil jsem QIP, ICQ, kazdy pada. Doporucite stabilni?

VOLANI
- porad si mackam tvari nejakou klavesu, neni tweak ktery vypne displej pri hovoru (ten all tweak z Kaisera to ma, ale na Cruisu to nic nedela)

ZALOHA
- potrebuju udelat zalohu tel seznamu, ale nevim jak. Nekdo rikal ze pres Outlook, ale ten ja nepouzivam. Je jina cesta?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

ZALOHA - PIM Backup, Jeyo Mobile Companion, SPB Backup
Mike_1986
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 27, 2008 10:33

Příspěvek od Mike_1986 »

Našeptávání zrušíš jednuduše. Při výběru klávesnice dáš "Možnosti..." a tam pak v záložce dole "dokončování slov" a zrušíš "Navrhovat slova při zadávání textu". ;)

Ale já mám větší problém. Používám budík z SPB Time (předtim jsem měl docela podobný Chronos) a když se sám mobil dostane do stavu vypnutí displeje tak budí nezvoní. Pak když se po dvou hodinách sám vzbudim a zmáčknu spouštěcí tlačítko, abych pustil displej, tak se najednou rozezvoní. Jako by tam čekal dokud se nespustí displej (už je tam hned připravená obrazovka budíku). Mylel jsem si, že je to problém Chronose, ale už to dělá druhý program...
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Je to problem tveho telefonu/nastaveni. Me Chronos budi spolehlive.

Jinak s tim naseptavanim, nejsem si jist, zda myslel primo toto. Ano, naseptavani se zrusit da, ale jak u te Touch Keyboard klavesnice zakazat XT9, coz to tam obcas zhuverile samo podstraci, na to jsem neprisel.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

na XDA se na to válí někde CAB soubor
Mike_1986
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 27, 2008 10:33

Příspěvek od Mike_1986 »

to Erkil1452: A nevíš, kde by mohla být ta chyba v nastavení? Nenapadá tě něco?
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Mozna nastaveni - zvuky a upozorneni.

Docela mi leze na nervy, ze kdyz otrevru SMS je nascrollovano naprosto nesmyslne nekam dolu, takze nic neni videt. S tim si nekdo vite rady?
Mike_1986
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 27, 2008 10:33

Příspěvek od Mike_1986 »

Ono to podle mě není o zvuku. Já mám nastavenou na buzení Mp3 a když jakoby probudim mobil, tak začně hrát od začátku. To není tím, že by to nebylo slyšet. Ale ten program jen čeká než se "probudí" mobil.
P.S.: Není vypnutej, jen v režimu, kdy se vypne displej.
ull
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát úno 08, 2008 16:53

Příspěvek od ull »

Erkil1452

diky moc, uz jsem dostal dostal radu na soukr. postu, sice obecnejsi, ale pomohla. V podsate vse bylo nastaveno v poradku, krom WAP 2.0, takze ted by to melo byt v poradku. Dekuji.
plus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv úno 14, 2008 13:23

Re: HTC CRUISE

Příspěvek od plus »

... pokud v budoucnu budu chtit nahrat novy firmware pro pristroj,co se stane po instalaci,zustane v pristroji tahle lokalizace?
pokud ne,jake je reseni?

Vlastním od Vodafonu HTC Cruise po HR nabidne chceš-li cz nebo angl.Nemusíš mít žádné čislo.Po přehrátí rom bohužel nebude.
...
Předem se omlouvám všem, které snad můj dotaz pohorší. Nemám doposud žádnou zkušenost s přístroji s WM a chci se tedy zeptat.
Dle citovaného: "přehrátí ROM" mám považovat za obdobu např. instalace service pack pod WinXP, tedy něco jako povýšení OS ?
Pokud např. aktualizace mých WinXP nevedou ke ztrátě lokalizace, předpokládám že koupí přístroje s legálními WinMobile a lokalizací bych měl mít k dispozici všechny podklady k řádné instalaci i lokalizace, byť na aktualizovanou verzi WinMobile.
Může mi někdo tuto věc osvětlit?

Někde v diskuzích se objevila poznámka, že firma Sunnysoft sériové číslo k lokalizaci dodává. Pokud tedy lokalizace je dílem jen této firmy, je sn součástí dodávky od jakéhokoliv distributora? (vyjma Vodafone)
prague77
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř úno 06, 2008 8:43

Příspěvek od prague77 »

Ospen píše:ZALOHA - PIM Backup, Jeyo Mobile Companion, SPB Backup
diky, diky, ale to mi vytvori jen zalohu v ramci HTC. potreboval bych neco, s cim pak ty cisla pouziju(treba jen precist v textaku) i do jineho telefonu atd..
xhugom
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob úno 02, 2008 12:59

Příspěvek od xhugom »

Mike_1986 píše:Našeptávání zrušíš jednuduše. Při výběru klávesnice dáš "Možnosti..." a tam pak v záložce dole "dokončování slov" a zrušíš "Navrhovat slova při zadávání textu". ;)

Ale já mám větší problém. Používám budík z SPB Time (předtim jsem měl docela podobný Chronos) a když se sám mobil dostane do stavu vypnutí displeje tak budí nezvoní. Pak když se po dvou hodinách sám vzbudim a zmáčknu spouštěcí tlačítko, abych pustil displej, tak se najednou rozezvoní. Jako by tam čekal dokud se nespustí displej (už je tam hned připravená obrazovka budíku). Mylel jsem si, že je to problém Chronose, ale už to dělá druhý program...




jo tak i tohle jsem zkousel a nic...nemuzu s tihle psat,protoze furt mi neco doplnuje. musim se vracet a opravovat se...hruza
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

PIM backup i Jeyo má myslím export kontaktů do xml.

Tady jsem ti nahrál Disable XT9
http://rapidshare.com/files/91775329/Disable_xt9.cab
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

plus:
Ani ja nikdy jeste neflashoval, ale jde o uplne prehrani dat v telefonu, tedy to same co hardreset. Ztrati se tak vsechna puvodni data v pameti vcetne lokalizace. Nekde jsem cetl vyjadreni Sunnysoftu, ze celou novou ceskou ROM vydaji, pokud o to budou pozadani vyrobcem. Jinak bys musel pouzit asi anglickou a v tom pripade by anglicka zustala, do dalsiho flashe pochopitelne. btw Zadne SN jsem pri koupi u SS (to jako Sunnysoft :wink: ) v krabici nenasel, ale ja ani manualy nerozebiral, tak treba se tam nekde vali.

xhugom:
Jeste zkus u te dane klavesnice v moznostech povypinat vsechny checkboxy u nastaveni XT9.

Ospen:
Diky, akorat nejakou radu, co to presne ma udelat. Zadny nastavovaci exe mi nikde nepribyl, ani polozka v konfiguraci a zmena pri psani rovnez zadna. Leda ze by to snad chtelo reset, ale nechtelo.

Kdyz jsme u tech SN. Na HTC registrace pristroje, chce to SN. To je pod baterii, coz se mi nechce rozebirat, ale jedno je i na krabici, ale to mi to nebere. Je snad pod tou baterii jine? Ja vim, taky bych se mohl podivat, ale.. :-D
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Příspěvek od Vitezslav2 »

Poradte mi prosím,nejde mi upozornění na vyzvánění příchozího hovoru ani SMS a to mám nastavený profil ,,normální" i s vyzváněním.
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Pokud mas zaply zvuk a nemas zapojena sluchatka, tak se podivej v Ovladacich panelech na prvni zalozce do nastaveni Zvuky a upozorneni a tam najdi prichozi zpravy (SMS uplne dole) a zkontroluj nastaveni, eventuelne si pust test. Vyzvaneni hovoru se da nastavit primo z HTC Home a rozvnez si muzes prehrat nahled. Pokud ti nahled hraje, ale v akci pak uz ne, pak muze byt na vinne leccos, vcetne nejake nainstalovane aplikace pracujici se zvukovym zarizenim. Napriklad spusteny audio prehravac PocketMusic na pozadi v Pause rezimu mi obcas podobne veci predvedl.

PS: Vzdycky je tu HR ;-)
Zamčeno

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů