HTC Universal, ROMky a podobne

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
Odpovědět
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od ziminix »

Tak jsem vyzkoušel ROMku od Mo3ulla a vanilku od rDostiho. Na tý vanilce to funguje parádně, na tý druhý to blbne taky.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

a co samotná ROM od rDostiho? Je kvalitní?
Ja sem ted krapet uvíz na bootloaderu, tak zkoušim popořadě všechny ověřený postupy :tlem:
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od ziminix »

rDostiho ROMku jsem nikdy moc dlouho neměl, ale asi je dobrá. Je to totální vanilka, takže tam není skoro nic, office instalačka je v extROMce. Ale zakládá si na volný ramce, teď mám po HR asi 95MB :)
Na XDA: http://forum.xda-developers.com/showpos ... ostcount=2
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tak díky za tip, jdu ji prubnout, btw nějak jsem tim testovanim vymil uniho :grin: , musel jsem nahrat kompletniho Jwrighta abych mohl testovat dal.

EDIT: Nemohl bys mi tu rDosti ROM, kterou jsi testoval, upnout nekam jinam? Na xda jsou linky jenom na rapidshare, ale ja odtud nic nestahnu kvuli verejne IP. Díky

P.S.: Tak to asi nebude tak jednoduchy. Jwright ROM se sice flashla dobře, ale ke konci naskocil error, ze nejde flashnout extROM a zase visim na bootloaderu. U jinych ROMek mi ted pri flashi naskakuje error 112 , ikdyž mam vyndanou pametovku, SIMku, mam operacni system winXP a v aSync zakazany pripojeni USB. Nejak mi dochazeji napady... :-(

P.S.2: Nevis na co sem mohl jeste zapomenou? Fakt se nemuzu dostat z bootloaderu. Nemam v unim zadny karty, hodim do bootloaderu pomoci klavesove kombinace, zobrazí se SERIAL, připojim ke kompu, zobrazí se USB, spustim upgrade utilitu, nenajde predchozí verzi ROM,radio ani extROM, jen ukaze novou verzi ROM-->dám upgradovat, ale na 8mi % se objeví error 112. Na xda píšou, že je to způsobenou vlozenou pametovkou, ale to ja nemam.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od ziminix »

A kterou flashuješ?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Nejde mi už ani jedna. Zkouším Tomala i Thing a porad stejny error.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od ziminix »

To je divný, mně Uniho Tomalovy ROMky vždycky rozjely...Osobně bych nechal Uniho chvíli vychladnout ( :) ) a pak bych zkoušel prostě různý ROMky s podporou 128MB RAM...
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tak se mi podarilo vyresit error112 , musel sem upravit port pomoci MTTY utility z xda-devu. Takze ted davam dokupy ROM, extROM a radio. Neco jsem stahnul z jejich ftp, muze nekdo prosim upnout tu rDosti ROM ? Ja opravdu nemuzu nic stahovat z rapidu.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od ziminix »

Upnu ti ji. Ale myslim, že extRom a radio dávat dokupy nemusíš, ty by měly být v pohodě.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ja mam prave kvuli tomu testovani uplne propláchlý PDA, dřív sem tam měl extROM a radio z jwrightu a jenom sem upgradoval samotnou ROM, ale ted potrebuju zas nahodit vsechno.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od ziminix »

Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

:smt023 Díky moc
Pak napíšu report
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od tslany »

teda, vy dva se tu bavíte rychlejic než v Touch HD diskuzi :-D

Tu chybu 112 sem už 2x vyřešil, bylo to, jak píšeš, přez MTTY

4farokh: na tu lištu, v registrech sem nic nenašel, ale vzpominam si že jeden program to umožňoval přez parametry, resp. stasčil zástupce a ticho se lišta zmenšila na 1px, ale nevim, jestli e to ten soft, na kterej odkazuješ, nemám jak vyzkoušet
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

jj, je to program vjToggleToday, uz sem nasel na xda-devu thread s navodem, ale ani to nepomohlo. Tomalova ROM je asi nejaka averzni ktehle upravě, vysledek byl stejny. Momentalne stahuju rDosti ROM (60MB soubor rychlostí 20kBps grrrr) a otestuju ji. Protože ikdyž je Tomalova ROM možná dobrá, ty softkeys tam proste nechci a basta :!:
:tlem:
EDIT:

Tak v rDosti ROM sice funguje patch na skrytí softkeys, ale po obnovení zálohy z SPB mi přestal brát SDHC kartu, kterou před obnovou normálně zobrazoval.
2 ziminix: Kterou verzi mo3ully jsi testoval? Na xda-devu jsou od něj dvě verze pro 128MB UNIho. Ale ani jednu bohuzel zas nemuzu stahnout ptze je na rapidu... Začíná mě štvát, že vývojaři poředně nezamakali na tech romkách pro upgradovanýho uniho, v každý je nějakej bug :evil:
Zatim sem tam nechal Tomala 8.2 Vanila, vypadá svižně a holt budu muset obětovat kus prostoru na homescreenu soft-klávesám, možná časem přijdu na to, jak se jich zbavit i v Tomalovi.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od koumes »

Zdar hoši,tak sem sehnal UNIHO a nejak si s nim hraju a zatim zkoušim,co a jak a ktery soft maka na puvodnich WM 5.
Mam ale lamerskou otazku:muzu rovnou flashnout WM 6.1 Rom na puvodni?Nebo musim nejak podobne jako u Qtka 8310 a formatovat rom i ram a pak nahrat 6.1?A manual sem jeste na xda nenasel,je to kvanta cteni,ale snazim se :)
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od ziminix »

Jj, muzes flashnout rovnou na co chces. Hm, mas tam WM5, tak nevim jestli to nebude chtit odemknout...ja jsem mel Uniho vzdycky uz preflashovnyho
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od koumes »

Čili HardSpl nebo jak se tomu nadává? :) Jinak je to brand od oskara,ale bez lokalizace
R1.09 G42.42.P8 D1.30.93 WWE Něco o verzi.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od ziminix »

Hm, tak to si flashni i radio, nejnovejsi je myslim 1.18. ROMku jinak doporucuju od Tomala bud 8.2, nebo pokud ti nevadi extra velke nabidky, tak 8.5.
h4wk3y
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: pon úno 11, 2008 10:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od h4wk3y »

jojo... hardSPL, flashnout... pak nejaky rozumny radio (porad asi 1.18 myslim..)...

na xdacku to je pekne napsany.. jen musis hledat..
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Universal, ROMky a podobne

Příspěvek od koumes »

To vim,že musim hledat,mam to v podpisu :grin: Já jen jako lama se konkrétně na to zeptal.
A čtu a čtu :lol:

EDIT: Ale furt nějak nemam jasno,jestli mam G3 nebo G4.V bootloaderu mam 2.01->čili mam G4 :???: né?

EDIT 2:Tak sem z toho už :smt017 ,furt nemužu přehrát radio.Rom mam tomala 8.2 a jde to,až na ten flesh disk.Linky některé naxda jsou KO,bo byly na ftp.Může mi někdo popostrčit?Ještě skusim některou z 128 Ranju's-v7.7WM6.1 Pro rDosti V.5 Thingonaspring 4.1 REALVGA,ale snad komplet je Ranjus.

EDIT 3: Tak sem se stim popral a nahral Tomala 8.2,ale trochu sem laboroval a předtím nahrál komplet rDosti v11 a funguje :grin:
Ale co mi vadí,je ten Flash Disk a jeho využití. :???: Jinak která rom je skoro "čistá"bez různého softu,který můžu instalovat po flešnutí na kartu.A stou ram nyní po startu skoro 29 MB.Zatim sem ale netunil.
Nějaké návrhy?
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů