HTC TyTn II (Kaiser) - Jaký držák do auta?A na jaké místečk?

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
Plzi
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob pro 01, 2007 2:38

HTC TyTn II (Kaiser) - Jaký držák do auta?A na jaké místečk?

Příspěvek od Plzi »

Tak si zachvilku koupim taky HTC TyTn II (Kaiser) a ted by me zajimalo uz od zkusenejsich jaky drzak do auta pouzivate a jake s nim mate zkusenosti?

Zatim jsem našel dobry od Brodit http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/120968 ... aiser.html
ale to umisteni me docela vadi, chtel bych aby byl aktivni ale prilepenej na predni sklo na kloubu, co myslite?

Jakekoliv foto vyreseni toho to problemu by me pomohlo také (nebo i umístění).Diky moc lidicky.

update:

jeste jsem nasel na forum xda-developers : ze s tim brodit jsou problemy neco s napetim (pojistka) a konektorem (uzhaveni v pda + nejaky vylamovani) ale asi jen prvni vyrobky podle serio cisla

tehle muze byt zajimavi
http://www.gpsforless.co.uk/product_det ... p?id=11918

a dal

http://www.kidigi.com/Car%20p4550.asp

nebo stejny plus repracek na kabelu H.F.

http://www.kidigi.com/Car%20hfp4550.asp
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Stejný držák, akorát pro Qteka 9000, jsem také v autě používal, a byl sem s ním nadmíru spokojený. Ta cena je vysoká, ale držák má výhodu, že se v něm dá telefon natočit i do landscape režimu, a pak se dají velice pěkně sledovat i filmy (např. v doprávní zácpě na dálnici...) :-)
Uživatelský avatar
pavklu
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv zář 27, 2007 22:28
Zařízení: Motorola Droid2 Global white
Bydliště: Dlouhá Třebová

Příspěvek od pavklu »

mam Brodita pres týden a uplne v poho, uchyceni pres Proclip, ktere se da objednat podle typu auta, manipulace ok, ja po zkusenostech (negativnich) bych uz nikdy nedaval drzak s prisavkou na sklo, jo a ten landscape rezim je dost dobry vcetne vysunute klavesnice, preci jen tomtom na sirku je vice v pohode
MikeC
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv lis 29, 2007 20:35
Bydliště: Brno

Příspěvek od MikeC »

ja to vyresil drzakem Brodit s ProClipem (vyhoda je ze ma moznost pretocit do vodorovne, umoznuje vysunuti klavesnice a jsou pristupna vsechny HW tlacitka krome fotaku, coz neni treba - vice na www.brodit.com - hledani podle typu zarizeni i podle typu auta, u nas dodava Sunnysoft), nicmene drzak jsem poridil PASIVNI a k nemu CL-USB adapter za cca 300 kc (pozor, doporucuji 2000 mAh, jinak nemusi TyNT II zvladat nabijet) + USB-miniUSB kablik za cca 70 kc - cele to vyjde levneji nez aktivni drzak od broditu a dobijim jen kdyz potrebuji (tj, pri pusteny navigaci) :-)
Plzi
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob pro 01, 2007 2:38

Příspěvek od Plzi »

MikeC píše:ja to vyresil drzakem Brodit s ProClipem (vyhoda je ze ma moznost pretocit do vodorovne, umoznuje vysunuti klavesnice a jsou pristupna vsechny HW tlacitka krome fotaku, coz neni treba - vice na www.brodit.com - hledani podle typu zarizeni i podle typu auta, u nas dodava Sunnysoft), nicmene drzak jsem poridil PASIVNI a k nemu CL-USB adapter za cca 300 kc (pozor, doporucuji 2000 mAh, jinak nemusi TyNT II zvladat nabijet) + USB-miniUSB kablik za cca 70 kc - cele to vyjde levneji nez aktivni drzak od broditu a dobijim jen kdyz potrebuji (tj, pri pusteny navigaci) :-)
a muzes to sve reseni popsat podrobneji treba odkaz presne jaky typ jsi si koupil (nikde jsem nenasel pasivni drzka Brodit primo pro Kaisra je asi jen na TyTN) a i tu usb nabijeckyu prosim. Ulechcis me praci s hledani.Dik.
MikeC
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv lis 29, 2007 20:35
Bydliště: Brno

Příspěvek od MikeC »

pasivni drzak Brodit :

Kód: Vybrat vše

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/121848752/brodit-drzak-pasivni-htc-tytn-ii.html

+ k tomu je potreba podkladní držák "ProClip" > vyhledat taky na Sunnysoftu podle typu auta, např. na Oktavku je zde :
(ale maji na temeř všechna auta)

CL-USB adapter :
kablik :
vse na HTC TyTN II nebo MDA VARIO III - osobne odzkouseno, plne funkcni :-D

staci ? ;-)
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

Příspěvek od berczo »

Hmm... takový malý dotaz, pač mám taky auto :-D a chci koupit zařízení s navigací. Nikde jsem nedohledal, jaký je rozdíl mezi aktivním a pasivním držákem do auta ? Můžete někdo odpovědět ? Díky ;-)
maniaczek
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte lis 06, 2007 19:26
Zařízení: SGS, DHD

Příspěvek od maniaczek »

Aktivni drzak ma vstupy pro nabijeni, sluchatka... Muzes na trvalo k nemu pripojit np. nabijecku. Pasivni to nema, vsehny kabely musis pripojovat po kazde k navigace. Pri aktivnim staci jednou napiot drzak a hotovo.
Uživatelský avatar
mojito
varování
varování
Příspěvky: 25
Registrován: úte pro 11, 2007 4:14

Příspěvek od mojito »

presně tak :grin:
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů