Připojení HTC k PC+Instalace Skype+Problém s Javou

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
pendi23
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 23, 2010 15:36
Zařízení: HTC Touch Cruise

Připojení HTC k PC+Instalace Skype+Problém s Javou

Příspěvek od pendi23 »

Dobrý den,
jen čerstvý majitel telefonu HTC Touch Cruise s Windows Mobile 6.1 (mám ho sotva dva dny...), a našel jsem několik problémů, na které bych se chtěl zeptat:
1) Dají se někde sehnat drivery k mobilu? Když jej připojím datovým kabalem k mémo netbooku s Windows XP SP3, píše mi to, že ovladač nebyl nalazen. Přitom po připojení k PC s Visou se ovladače nainstalovaly.
2) Stáhl jsem si instalačku Skypu 3.něco pro Windows 6.1. Ale mobilmi při pokusu o inslalaci napíše, že se nejedná o platnou aplikaci typu Pocket PC. To samé se mi stalo s verzí 2.něco (samozřejmě, že pro WM 6.1). S ostatními programy se mi to nestalo...
3) Nainstaloval jsem si WeTravel (aplikcae pro GPS) pro Javu. Ale pro správný chod WeTravlu je zapotřebí povolit aplikaci přístup pro zápis a čtení dat na disku (ccan 20 se mi to potvrzovat nechce). V nastavení zabazpečení nám ale jen možnosti vyždy se dotázat a napovolit nikdy...
Za případnou odpověď budu vděčný... Děkuji
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Připojení HTC k PC+Instalace Skype+Problém s Javou

Příspěvek od koumes »

Hm,hm,zajimave.A co takhle si neco precist o synchronizaci?A skype davno ukoncil podporu WM.Stahni si Actve sync a pak uvidis co dal.
pendi23
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 23, 2010 15:36
Zařízení: HTC Touch Cruise

Připojení HTC k PC+Instalace Skype+Problém s Javou

Příspěvek od pendi23 »

Děkuji za odpověď, ale po pokusu spuštění ActiveSync mi zase vyskočila chybová hláška:
Výstupní bod procedury _except_handler4_common se napodřilo v dynamicky propojované knihovně msvcrt.dll nalézt.
Jelikož jsem ten DLL soubor nenalezl v adresáři aplikace, tak jsem ho stáhl z dll-files.com, ale nepomohlo. Co se týče toho Skypu, to že jej Skype nepodporuje, znamená, že už navydává nové verze,ne? Takže ty staré by měly fungovat...
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Připojení HTC k PC+Instalace Skype+Problém s Javou

Příspěvek od koumes »

Restartuj pc a pak PDA pripoj a mela by zacit synch.A tady je muj funkcni SkypeMobile.CAB
pendi23
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 23, 2010 15:36
Zařízení: HTC Touch Cruise

Připojení HTC k PC+Instalace Skype+Problém s Javou

Příspěvek od pendi23 »

No, po restartu na mé okamžitě vyskočila stajná hláška,aniž bych mobil připojil...
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Připojení HTC k PC+Instalace Skype+Problém s Javou

Příspěvek od koumes »

Tak mas rozhasene XP,vem instalacni cd,nech nabehnout a pak okno zavri,spust prikazovy radek a napis sfc /scannow a Enter.Probehne kontrola sys souboru a pripadne zmeny potvrd.
pendi23
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 23, 2010 15:36
Zařízení: HTC Touch Cruise

Připojení HTC k PC+Instalace Skype+Problém s Javou

Příspěvek od pendi23 »

Tak to asi bude tím, že jsem použil nLite :oops:

-- doplnění předchozího příspěvku (stř srp 25, 2010 7:44) --

Jinak, musím Vám poděkovat: po re-installu XP to funguje. Jinak, někde jsem našel ještě jinou instalačku od Skype 3.0 pro Windows Mobile 6.1, a úspěšně odzkoušel. Jen mi chybí ještě ta Java, se kterou jsem bezmocný...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů