Qtek 9000 "vykloktany" stylus

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
Odpovědět
mistrsoft
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 04, 2006 9:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Qtek 9000 "vykloktany" stylus

Příspěvek od mistrsoft »

Zdar,

mam Uniho rok a pul a vubec mi nedrzi stylus a porad vyjizdi. Ten mechanismus co ho drzi nejak nefunguje. Ma nekdo stejny problem? A vyresil ho nekdo nejak?
Premyslim, ze ho rozeberu a mrknu jak to tam vypada co by se tam dalo s tim udelat.
Resil jsem to tim, ze jsem nalepil na stylus trochu izolepy, ale uz mi dosla trpelivost a chci s tim neco udelat. Protoze bych uniho chtel nekdy prodat koupit kaisera a to ze nedrzi stylus je docela blby..;/
Milja
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 28, 2007 19:59

Příspěvek od Milja »

Co si pamatuju, tak tohle přítel řešil tak před rokem s MDAII
Rozebral ho, byli tam takový pacičky a pružinka(plastová napružená pacička, která byla ošoupaná), tak to maloučko přitáhl a od tý doby to drželo jak ulitý. Hodně štěstí, jinak se to asi než rozebráním řešit nedá. :-(
mistrsoft
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 04, 2006 9:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mistrsoft »

no jen se bojim, abych to nerozebral a pak to nedal dohromady..:) googluju jak magor a nedari se mi nikde fotky rozebranyho uniho najit.. nevi nekdo kde bych to moh najit?:)
mistrsoft
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 04, 2006 9:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mistrsoft »

tak uz jsem to nasel.. no vypada to jako krutorpisnej masakr..;/ no ale nic jinyho mi nezbyva..

edit: tak jsem to prozkoumal.. a nic tam neni poradne videt.. vubec se tam tim nezabyvaji v tom rozebirani..;/ no holt mi nic jinyho nezbyde nez do toho mrknout sam.. nic co by vyskocilo a neslo pak dat zpet tam neni, tak snad to nerozbiju.. vsechny rady vitam!
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

Příspěvek od zaky »

CUs mrkni se sem mas tam vysvetleny jak opravit ten vypadavajici stylus + na konci příspevku je odkaz na stažení servisniho manualu - je tam krok po kroku vysvetleny jak rozebrat a zase slozit uniho+fotky.


http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=4108
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ja jsem mel stejny problem, take jsem to ze zacatku resil izolepou, ale pak stejne ten originalni stylus vypadl :(
V sunnysoftu jsem si objednal nejaky pro Qteka 9000, a i kdyz na prvni pohled vypadal dost obycejne, kupodivu mi v Qteku drzel uplne vyborne a nevypadaval.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

já to řešil taky izolepou. nalepil jsem ji zevnitř toho pouzdra, kam se vsunuje stylus a bylo po problému.. lepší, než to rozebírat
mistrsoft
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 04, 2006 9:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mistrsoft »

Servisni manual jsem uz sehnal vcera vecer.. Takze jak to rozebrat bych asi zvladnul.. Ale chtel jsem to hlavne, abych videl ten mechanismus tu pacicku, ktera to drzi.. a to v tom manuale vubec neni.. ty fotky nejsou zrovna nejak moc kvalitni..

ten stylus od sunnysoftu si myslim, ze neni reseni na furt a nejspis se to za as taky vychrochta..:)

zkusim to rozebrat snad nemam ruce uplne volsovy..:)
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

no ja bych to nerozebiral a radeji to oblepil pruhlednou isolepou. Muj JasJar je stary cca rok a stylus nastesti drzi. Ale Vario bylo oblepene cca po 14 dnech.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

Mám taky problém, sice s TyTNem, ale napišu t osem. Když byl novej, vytahl sem stylus a on se při vytahování vysunul. Teď když to vytáhnu se nevysune/vysune o 1mm/vysune do štvrtky (ale to je 1 za uherskej rok). Mam zkusit nahradní z balení bo taky zkusit izolepu?
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuriG »

Jendoduce reseni zni:
Rozebrat a ve zdyrice na krytu kam se vklada stylus je taky zobacek.
Trosku ho ohnete a vozte za nej kouske gumy.
Aby se nemohl vykotlat opet zpet ;-) fugnuje na 100%.
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů