Chyba 112 prosím o pomoc!

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
Odpovědět
pajza
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 17, 2011 17:16
Zařízení: HTC Universal

Chyba 112 prosím o pomoc!

Příspěvek od pajza »

Ahoj nahrával jsem novou rom a při instalaci mě to napsalo chyba 112 a na tmavém display USB v 1.01 koukal jsem na tohole:
Snad nejčastější error při flashi ROMek obecně, ale může vznikat z různých příčin, je třeba specifikovat anamnézu :)

1) Vyndal jsi paměťovou kartu před flashováním ROM? --> Pokud ne, vyndej a zkus znova;
2) Máš Windows 7 nebo Vista? --> Pokud ano, je možné, že to způsobuje špatný driver, více ZDE (viz ČÁST PRVNÍ);
3) Nepokazilo se náhodou nějak předchozí flashování? Kde smrt nebere, MTTY zabere, návod opět ZDE (viz ČÁST DRUHÁ).
4) Flashuješ přes BootLoader, nebo přes ActiveSync? Pokud přes AS (soudě podle toho, že píšeš o EXE, tak ano), může to být chyba programu, doporučuji stáhnout ROM ve formátu .NBF a flashovat přes bootloader.

Ale náko mi to nejde prosím o pomoc děkuji.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Chyba 112 prosím o pomoc!

Příspěvek od Cleric »

pajza
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 17, 2011 17:16
Zařízení: HTC Universal

Chyba 112 prosím o pomoc!

Příspěvek od pajza »

Dík ale na to už jsem koukal.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř led 26, 2011 17:16) --

Nemáte stím prosím někdo skušenost nevím si rady. Děkuji

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv úno 03, 2011 9:20) --

Ahoj nevítě někdo jak dostat do HTC Universal Rom? Dál jsem to podle http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 125#p99543" onclick="window.open(this.href);return false; kde jesem podle MTTY TooL připojil htc napsal task 32 a pak task 28 55aa. Mobil mi od te doby nejde jde jen do boot režimu ale romka mi tam nejde žádná nahrát nevím si rady. Děkuji za pomoc
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů