HTC T Cruise-odesilani souboru pres Bluetooth

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
spamik1
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 20, 2008 19:46

HTC T Cruise-odesilani souboru pres Bluetooth

Příspěvek od spamik1 »

Zdravim vsechny a chtel bych vas touto cestou pozadat o radu ohledne Bluetooth na HTC T.Cruise. Prohledaval jsem cely den forum o T.Cruise, ale nikde jsem nic nenasel...
Tedy k problemu - pokud chci odeslat jakykoliv soubor prostrednictvim BT, nemohu nikde najit nabidku, ze tak chci ucinit prave pres BT. Nabidka obsahuje pouze nasledujici moznosti:
SMS/MMS, Outlook E-mail, MMS(SMS/MMS), New E-mail Account.
Nic vic,zadna nabidka BT. WM je v anglictine, telefon porizen nedavno v anglii.Muj HTC bez problemu soubory pres BT PRIJIMA.Chtel bych vas poprosit o nejaky navod pro "hlupaka", jak BT nastavit tak, abych mohl z HTC odesilat treba fotky do bezneho tel. s BT. Nebo tusite nejakou jinou zradu? Jelikoz jsem se na foru nasel dost problemu a dotazu ohledne BT na Cruisovi...Ale nic se netykalo problemu s odesilanim souboru pres BT. :roll: :???:
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Příspěvek od pavliicek »

Ani normalne ve vestavenym file exploreru? Najedes si na soubor, kterej chces odeslat, podrzis na nem stylus a mela by vyjet nabidka, kde prave posledni moznost bude send via bluetooth.... Jestli to tam nemas, tak je asi nejaka zprasena ROMka:-)
spamik1
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 20, 2008 19:46

Odesilani pres BT

Příspěvek od spamik1 »

Diky za navod (presne podle mych predstav jako pro hlupaka) :lol: , ale zadna takova nabidka tam opravdu neni, opet se zobrazi stejne moznosti odesilani(nebudu kopirovat,nechci tapetovat), jako v mem prvnim dotazu na odesilani, bohuzel...
Nic ohledne BT v nabidce neni. :roll:
unem
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned úno 24, 2008 17:29

Příspěvek od unem »

Zdravím, stačí přes průzkumníka najít soubor na odeslání a podržet stylus potom v nabídce vybrat - Přenést soubor....- zapne se automaticky BT a vybereš zařízení. A je to.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Případně zkus doinstalovat Resco Explorer ( www.resco.net ), který má vylepšenou správu odesílání souborů přes Bluetooth. A mělo by to jít i přes freeware Total Commander (ke stažení v download sekci).
oLDo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř čer 27, 2007 0:29
Bydliště: Prievidza
Kontaktovat uživatele:

HTC T Cruise-odesilani souboru pres Bluetooth

Příspěvek od oLDo »

jop, cez free Total Commander to jede uplne super, takze odporucam. a da sa do neho stiahnut aj slovencina (takze tipujem ze i cestina) :)
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

HTC T Cruise-odesilani souboru pres Bluetooth

Příspěvek od strojvudce »

Tak u mne, když ve vestavěným průzkumníkovi podržím stylus na nějakým souboru, vyběhne nabídka kde pod "Odeslat..." je položka "Přenést soubor..." . Na ni kliknu a začne vyhledávat zařízení a kyž najde tak ho odešlu. Je pravda, že v celém tom procesu není zmínka o BT, ale jde to přes BT. Mám origo WM6 ROM s češtinou Sunny.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů