HTC TyTN II (Kaiser) - 2. pokračování diskuze

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
rhinos
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 02, 2008 10:27

Příspěvek od rhinos »

povedlo se někomu v poslední době dokončit registraci do htc e-clubu na strankách htc?
Linky v potvrzovacím emailu jsou nefunkční,alespoň ty moje :-(
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

Devastat píše:Vim ze asi mnou polozen dotazy nebudou zrovna nejlespí aale radsi se zaptám..

1)nevíte nekdo kdy vyjde oficiální win 6.1 od HTC? pro uz zverejneny seznam telefonu?
2) predpokládám ze preflashováním na neoficiální rom ztrácím záruku...je to pravda?

Diky za jakekoliv smysluplné odpovedi/ zkusenosti
1.) Už ti vyšla :wink: Více na hlavní straně...
2.) Jasně že jim to bude vadit ale vždy tam můžeš nahrát zpět původní a nikdo nic nepozná... Pokud teda přístroj neumrtvíš úplně... :wink: ale já ho měl nedávno v servis sice kvůli HW problému ale na ROMku nic neřekli.... :wink:
ryo2
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát kvě 09, 2008 11:08

Příspěvek od ryo2 »

lidičky potřeboval bych trošku poradit-doufám že sem takovej dotaz můžu dát.zítra si donesu tytn II domů a chtěl bych se zeptat jestli-
1. mi na to povalej jakykoliv hry na wm6 ,nebo jestli ne,jaký mám zadat.klíčový slova na google(hlavně mě zajímá jestli bych na tom rozjel psx emulátor).
2.taky jsem se chtěl zeptat na fotoaparát u tytn II.když jsem si nějaký fotky stáhl z netu jsou na nich při zobranení takový mřížky,nebo co-ale dělá to pouze při určité velikosti(stačí obraz zvětšit,nebo zmenšit a je to dobrý-fakt nechápu).čím to je?
3.mluvíte tady o novým windows mobile 6.1 rom-to je jako myšlený novej firmware-chápu dobře?

jsem tady na foru novej,možná tu odpověd někde v topicu je ale pochopte že číst topic s "tisíci" odpovědi je trošku vopruz....

dík
xHeretic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned lis 26, 2006 19:08
Zařízení: Windows Phone!

Příspěvek od xHeretic »

Můžu se zeptat jaký držák do auta byste mi pro Kaisera doporučili?? Nabíječku už mám takže mi stačí pasivní, nejlépe nějaký husí krk. U něj mám trošku obavy, aby mi telefon udržel,..přece jen náš Kaiserek není nejlehčí.
Děkuji
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

já mám univerzální držák z OBI, který se montuje na mřížku větrání a svoji fci plní na 1* akorát nepodporuje landscape, což mi zase až tak moc nevadí ;)
Karel Bachura
VIP
VIP
Příspěvky: 153
Registrován: sob dub 21, 2007 8:03
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel Bachura »

to xHeretic: Ja sem znamymu koupil Brodit drzacek... sice si priplatis, ale je na nem ta kvalita videt. zalezi na tobe, jestli obcas vyuzijes landscape rezim, pripadne vysunuti klavesnice v drzacku (to brodit umi).
RadekB
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 29, 2008 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Jesenice

Příspěvek od RadekB »

Taky mám Brodit a plná spokojenost. Přesně tenhle:
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/120968 ... tn-ii.html
1echeck
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv bře 13, 2008 20:04
Zařízení: Touch Pro 2
Bydliště: near ml
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1echeck »

Mám pasivní verzi http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/121848 ... tn-ii.html spolu s ProClipem a nabíječkou, používám ho 4 měsíce a max spokojenost. Hlavně ten ProClip je vychytávka, dokonce je ve stejné povrchové úpravě jako interiér daného vozu :wink:
xHeretic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned lis 26, 2006 19:08
Zařízení: Windows Phone!

Příspěvek od xHeretic »

Všem děkuji za odpovědi ohledně držáku do auta.
Jen ještě jednu maličkost, opravdu někdo nepoužívá onen "husí krk", jen by mě zajímali zkušenosti s ním.
Ale na ten Brodit už jsem se taky díval, vypadá dobře.
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Příspěvek od landov »

Myslim ze sa "husieho krku" nemusis obavat....ja ho na Cruisea (je sice lahsi ako Kaiser) pouzivam uz 3 mesiace a 100% spokojnost. Je dostatocne tuhy - treba pouzit silu,aby sa krk nastavil do pozadovanej polohy - takze Kaisera udrzi v pohode.
Jezevec
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon lis 12, 2007 17:51
Zařízení: HTC TYTN II, HTC Pro 2
Kontaktovat uživatele:

Připojení k PC přes usb

Příspěvek od Jezevec »

Zdravím, po připojení kabelem mi to hlásí: Jedno ze zařízení k tomuto počítači nepracuje správně a systém Windows jej nerozpoznal. Zařízení usb nebylo rozpoznáno - neznámé zařízení. Vyměňte zařízení.

Mám Vistu a Windows Device mobile center 6.1. HTC Kaiser používám bez problémů přes půl roku. Zkoušel jsem HTC připojit již ke 4 počítačům, včetně úplně zformátovaného. V nastavení u HTC jsem také vyzkoušel odškrtnutí atd...

Pokud je to tu již někde řešené, stačí dát echo a najdu si to, byť je pravda, že už třetí den vyhledávám....
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeoPlex »

ryo2: uplne jsi vedle ve vsem...
s zadnym psx emulatorem nepocitej... to u kaisera fakt nehrozi hrani ps her.. tim fotakem nevim vubec co myslis teda a co se tyka WM6.1... tak WM 6.1 je proste windows mobile 6.1.. to mas jako treba windows 98 SE... prsote oznaceni verze systemu, ne verze fw
ARow
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 17, 2007 12:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od ARow »

ja jsem nahodou na kaiserovi hral hry z playstation emulatoru ale od jisteho buildu 6,1 ktery vysel asi pred mesicem a pul mi emulator nefunguje :((
Uživatelský avatar
Toror
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv pro 21, 2006 18:50
Kontaktovat uživatele:

instalace Opery

Příspěvek od Toror »

nemáte někdo zkušenosti s instalací Opery na msd kartu ? Měl jsem ji tam nainstalovanou, ale najednou mi nešla Opera otevřít. Tak jsem ji odinstaloval a chtěl nainstalovat zpět a nic.. Hlasí to, že na kartu ji nemohu instalovat a musím ji dát přímo do interní paměti. Nevíte jak na to aby byla zase na kartě ?
Děkuji
T
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

kterou operu? 9.5 na kartu nejde ;) muzes akorat potom presunout hlavni soubory na kartu a nastavit cache na kartu, komplet presunout to bez problemu nejde
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

landov píše:Myslim ze sa "husieho krku" nemusis obavat....ja ho na Cruisea (je sice lahsi ako Kaiser) pouzivam uz 3 mesiace a 100% spokojnost. Je dostatocne tuhy - treba pouzit silu,aby sa krk nastavil do pozadovanej polohy - takze Kaisera udrzi v pohode.
Husi krk nebrat - kaiser je opravdu macek a kdyz jedes po nerovnostech a sledujes navigaci je to na morskou nemoc :-D

nejlepsi je "tuha" prisavka na sklo. Ja pouzivam nejaky univerzalni NoName ze Sunnysoftu a ten drzi opravdu jako na skle privareny :-) cenove je to kolem 500 za drzak i prisavku dohromady
Uživatelský avatar
Toror
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv pro 21, 2006 18:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toror »

IkE Blaster píše:kterou operu? 9.5 na kartu nejde ;) muzes akorat potom presunout hlavni soubory na kartu a nastavit cache na kartu, komplet presunout to bez problemu nejde
Je to O 8.65
Uživatelský avatar
Nico
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 26, 2008 19:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nico »

xHeretic píše:Můžu se zeptat jaký držák do auta byste mi pro Kaisera doporučili?? Nabíječku už mám takže mi stačí pasivní, nejlépe nějaký husí krk. U něj mám trošku obavy, aby mi telefon udržel,..přece jen náš Kaiserek není nejlehčí.
Děkuji
Já si v lednu pořídil tento http://www.soeasy.cz/detail/19688 držák na sklo a vzhledem k variabilitě pro různá zařízení jsem s ním spokojen, dokonce dle informace od sunnysoftu lze vyměnit přední část za prolis, který je určen přímo pro TyTN II. Osobně využívám dva telefony a tudíž spoléhám na původní pohyblivou část, která se přizpůsobí jakémukoliv telefonu.
Při vložení a následném nastavení správné velikosti telefonu trochu skřipe, ale za půl roku při každodenním používaní v něm zařízení stále pevně drží. Telefon se ani při razantnějším brždění nehne. Možnost otočení na landscape režim.
V době kdy jsem uvažoval o držáku, tak byla jediná možnost koupit nějakou alternativu nebo brodit pro pevnou instalaci ( což vzhledem k využití ve více vozech je na nic )!
Teď se k nám začíná dovážet originální příslušenství HTC např. tady toto http://www.htcaccessorystore.com/uk/p_h ... x?i=159378 , takže bych možná volit to, tedy pokud nepotřebuješ držák stejně jako já pro více zařízení... tato sada se dá koupit i v ČR např. na Cybexu http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S ... HTC-405526 a obsahuje vše potřebné pro navigaci..
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

presne ten z prvniho odkazu pouzivam i ja - koupeny v sunnysoftu a naprosta spokojenost
Burgy
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 04, 2007 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Burgy »

Koukám, že v HTC e-Clubu už je pár dní ke stažení Windows Mobile® 6.1 Professional Upgrade pro HTC TyTN II.
Je jsem jen zběžně prohlédl toto fórum za posledních pár dní (kdy jsem nebyl u kompu..) a nikdo zde o tom nepsal, takže to sem dávám jako info (pokud už jste to tu rozebirali, tak sorry..:-)..)
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů