HTC Touch - virtual keypad a Touch FLO2

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
pjme
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 31, 2007 11:03

HTC Touch - virtual keypad a Touch FLO2

Příspěvek od pjme »

Zdravim, nemate nekdo .cab nebo jiny zpusob pro upgrade? Mam T-mobile verzi, takze mi nejde registrace do HTC clubu.

dik, Petr
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

1) použij tlačítko search na xda-developers.com, tam to najdeš (btw: mne po instalaci přestala fungovat hw klávesnice, resp. zadávání českých písmenek fn + mezerník)

2) htc klub je jen pro nebrandové zařízení, bohužel (a stejně to tam není, asi jen dělali vlny...)
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Příspěvek od gulii »

To se Ti dělo u Touch FLO2???
ASUSik
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 20, 2006 19:20

Příspěvek od ASUSik »

já se do HTC clubu zaregistoval s Touchem od O2 a jediný co tam je je nějaký camerapatch a do včera tam byl ještě něco ohledně MSN messengeru, a jinak vůbec nic :-(

EDIT: s těma prográmkama na xda developeru opatrně,

HTC Album - chodí v pohodě, jen se mi prostě do menu nepodařilo dostat popisky, jen prázdný aktivní bloky

HTC Action Screen - taky v pohodě, jen do doby co sem ho dal na levý kontextový tlačítko - následovala obnova pomocí sprite backupu



takže diporučuje, než začneš pokusovat tak si udělej zálohu! :grin:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Příspěvek od htcjirka »

Ono je vice verzi HTC Album i HTC Action Screen.Musuis jich postahovat vice a odzkouset.Take jsem vyzkousel vice verzi ,nez jsem nasel tu spravnou,ktera chodi vytecne.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

2 gulli: ne, při virtual kbd

jj, taky nevím, jestli htcečko spí, či bdí.. podpora z jejich strany je spíše žádná a pokud by to na x-dev nevykuchali šikovní kluci, tak bychom asi nic neměli :(
jinak používám htc album, action screen a endkey a spokojenost. jednoduché, rychlé, účinné.. co víc si přát :)
ASUSik
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 20, 2006 19:20

Příspěvek od ASUSik »

uiqjirka píše:Ono je vice verzi HTC Album i HTC Action Screen.Musuis jich postahovat vice a odzkouset.Take jsem vyzkousel vice verzi ,nez jsem nasel tu spravnou,ktera chodi vytecne.
jojo, to vim, vyzkoušel sem všechny verze Albumu co na xda devu jsou a ani v jednom sem neměl to menu, a ten actionscreen mi šel, jen to pak nějak rozhodilo, když sem ho dal na to kontextový tlačítka




a jak vy používáte ten action screen? přes kontextové tlačítko nebo jinak?
ASUSik
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 20, 2006 19:20

Příspěvek od ASUSik »

potřeboval bych poradit: jak se jemnuje exac co spousti kontakty?
Cvendzo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 05, 2007 17:06

HTC album

Příspěvek od Cvendzo »

HTCAlbum: skus premenovat subor HTCAlbum.exe.0409.mui v adresary Windows na HTCAlbum.exe.0405.mui ak pouzivas cestinu... malo by to ist
Pepe DeLuxe
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 04, 2007 12:15

Příspěvek od Pepe DeLuxe »

jak nastavim na HTC Album aby se mi zobrazovali i fotky z fotaku co ukladam na karte?

nasel jsem ze kdyz vytvorim na karte adresar s cestou Storage Card\My Documents\My Photos tak se zni fotky ukazuji take, ale zas kdyz fotim tak ty se ukladaji klasicky do \DCMI\100MEDIA

nevim jak donutit fotak ukladat do jineho adresare nebo htc album cist z toho 100MEDIA

dik
Pepe DeLuxe
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 04, 2007 12:15

Příspěvek od Pepe DeLuxe »

Tak uz jsem na to prisel sam :tlem: pres Kaiser Tweak se da zmenit cesta kam ukadat fotky na pametovou kartu. Nasmeroval jsem to tedy do My Photos
SPIKEBOY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: čtv srp 30, 2007 14:05
Zařízení: Galaxy S10+
Bydliště: Nové Zámky, SK

Příspěvek od SPIKEBOY »

Pepe DeLuxe píše:jak nastavim na HTC Album aby se mi zobrazovali i fotky z fotaku co ukladam na karte?
Klasické \My Documents\My Pictures premenuj na \My Documents\_My Pictures a zobrazia sa ti VŠETKY obrázky čo v Kaiser-ovi máš :wink:
ASUSik
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 20, 2006 19:20

Re: HTC album

Příspěvek od ASUSik »

Cvendzo píše:HTCAlbum: skus premenovat subor HTCAlbum.exe.0409.mui v adresary Windows na HTCAlbum.exe.0405.mui ak pouzivas cestinu... malo by to ist
diky, funguje to :grin:
maniaczek
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte lis 06, 2007 19:26
Zařízení: SGS, DHD

Příspěvek od maniaczek »

Skousel jsem nekoli verzi HTCAlbum. Nainstaluji se vsehny, jen ze ne vidim tekst v menu atd. Tak ze nemuzu nic nastavit. Fotky mi to ukazuje. Mam MDA Vario III
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů