uni linux poradte

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
Odpovědět
packys
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned led 03, 2010 17:12
Zařízení: htc universal

uni linux poradte

Příspěvek od packys »

Ahoj potřebuju poradi neví jestli to nekdo umí ale slyšel sem že se dá na uni rozjet linux tak se chci zeptat jestli mi nekdo neporadí nasel sem navod ale podle nej mi to nejde nebo to prostě neumim http://stahovat.okamzite.eu/news.php?readmore=209" onclick="window.open(this.href);return false; a u kroku číslo 4 mi to nejde tak prosim poradte.A nebo prí de taky win xp.
vosa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pát bře 06, 2009 17:01
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

uni linux poradte

Příspěvek od vosa »

Ahoj zatím jsem to taky nezkoušel ale co nevidet to zkusim taky, ale win xp urcite nejde to vim rozhodne maximalne tak vzdalena plocha...jinak jaky mas problem popis ho vice, jak koukám tak je to napsáno celkem podrobně...ale nevím já sám to nezkoušel :D tak třeba někdo poradí...ale xpecka 100pro nejdou :D ...
packys
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned led 03, 2010 17:12
Zařízení: htc universal

uni linux poradte

Příspěvek od packys »

Tak děkuji ale tan problem jak bych ho popsal no zadám to fdisk /dev/mmc/blk0/disc a pak uz nevim co mam dal dělat jestli kardi pismen ko mam zmacknout entr nebo dohromady napsat a pak as entr
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

uni linux poradte

Příspěvek od Daidalos »

Stáhni si normál cab na kartu a tam ho nainstaluj. Tady ten typ instalace je zastaralej ;-)
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ost1680178" onclick="window.open(this.href);return false;
packys
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned led 03, 2010 17:12
Zařízení: htc universal

uni linux poradte

Příspěvek od packys »

a normalně rozjedu linux jo
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

uni linux poradte

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ad linux: Ano, pak stačí hodit image do rootu karty a spustit ho přes tu nainstalovanou utilitu.
Ad WinXP: To je hloupost, pokud jsi někde viděl screeny XPček na UNIm, tak se jednalo pravděpodobně o Remote Desktop, jak už tu zmínil uživatel 'vosa'. Někde je tu v sekci o UNIm rozsáhlé vlákno, kde se tohle řešilo, myslím, že se podařilo rozchodit maximálně WIN95, ale z praktického hlediska to byla spíš zajímavost, než že by se ten systém dal nějak reálně používat. Přes emulátor nemůžeš čekat zázraky.
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů