HTC Universal, ROMky a podobne

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
Odpovědět
Uživatelský avatar
kawasaki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: stř pro 19, 2007 22:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Púchov(Slovakia)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kawasaki »

kvoli chybe nemožem ich prepinať ako myslíš rozobrať??
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Uplne stejně. Odsroubujes 4 sroubky, sundas zadni kryt a tam uvidis, ze je kamera pripojena k zakladovce takovym malym pinovým konektorem, tak ho opatrně vyndáš a zase zapojíš a vše smontuješ zpátky. Ale to by bylo az moc jednoduchy reseni, chyba bude jinde. Jakou že s tam nahral ROM ?
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

Otevrit Uniho. Staci se dostat pres 4 sroubky a je to.
Uživatelský avatar
kawasaki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: stř pro 19, 2007 22:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Púchov(Slovakia)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kawasaki »

Cawte no zistil som zaujmavu vec aj ked som flashoval aj ked som HR robil ale v nastaveniach prichodzie a odchodzie hovory zostali aj celkovo sa zmenil win tak dovno ako keby niečo stale je v pamaty chapete nie???.
Edit:Je tam romka od tomala ta čierna na xda prva ževraj naj neviem odporučate flashnut niaku oficial 5??..alebo akú??...stále sa mi niečo nezdá na romke:(
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuriG »

kawasaki píše:JJ asi to bude tak:).....no ale fotak hlasi chybu že Failed to initialize camera 36001:100:1
Skusim zohnať bluethoot sluchadla uvidim:)
Len ked pustim hudbu do reprakou normalne tak to šušti tam vlny preskakuju a tak ako keby boli odpalene takse slabučké šuštanie
Tuto hlasku mi to psalo, kdyz jsme chtel prehodit ve fotoaparatu na predni CIF kamerku psalo to, jelikoz bylo poskozeny flex kable a zakladni deska nemohla komunikovat s predni kamerkou pro videohovory = z toho vypliva, ze nejpravdepodobneji bude cyba ve flex kabelu. Jeden bych tu mel tak se mi ozvy na icq a neco s tim vymyslime ;-)
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

Treba jedina vada na flex kabelu je, ze neni poradne pripojeny :) Doufej, ze to tak je a pomuze pripojeni+odpojeni.

Dejme tomu, ze fotak je vyreseny - ten zvuk ale porad zustava zahaleny tajemstvim :(
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuriG »

Kdyby si poradne cetl prispevek ode me ktery je trosku dal :-) tak by si si urcite vsiml, ze problem se zvukem muze spuzobovat take Flex kabel ;-)
Ghormoon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: stř lis 12, 2008 18:40
Zařízení: HTC Universal 64Mb
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghormoon »

tak uz jdu flashovat, Tomal 8.2ku, ale flashovaci soft nevidi aktualni verzi, myslim ze by mel ... :)
taky pise se bude flasahovat jen jednu z tech 3 casti, nebude nahodou potreba flashnout secky 3 kdyz jdu 5->6.1?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

To bys asi mel pokud opravdu prestupujes z WM5 na WM6. Tak si stahni nejaky komplet treba od Jwrighta(ROM, extROM a radio), to flashni a pak jestli budes chtit, tak nato uz muzes flashnout jenom samotnou Tomalovu ROM, to uz bude v pohode. Ja mam takhle zaklad od Jwrighta a na tom Thing ROMku.
Ghormoon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: stř lis 12, 2008 18:40
Zařízení: HTC Universal 64Mb
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghormoon »

nasel jsem http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=352203 ale nevidim jestli je pro G3/4 ...

EDIT: tak v tom mam Tomala 8.2, ale jaky radio a ext rom k tomu?
a dotaz na ty co maj taky tomala: jak pridam programy do ty listy na today dole? :))

EDIT2: tak sem zkousel radio 1.15 a 1.18 a obe mi blbnou, nejde mi ani vytukat cislo, ani otevrit kontakty, nic ...
edit: tak sem zjistil ze se to pere s 96dpi balickem do realVGA (128 sem nezkousel) ... nevite co s tim?

//Používej tlačítko Upravit, tslany
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ja mam radio 1.15 a všechno fachá normalne. Nevím jak to má Tomal ve svých romkách, ale zkoušel jsem asi dve a ani jednu z nich jsem nerozchodil, proto jsem psal o Jwrightovi.

Ad RealVGA: Tak jednoduše používej 128 dpi(ja sem ho pouzival dost dlouho, 96ka už jsou na mě moc malý mršky na displayi ;-) ) anebo realVGA nepoužívej vubec. A nektery ROMky (treba ta nejnovejsi Thingonaspring, kterou pouzivam ja) maji uz realVGA nastavení zabudované v sobě, takze nemusis nic instalovat navíc.
Ale jak rikam, nejdriv si flashni poradny zaklad a pak uz jenom zkousej, ktera ROMka ti bude nejvic vyhovovat.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

4Ghormoon: já mám dobrý zkušenosti s Ranju 7.7, RealVGA @ 96 mi tam fungovalo korektně se vším všudy

4farokh: kua, jakto že mi to uniklo? asi kvůli těm 150 new příspěvkům za den, osobně pamatuju ještě 25 new příspěvku, jo to byli časy...
Ghormoon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: stř lis 12, 2008 18:40
Zařízení: HTC Universal 64Mb
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghormoon »

no jo, kdybych to editnul do 3 dny staryho prispevku, tak si me vubec nikdo nevsimne ;)

tak sem testnul 128dpi a vypada ze jede ... sakra proc 96 ne? ve 128 je vsecko moc velky ...

e: nove stahnuti 96ky nestacilo :(

EDIT: tak dalsi problem: jak pripojit wifi projektor k Unimu? melo by to jit ne? nemuzu to zaboha vygooglit ....
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tak to tu trochu oživim. Rád bych slyšel jaké používáte ROM s podporou 128MB RAM.
Do upgradu jsem si oblíbil ROMky od Thiingonaspring, ale tomu se prý podělal UNI a zřejmě přesedlal na jiné zařízení protože 128MB verzi jsem od něj nenašel. Resp. našel jsem jednu ne přímo na xda, ale po flashi jsem zjistil, že to byl fake a že je to obyčejná 64MB verze.
Na xda wiki je tech upgradovanych romek opravdu pramálo, Tomalovy ROM mi prostě nefungují správně(naposledy problem se softkey-barem a špatnou indikací stavu baterie), ted se objevil nějaký nový vývojař VNInt, tak testuju jeho ROM, ale byl bych rád kdybyste napsali nejake zkušenosti, popř. tipy.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od ziminix »

Já jsem spokojený s Tomalovou 8.2 Black Edition, plná verze(ne ta vanilková). Funguje v pohodě, zatím jsem s ní neměl žádný problémy, všecko jsem rozjel.

Zkoušel i jsem jeho poslední betu 8.5ky, která je postavená na buildu z Blackstona, celkem svižná...ale ty velký nabídky mě prostě odradily, nepotřebuju touch optimalizaci, když se do toho i bez ní strefim prstem. Ale je v ní zabudovaný kinetický skrolování, což je lepší než nic.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

A máš skrytý panel se softkeys? Flashnul jsem tu novou VNInt ROMku a zase jsem měl problem se skrytím dolní lišty. Je to pro mě docela zásadní, protože si nehodlám nechat užírat kus displaye nepotřebnou lištou. Ted jeste flashuju tu tvojí verzi Tomala, tak uvidim.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od ziminix »

Nemám, přes co to skrýváš? Docela bych to i rád vyzkoušel.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

TADY je o tom vlákno, jsou tam i potřebné programy ke skrytí, já používám ten první(resp. mám ho z xda-devu a tam se jmenoval Taskbar hide).
Skrývám dolní softkey lištu kvůli tomu, že tím získám přes půl centimetru místa na homescreen a v programech/při surfování na netu , ta lišta je tam absolutně zbytečná, soft-klávesy budou i po skrytí fungovat, na té liště je jen název zvolených progů. Funguje to tak, že ta utilitka, která skrývá lištu, nastaví v registrech výšku softkey-baru na 1px , takže je takřka neviditelná. Jenže na Tomalových ROMkách mi ty utility akorat dělají bordel(kdežto na Thing- a Jwright- ROM fungovaly výborně). Můžeš to zkusit, ale vsadim se, že ti to udělá tosamé co mě :-(
Rád bych zjistil adresu toho nastavení lišty v registrech, tímpádem bych si je upravil sám a nemusel na to používat externí programy.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od ziminix »

Vyzkouším to. Kdyžtak tu mám pak ještě nějaký ROMky funkční se 128RAM, tak to testnu.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

A jaký máš ROMky? Teď jsem to zkoušel konkretne na te Tomalově 8.2 a zase to dělá jenom bordel.
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů