Stock SPL pre Cruise

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
MarekTT
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:55

Stock SPL pre Cruise

Příspěvek od MarekTT »

Mam v crusiovi Hard SPl a potrebovl by som tam dat orginalne, koli reklamacii. ROMku som uz dal officialnu ale ten spl neviem niekde najst... Nemate niekto skusenost s tymto problemom ? Pripadne ci je potrebne davat do servisu pda s orig. SPL, alebo mi to vyreklamuju aj s hard spl... Uz som ho raz na reklamacke mal, ale vtedy som mal len updatnutu oficialnu romku, spl bol este povodny... vtedy to bolo bez problemov... Dik
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Stock SPL pre Cruise

Příspěvek od Jiří Hrma »

na xda-devu jsem origo SPL nikde nenašel :-( takže se budeš muset spolehnout na to, že to v servisu kontrolovat nebudou (ale spousta lidí má zkušenosti s tím, že jim telefon bez komplikací prošel servisem i s neofiko ROMkou), takže neofiko SPL by snad takový problém být neměl, ale záleží na přístupu servisu.
MarekTT
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:55

Stock SPL pre Cruise

Příspěvek od MarekTT »

Nj na xda som hladal asi 2 hodiny a nasiel som len na diamonda alebo vo smartwiki na HD tusim... no hold mam smolu a musim sa spolahnut na to ze servisaci s tym nebudu nic robit. Inak mam ho pol roka a uz druha reklamacia :D Nieco mi hovori, ze do konca zaruky sa ta chyba stane este raz a budem mat namiesto neho novy HD :lol:

-- doplnění předchozího příspěvku (sob říj 31, 2009 22:09) --

Chcel by som obnovit tuto temu, nakolko chcem dat moje htc uz 4 krat na reklamaciu. Ma nekdo nejaku novu skusenost pri vracani penazi ? Preslo to nekomu aj s HardSPL ?
V priebehu jedneho roka bola 4 krat na mojom htc nejaka zavada.. Bola by skoda sktroskotat na HardSPL pri vracani penazi.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů