HTC TyTN II (Kaiser) - 2. pokračování diskuze

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
Krota
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon lis 19, 2007 9:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krota »

Nevite jak vyresit problem s kopirovanim vetsich souboru do kaisra ?

Kdyz kopiruju vetsi soubor, treba pres 100MB tak se otevre normalne okno s ukazatelem kopirovani, v dolnim policku normalne ukazuje jak kopirovani postupuje, ale za chvilku se to jakoby resetne a ukazatel ukazuje od zacatku .... Nakonec se vzdy soubor zkopiruje, ale neni videt za jak dlouho a trva to taky hrozne dlouho.
Georf
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: ned bře 18, 2007 15:43
Zařízení: Samsung Galaxy Note 2
Bydliště: Plzeň

Oprava - Hot fix for TyTN II photo quality issue

Příspěvek od Georf »

Na www.htc.com se objevila níže uvedená oprava, ale zatím nejde stáhnout.

Hot fix for TyTN II photo quality issue

If you zoom in on a captured photo and notice grainy, maze-like patterns within the image itself (this problem is caused by too much sharpness enhancement being applied in bright-light environments), please download and install this hot fix to solve the problem. Sharpness parameters within the photo will then be reduced with only a minimal loss of image sharpness.
sutrus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř zář 19, 2007 19:42
Zařízení: HTC TyTN II

Příspěvek od sutrus »

Kdo ma zajem tak muze stahovat :-)
Nebo tento ktery ma 4MB ??
Přílohy
TyTNII_Photo Quality.CAB
(1.27 MiB) Staženo 245 x
headquest
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát zář 14, 2007 12:33

Příspěvek od headquest »

Udajne je to uplne k nicemu
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

mihals píše:ja mam autoradio s USB vstupem a ten mi nabiji telefon ;-)
to já taky ale tam mám zasunutou čtčku karet a kartu :-D takže jedu přes zapík :wink:
headquest píše:Udajne je to uplne k nicemu
Né jenom údajně ale i skutečně... nezaznamenal jsem jediný rozdíl před a po instalaci... jestli takhle dopadnou i ty "ovladače" tak to bude velký hřebík do rakve u HTC... :???:
ARow
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 17, 2007 12:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od ARow »

hodne lidi pise ze jim nejde prehravat video v plnem rozliseni ale ja bez jedineho problemu prehravam simpsonovi bez jedine konverze. Trik je nejspise v tom ze prehravam video v TCPMP s videem nastavenym na RAW framebuffer...
jen jsem si na to ted vzpomel tak jsem to zde napsal treba to nekomu pomuze :)
Bubu
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon bře 10, 2008 15:41

Příspěvek od Bubu »

Ahojte.
Vcera vecer som robila flash romky na Dutty's Official WM6.1 5.2.19199 UC RTM. Dnes som si tam isla nahrat Radio aby mi siel zvuk. Zrazu mi to cele zblbne a update vobec nejde. Skusala som uz aj 10 reflashov :( ale tie ostanu na 0% Vzdy ked zapnem Kaisera, zobrazi sa mi trikolora. ani len HR nejde. Prosim pomozte. Nemam tento drahy telefon ani tyzden a nemozem dovolit aby siel do servisu. prosiiim :cry:
ARow
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 17, 2007 12:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od ARow »

ahoj,
mela jsi tam hodit duttyho verzy 19716 je novejsi :)
ale ted k tvemu dotazu zkus napsat na www.ce4you.cz tam je navstevnost vyssi a timpadem i vetsi pravdepodobnost ze ti nekdo rychle odpovi :) popr. tam zkus pouzit tlacitko hledat :)
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Příspěvek od hudyss »

jenze 19716 ma bug s MMS a ta 19199 byl posledni post od Duttyho a mela by byt nejnovejsi a opravena.
sutrus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř zář 19, 2007 19:42
Zařízení: HTC TyTN II

Příspěvek od sutrus »

Bubu píše:Ahojte.
Vcera vecer som robila flash romky na Dutty's Official WM6.1 5.2.19199 UC RTM. Dnes som si tam isla nahrat Radio aby mi siel zvuk. Zrazu mi to cele zblbne a update vobec nejde. Skusala som uz aj 10 reflashov :( ale tie ostanu na 0% Vzdy ked zapnem Kaisera, zobrazi sa mi trikolora. ani len HR nejde. Prosim pomozte. Nemam tento drahy telefon ani tyzden a nemozem dovolit aby siel do servisu. prosiiim :cry:
Ano, verze 19199 je posledni Dutt's image s opravou MMS.
Mas na telefonu Hard SPL ?
Radio musis nahrat min. verzi 1.58.26.20. Doporucuji posledni 1.64.08.21
Nahravas image pod WinXP nebo Vista? S Vistou jsou problemy, ale na xda je navod.
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Příspěvek od Lukáš Mano »

S Vistou jsem zadne problemy nezaznamemal, co se tyce flashnuti ppc. Udelej Hard SPL stahni rom a vesele do toho :wink:
Bubu
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon bře 10, 2008 15:41

Příspěvek od Bubu »

hard SPL nemam... radio uz nenahram. mne to nic nechce nahrat... proste mi to hadze bullshity,ze A dalsia vec, ja vidim len trikoru alebo vypnem Kaisera vybratim baterie :( Obrázek
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Příspěvek od Lukáš Mano »

Tak to je ten problem, bez Hard SPL nic nenafleshujes. Zkus si nahrat Hard SPL podle vyse uvedenych navodu, a pak flashni novou rom.
sutrus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř zář 19, 2007 19:42
Zařízení: HTC TyTN II

Příspěvek od sutrus »

Dokud neudelas Hard SPL tak nic nenahrajes ! Odkaz na navod uz mas :-)
Bubu
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon bře 10, 2008 15:41

Příspěvek od Bubu »

Lenze... Mne nejde nic dat do telefonu, mne ho Active Sync nevidi a tak... Jedine co ja vidim je trikolora
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Příspěvek od Lukáš Mano »

Bubu napiš mi na icq vyřešíme to tam, je zbytečné tu zahlcovat forum :evil: nehledě na to že už se tu postup řešil.
Bubu
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon bře 10, 2008 15:41

Příspěvek od Bubu »

Uz to vyzeralo na servis ked mi pomohol tento navod najst USB>>> http://www.mrvanx.org/cms/index.php?opt ... &Itemid=27 a tento navod>>> http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=371154 dat dokopy mojho Kaisera. dik za vsetky rady
josefn
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 12, 2008 15:42

Příspěvek od josefn »

Bubu píše:Lenze... Mne nejde nic dat do telefonu, mne ho Active Sync nevidi a tak... Jedine co ja vidim je trikolora
Napiš nebo hledej na www.ce4you.cz , tam už se to řešilo a rychleji Ti někdo poradí, je to moje zkušenost;) - např. http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=25387
Josef
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

heh z nějakého důvodu nejsem schopen nic přijmnou přes BT, dříve to šlo... nastavení mám furt stejné... může to blokovat nějaká aplikačka?
MathausIS
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 16, 2008 16:21

Příspěvek od MathausIS »

Dobry den vsem. Mel bych nejake dotazy na zde pritomne. Procetl jsem co jsem mohl, bohuzel vsechny odpovedi jsem nenasel.

1. Nedari se mi dat do provozu seznam kontaktu. I kdyz mam kontakty na sim karte, nebo v zarizeni, popripadev obou, pri volani se mi nezobrazi jmeno volajiciho. Nejake postrehy k tomuto problemu?

2. Po nainstalovani TOMTOM jsem se snazil stahnout mapu, ale bohuzel se mi nepoarilo najit mapu pro Reykjavik. (snazil jsem se kontaktovat TOMTOM, ale nepodarilo se mi najit opdoved na dostupnost mapy pro Reykjavik).

3. Opakovane mam potize pro aktivaci 3G. Stale se zobrazuje zprava ze poskytovatel site neni registrovany.

4. Informace o pocasi se nezobazi i presto ze jsem pripojen pres wirelles.

5. Posledni dotaz jen pro zajimavost. Na kaiser jsem presel z Harald kvuli problemum s displejem. Po kalibraci je displej presny priblizne minutu pouzivani a pak je opet nepresny na 0.5-1cm. Nepomohl HR, vytahnuti baterie, nekolikanasobna kalibrace. Nejake rady k tomuto problemu.

Diky
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů