Case pre UNIho

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
Odpovědět
merli
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte bře 31, 2009 8:27
Zařízení: Nokia

Case pre UNIho

Příspěvek od merli »

Ahojte znovu ... po vcerajsom dufam ze uspesnom objednani 5-tich stylusov odniekial z ciny mam dalsiu impitulentnu otazku. Vedel som, ked si kupujem UNIho, ze si kupujem malu tehlicku. Zatial som vymysel jediny rozumny sposob nosenia a to: zadne vrecko rifli. Uvazujem o nejakom case pre UNIho dokonca som uz nieco kupil, http://www.morpethmobiles.co.uk/proddet ... rod=PA-S9c , ale nezda sa mi to prave orechove, tazko sa z neho vybera, tazko sa odopinaju cvoky ked chcem otocit kalvesnicu atd. Mozno by bola lepsia nejaka kapsicka na opasok alebo nieco podobne. Chcem sa spytat na to ako sa vam dari malu tehlicku nosit pri sebe a ake accesories na to puzivate. Ak mate aj s linkami kde sa to da kupit.

dik
mike
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Case pre UNIho

Příspěvek od ziminix »

Já jsem kupoval tohle a je pěkný, pěkně zpracovaný, dobře drží. A moc nestojí :)
http://cgi.ebay.com/Real-Leather-Case-F ... 1|294%3A50
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Case pre UNIho

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Já teda nevim, ale někdy mi přijde, že z UNIho dělají lidi slona. Já ho uplně v pohodě nosim v kapse, vejde se mi bez problémů do všech jeansů a kalhot, které mám a dost by mi vadilo, kdyby se mi při chůzi pincasil na pásku. Nikdy jsem opaskové pouzdro neměl rád ani na malých obyčejných mobilech a u UNIho jsem o tom ani neuvažoval. Navíc bych tim podle mě značně usnadnil práci zlodějům. V kapse uniho pořád cítím, ale kdybych ho měl v pouzdře na opasku a jel např. v narvaném MHD, tak bych musel na pouzdře pořád držet ruku abych se ujistil, že mi ho nějaký šmaták během mžiku nevytáhne.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Case pre UNIho

Příspěvek od ziminix »

Zařízení velikosti Uniho se vytahujou docela blbě i ve vylidněný tramvaji :) Alespoň teda mně...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Case pre UNIho

Příspěvek od tslany »

já nemám problém vytáhnout kdekoliv Uniho i s extended batery :-)
merli
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte bře 31, 2009 8:27
Zařízení: Nokia

Case pre UNIho

Příspěvek od merli »

Farokh píše:Já teda nevim, ale někdy mi přijde, že z UNIho dělají lidi slona.
Slon to teda naozaj nie je (skor taka tehlicka) ale v prednych vreckach na rifliach kde nosim normalny mobil ...
jaksi skusal som to, ale nie je to prave orechove. Zadne vrecko je v pohode ale zase ho treba vytiahnut ked si idem sadnut. Preto skusam alternativny sposob nosenia a napadlo ma ze opasok by nemusel byt najhorsie miesto.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Case pre UNIho

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Nemyslím si, že bych měl nějak větší kapsy, ale rozhodně mi uni v přední kapse kalhot nepřekáží normálně chodit, běhat a sedět, ale každý podle svého gusta, když vám pouzdro u opasku vyhovuje, tak proč ne.
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 24 hostů