HTC TyTN II (Kaiser) - pokračování diskuze

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Zamčeno
pajta
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon říj 29, 2007 18:09

Příspěvek od pajta »

Krota píše:
pajta píše: A jak třeba tu skupinu smazu kdyz ji nechcu
Tak na to jsem taky jeste nekoukal, ted resim jak tem zkupinam priradim vyz tony :)

A taky resim proc se mi vypina prehravani MP3 kdyz se da Stand-by ?
tak to přiřazení vyzvanění,to jde jenom jeden kontakt,na skupiny bude doufám nějaký soft,jinak mně mp3 jdou přehrávat v Stand-by
Bacan
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř lis 28, 2007 12:46

Příspěvek od Bacan »

prosimvas, objevil se tady jeden cab(v predchozi diskuzi), kterej schovaval sim kontakty. hide sim se jmenoval. je to supr, ale kdyz telefon vypnu a zapnu, tak je to zpatky tak jak bylo. jde to nekde dat jako default? dikes.

a druha otazka je, jestli nekde je napsano, jaky datovy relace a kolik dat jsem uz mel, na gprs, wapu atd...na starsich mobech to je a tady to nemuzu najit;)
Krota
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon lis 19, 2007 9:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krota »

To Pajta: Kua jakto ze to nekomu jde prehravat a nekomu ne ? :(

To Bacon: ja jsem dneska takovej programek nainstaloval, je na CDcku co jsi ke Kaisrovi dostal a jmenuje se GPRS Monitor
Uživatelský avatar
pavklu
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv zář 27, 2007 22:28
Zařízení: Motorola Droid2 Global white
Bydliště: Dlouhá Třebová

hide sim

Příspěvek od pavklu »

podivej se tu mas tam reseni na skryti kontaktu i po SR http://www.ce4you.cz/forums/view_topic. ... d=0&fi=190
funguje ok
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

loocas píše:
rimesev píše:U sunnysoftu prodávají černou redukci s mikrofonem na 3,5jack k tomu pak jdou připojit jakákoliv sluchátka (já například používám ty ze SE Walkman) . Vyhovuje mi to více než originalní, kde ten zvuk nebyl žádná sláva
No jo, ale muzu s obyc sluchatky i prijimat hovory a telefonovat? :/

Btw: jeden rychlo dotaz (dalsi :D ): jde nejak ponastavit, aby TaskManager od HTC (co se zobrazuje jen na home vpravo nahore) nemizel pri spustenym programu? Abych se moh prepinat mezi vice spustenymi aplikacemi?

Prip. existuje nejaka obdoba Alt+Tab jako z desktopovejch Windows? Kde se uprostred obrazovky ukazou vsechny spusteny aplikace a ja se na ne muzu tuknutim dostat? Tohle by opravdu hodne bodlo! Zatim jsem odzkousel HandySwitcher, WisBar, pBar atp. ale zadna z tehlech aplikaci nesplnuje presne tohleto. Tohle by bylo genialni!
Ano jde i příjmat hovory i telefonovat
pajta
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon říj 29, 2007 18:09

kontakty

Příspěvek od pajta »

co znamená u kontaktu to txt,M,nebo h a jeste jsem nekde videl ze kontakty jsou zobrazeny jen pomoci obrazku,kde najdu ten soft,diky
AndyS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 07, 2006 12:55
Zařízení: Samsung Galaxy S3
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od AndyS »

proboha promazte nekdo ty citace... neda se na to divat... klidne pak smaznete i tenhle prispevek...
cadfael
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte lis 20, 2007 19:16

Příspěvek od cadfael »

Podařilo se někomu zprovoznit OneNote poznámky na Kaiserovi a jejich synchronizaci? Nic z toho, co se mi o tomhle problému zatím podařilo najít, nemělo valnou cenu.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

sorry, jsem tu na skok z vankovka kfc, takze toho moc nezedituju, ale do te doby (hlavne novacci)...

PRESTANTE TAK KR*VSKY CITOVAT, KDO TO MA PO VAS CIST?!
Krota
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon lis 19, 2007 9:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krota »

Jo jeste dotaz, vyresil uz nekdo ten problem se zaverkou fotaku ?

A jeste mi nikdo neporadil jak dosahnout toho aby se dala prehravat hudba ve Stand-by :(
Burgy
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 04, 2007 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Burgy »

4:pajta
W...pracovní číslo (Work), M...mobilní číslo, atp..
Bacan
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř lis 28, 2007 12:46

Příspěvek od Bacan »

zdravim, prosimvas, stala se mi takova drobnustka. kdyz nabijim, tak mi vzdy svitila nepretrzite nalevo zelena dioda. a ted uz nesviti, myslim, ze se to zmenilo od ty doby, co sem tam dal led notification. nevite co s tim?
dekuju moc
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

pudovne to je gtak ze kdyz nabijis tak sviti oranzova a kdyz mas na bito tak trvale sviti zelene...jak to prehodi ten softik to fakt nevim...
Uživatelský avatar
Peteer
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv lis 01, 2007 11:00

Příspěvek od Peteer »

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli by mě někdo nemohl poradit jak správně nastavit GPS navigaci s aplikací TOMTOM - když zkouším nastavit ty porty tak to u té první položky jde, ale u té druhé se nedá změnit rychlost, zůstává stále stejná. Moc díky za info
Krota
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon lis 19, 2007 9:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krota »

No musis u toma mas dve moznosti nastaveni, bud jina GPS to mely ty starsi verze, ale tato nova ma uz v sobe slozku Vestaveny prijimac GPS tak myslim ze nech tuto volbu a rychlosti bych se nezajimal, neni duvod menit toto nastaveni.
Uživatelský avatar
Peteer
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv lis 01, 2007 11:00

Příspěvek od Peteer »

To jo, to já mám nastavený OK, kde mám nastavit ty porty?Já jsem našel akorát v nastavení - externí GPS a tam jdou nastavit porty, ale rychlost změnit nejde, můžeš se mrknout co tam máš?Díky moc. Petr
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

v tom tomu si nastav vestavny gps prijimac a uz se o nic nestarej....maximalne si stahni pres quickgps aktualni polohu aby jsi mel rychlejsi fix :wink:
Uživatelský avatar
Peteer
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv lis 01, 2007 11:00

Příspěvek od Peteer »

Dobře já to zkusím a pak pustím TOMTOM a měl by vyhledat hnedka pozici ju?Jsem v budově takže to asi nepůjde, nešlo to ani doma také v budově to bude možná tím, až půjdu domů z práce tak to zkusím a snad to půjde
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

V menu nastavení telefonu do GPS vůbec nevrtej, to je nastavení pro využití externího GPS. až v nastavení tomtomu zvol ten vestavěný přijímač GPS, nebo případně jiná NMEA GPS a to je vše! Tom tom nejdřív po zapnutí bude psát chybí zařízení GPS! na po chvíli napíše: čekání na platný signál GPS. Jakmile napíše toto, víš, že našel modul a stačí ho pouze nechat dostatečnou dobu vyhledávat na volném prostoru s co největším výhledem na oblohu. Poprvé to klidně může trvat 5, nebo i 20 minut. Další fixy už budou rychlé
Uživatelský avatar
Peteer
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv lis 01, 2007 11:00

Příspěvek od Peteer »

OK díky za pomoc, už jsem se bál že do mého Kaisera zapoměli dát GPSku!!!.o))))))))
Zamčeno

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů