HTC TyTN II (Kaiser) - 2. pokračování diskuze

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
RadekB
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 29, 2008 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Jesenice

Příspěvek od RadekB »

Probírá se to tady: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=6991
ale prý ta nová ROMka není nic moc.
purpur
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 11, 2008 18:16

Kupuji.

Příspěvek od purpur »

Kdyz ctu ty vsechny prispevky, tak mam pomalu strach co mi to zitra vlastne prijde za poruchovy pristroj :-( :P Dlouho jsem mel SE910,bezva chodil,ale uz jsem chtel neco new,volil jsem Kaiser , to forum me malicko rozhodilo(to nemyslim jako kritiku) ;-)
1echeck
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv bře 13, 2008 20:04
Zařízení: Touch Pro 2
Bydliště: near ml
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1echeck »

Já bych se toho nebál,kousek hardwaru je to pěknej,akorát soudruzi z HTC pěkně vytáčí každého byť trochu technicky založeného majitele Kajzra svou politikou přístupu k zákazníkovi-sliby chyby a když už teda něco vydáme,tak to bude "stát za to". Viz diskuze o nové rom. Graf. ovladače podle mě na 99,9 % nebudou (ať už z jakýchkoliv důvodů). Já jsem bohužel zrovna ten techničtěji založený typ,takže volím opět metodu "počkám_prodám_koupím new htc"-protože nic lepšího není :wink: A shift je na mě moc velkej
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

Příspěvek od perm »

dovolim si reagovat-HTC ma podporu podstatne lepsi a vyvoj "po" nez treba E-TEN - mel jsem predchozi zarizeni E-TEN X500 - WM5 OK, ale WM6 spousta chyb, tak udelali 2 patche na to nejbolestivejsi, ale dal NIC! proste si kup novy zarizeni, je sice o prd lepsi, ale chyby uz nema...
purpur
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 11, 2008 18:16

Příspěvek od purpur »

Nu kupuji novy, jestli jsi to tak myslel.Po koupi SE910 jsem na semania foru stravil hodne casu, pocitam,ze od zitrka budu "bydlet" tady u vas :lol: a ze najdu leky na císařovy neduhy (pokud budou ;-) )
RadekB
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 29, 2008 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Jesenice

Příspěvek od RadekB »

Tedy já tady nechci prudit, ale mám Kaisera už skoro půl roku a nemůžu si na něj nijak zvlášť stěžovat. Dá se s ním telefonovat, fotit, funguje WiFi i BT, navigace v autě i při pěší turistice mě dovede, kam potřebuji, kalendář a úkolovník si za mě pamatují úkoly, události i narozeniny blízkých. Funguje e-mailový klient, internet, přístroj mě dokáže pěkně vykosit v šachách a fungují i jiné hry, přehrávání MP3 i videa... Tak co bych měl ještě chtít? Je fakt, že při vytažení klávesnice trvá asi 2-3 vteřiny, než se překlopí displej, občas musím udělat soft reset, protože přestane fungovat datové spojení (po instalaci Opery 9.5), ale to jsou výjimky... Chtěl jsem si nainstalovat WM 6.1, kvůli vyšší rychlosti toho displeje a dalším drobným vylepšením, ale spousta lidí nadává, že tam nefunguje to či ono, tak ještě čekám. Ale jinak s Kaiserem opravdu spokojenost. Nic lepšího jsem dosud neměl.
purpur
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 11, 2008 18:16

Příspěvek od purpur »

Neprudíš,naopak, jsem rád za každé pozitivum. A už mám Kaiser doma,dnes přišel,první dojmy super.Připojil jsem ho zatím jen k wifi,v pohodě,teď luštím návod než vložím simku abych něco nepokazil.Snad tady někde najdu návod jak dostat kontakty z SE910 do Kaisera.
ryo2
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát kvě 09, 2008 11:08

Příspěvek od ryo2 »

prosím o radu.kaiser se mi samovolně připojuje na internet-myslel jsem že kvůli aktualizaci GPS,ale ty jsem vypnul a telefon si brouzdá samovolně po internetu dál-jak kdyby si ty výlety na netu platil... :evil:

určitě se dá připojení nějak vypnout aby se samovolně nezapínalo,nebo alespoň přinutit telefon aby se aspoň zeptal,jestli si může udělat datovej výlet.problém je v tomže na to nemužu přijít,telefon nemám moc dlouho...pomůže mi někdo?
RadekB
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 29, 2008 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Jesenice

Příspěvek od RadekB »

2 Ryo2->No jediné, co mě napadlo je, že se ti aktualizuje automaticky předpověď počasí v HTC home.
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Příspěvek od Lukáš Mano »

4ryo2: Existuje na to jeden CAB od MoDaCa. :wink:
Přílohy
nodata.cab
(25.23 KiB) Staženo 181 x
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeoPlex »

jj pocasi v HTC Home se po urcite dobe snazi aktualizovat... k aktualizaci staci pouze prepnuti na zalozku pocasi v home a pokud je aktualizace starsi (neivm presne, ale cca nekolik hodin) pocasi se zacne aktualizovat, tot znamena, ze se pripoji gprs a uz to jede. Aktualizace vyjde na par korunek, ale problem muze nastat ve chvili, kdy si clovek nevsimne, ze ma aktivni pripojeni a spusti app, ktera pri aktivnim datovem pripojeni zacne stahovat pro sebe aktualizace nebo nedej boze treba ukliknutim se spusti IE to uz pak data frcej hodne a pak se to prodrazi, pokud neni dat. tarif.
ryo2
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát kvě 09, 2008 11:08

Příspěvek od ryo2 »

lukasm píše:4ryo2: Existuje na to jeden CAB od MoDaCa. :wink:

dík za informace a hlavně za tento prográmek-myslím že telefon má po srandě :tlem: :tlem: :tlem:

ještě jednou dík
purpur
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 11, 2008 18:16

Příspěvek od purpur »

Tak mi nastal první problém s Kaiserem, nainstaloval jsem ActiveSync na PC a když potom k PC připojím fon přes USB, tak sice zahlásí že hardware nainstalován ale vzápětí mi to shodí XP, zahlásí závažnou chybu, PC restartuje. A při dalším připojení po restartu se už telefon vůbec neukáže, zkoušel jsem reinstalaci ASynce a stále to samé, takže nemám šanci synchronizovat a nic :-( Nesetkal jste se něko s tím ? Dík za případnou radu. Podotýkám, že jinak mám PC stabilní, prostě nepadá jak je rok dlouhý...ale toto... :-(
Uživatelský avatar
Toror
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv pro 21, 2006 18:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toror »

tak se musim pochlubit co jsem zazil s Kaiserem a s MW 6.1. uplně prestala chodit aplikace zpravy sms, mms, email. Udelal jsem HR a po instalaci vsech aplikaci, mi spb mobil shell nepredpovida pocasi (vubec se nenacte informace o zvolenem meste) neni nahodou vypadek na strankach s predpovedi ? Uz vam nekomu prestaly fungovat sms ... ?
T
JamesE
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 15, 2008 13:22

Zamrznuty Kaiser

Příspěvek od JamesE »

Zdravim, zpusobil jsem si problem se svym HTC P4550. Nahral jsem novou verzi WM6.1 ze stranek HTC.com. V tom problem nebyl, zarizeni bezproblemu chodilo a tak me napadlo ze obnovim data a nastaveni ze zalohy pomoci Sprite Backup. No blbec no :oops: . Takze tim, ze jsem skrizil dohromady zalohu z WM6 na WM6.1 jsem dospel k tomu, ze WM vubec nenabehne... startovani se zastavi na logu HTC.
Co bych rad vedel je, jestli je nejaka moznost dostat do Kaisera Rom Image jinak nez pres ActiveSync (pres ten se samozrejme nepripojim) nebo mi nezbyde nic jineho nez jej zaslat servisu.
sutrus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř zář 19, 2007 19:42
Zařízení: HTC TyTN II

Příspěvek od sutrus »

maniakomp
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 15, 2008 15:39

mam kupit Kaisera alebo este cakat ... ?

Příspěvek od maniakomp »

Rozhodujem sa medzi HTC TyTN II (Kaiser) resp uz jeho buducim pokracovatelom HTC Touch Pro (MDA Vario 4) a HP 614c ....
Co poradite ?
/momentalne pouzivam starsie PDA HP 4750 s WM 2003 /kontakty, diar + igo 6 + BT GPS + 2x mobilne telefony /sluzobny, sukromny/ vlacit to vsetko so sebou spolu s nabijackami je riadna otrava. Chcel by som nieco kompaktne all in one , samozrejme asi budem musiet este aj tak jeden mobil nosit so sebou :(/
Stropom pre mna je cca 15 tis SKK , viac nie som ochotny dat :)
Oplati sa mi este ist do Kaisera alebo sa trapit dalej a cakat az na Touch Pro?
Uživatelský avatar
JuanLuisMorera
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob bře 01, 2008 23:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuanLuisMorera »

Mám stejný problém jako Toror..


Odemknul jsem svýho Kaisera nainstaloval WM 6.1 nainstaloval všechny aplikace a najednou koukam že se mi v SPB Mobile Shell nechce aktualizovat počasí.. .prosím jestli jste tohle už někdy někdo zažil a věděli byste co dělat dál tak napište..


zatím to řeším nainstalovaným SPB Weather ale mít to přímo v Mobile Shellu je jiná

díky moc :-)
Pavel Nováček
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 15, 2008 22:53
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Pavel Nováček »

Zkusil jsem do Kaisera nahrát českou ROM.Bohužel se mně povedlo, že mně jde nahrát pouze anglická verze a nemohu se nijak vrátit na původní. V české verzi to jde do 15 % a pak konec.Zkoušel jsem vše možné,ale bez výsledku,asi to bude pro servis.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeoPlex »

JuanLuisMorera: hele toho jsem si vsiml tez.. v spb mobile shell II nejde aktualizace pocasi.. uz asi 3 nebo 4dny.. koukam, ze to je teda plosny coz naznacuje, ze je problem se serverem, odkud stahuje SPB informace.

Pavel Novacek: urcite si neproved hardSPL.. co to je? vsude kam se podivas je na to navod, tak staci jen hledat ;)
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů