HTC touch 2 čeština

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
Lampa
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned čer 13, 2010 21:56
Zařízení: Touch 2

HTC touch 2 čeština

Příspěvek od Lampa »

Dobrý den,
potřeboval bych pomoc. K vánocům jsem dostal HTC touch 2. Půl roku v pohodě běžel, žádné výrazné problémy. Až v posledních 14-ti dnech začal vypisovat hlášku "Připojení sluchátek USB není podporováno, prosím odpojte je" problém byl že tam žádná taková sluchátka připojení nejsou a ta hláška se objevovala tak 50x do minuty. Po všemožných pokusech (rad na fórech) jsem přistoupil na HARD RESET. Po něm se ale tato hláška stále objevovala. Po asi 5-tém hardresetu už zmizela (snad), ale je tu problém, že nemůžu dostat zpět češtinu. A ať zvolím jakýkoliv jazyk, vždy tam zůstává angličtina (přesto, že jednotky a formát času se mění).
Nemáte někdo podobnej problém, nebo nápad jak to vyřešit????
Díky Petr
baron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: pon říj 13, 2008 20:46
Zařízení: HTC Touch Cruise
Bydliště: Česká Lípa

HTC touch 2 čeština

Příspěvek od baron »

A je to Touch2 z oficiální CZ distribuce? Nenastavuješ jazyk v Místních nastavení?

Na výběr mezi češtinou a angličtinou by ti to mělo dát, když přístroj nabíhá po HR.

Edit: Čus Jackale :)
Lampa
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned čer 13, 2010 21:56
Zařízení: Touch 2

HTC touch 2 čeština

Příspěvek od Lampa »

ahoj
telefon byl zakoupen s ceskou distribuci a pre tim tam cestina normalne fungovala.
po HR to jazyk nenabidne. jinak v Setings/system/regional settings je nastavene CZECH. po HR se vzdy objevi jakasi hlaska v anglictine ze se natavuje jazyk a jeste neco a upozorneni abych nevypinal telefon. potom se sam restartuje, ale zustane tam stale anglictina :-(
baron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: pon říj 13, 2008 20:46
Zařízení: HTC Touch Cruise
Bydliště: Česká Lípa

HTC touch 2 čeština

Příspěvek od baron »

Jo teď si vzpomínám, že musíš mít z Touche2 vyndanou SIM kartu.

Koukni sem, tady je popsán přesný postup http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 28#p141928" onclick="window.open(this.href);return false;
Lampa
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned čer 13, 2010 21:56
Zařízení: Touch 2

HTC touch 2 čeština

Příspěvek od Lampa »

Super, díky už to jde. Skutečně stačilo po HR zapínat telefon s vyndanou simkou.
Díky Petr
kikawer
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 24, 2012 7:30
Zařízení: HTC Touch 2

HTC touch 2 čeština

Příspěvek od kikawer »

Dobrý den,
můžu Vás taky někoho poprosit o pomoc? Hadi (děti) si hrály nevědomky s mým HTC Touch 2 a pravděpodobně mi něco vymazaly. Nemám v mobilu jediný kontakt ani zprávu a co je pro mě nejhorší, tak ani češtinu. Četla jsem si zde Vaše rady, ale ani jedna mi nepomohla. Ikdyž to možná bude tím, že jsem ženská a je pro mě složitý ,,ho i zapnout". :???:
Můžu ho vypnout a zapnout kolikrát chci, ale výběr jazyku mi to nedá. Ani hardreset s vyndanou simkou nepomohl. Jsem fakt bezradná :-(
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů