HTC TyTN II (Kaiser) - pokračování diskuze

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Zamčeno
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

Jumper píše:tak jsem hledal jak řešit problém s budíkem, ale nic moc.....tak ještě jednou, přestal mi zvonit budík ráno..... bych řekl asi tak, do teď to fungovalo...teď už ne... kua, už dvakrát jsem zaspal :-)
To je bohužel nemoc hoděn kaisrů... nesmíš na noc zamykat klávesnici. Ale jen vypnout kaisra do standby režimu a zazvoní ti... :wink:

s novým firmwerem to doufám vyřeší
Uživatelský avatar
ziza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: stř říj 10, 2007 8:36
Zařízení: iPhone SE, iPad2 3G 32GB
Bydliště: Valtířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ziza »

Já ho taky dávám jen do Standby a nezamykám klávesnci, ale bohužel nezazvoní, rozsvítí se, že by jako chtěl ale ani hlásek.
stano77
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát říj 20, 2006 10:59
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

kaiser a FM tuner

Příspěvek od stano77 »

Uživatelský avatar
dandak
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon lis 13, 2006 10:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dandak »

V otázkách ROMek jsem naprostý laik. Mám v Kaiseru od T-Mobile původní 1.56.113.4 ROM. Pokud bych chtěl něco novějšího, ale ČESKÉHO, co by mne ale neuvrhlo do nějakých problémů s lokalizacemi a pod., co doporučíte ? ROM 1.83.462.0 CSY ? Kde ji seženu ?
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Re: kaiser a FM tuner

Příspěvek od p.a.Ť.o »

no, to mě po***! jestli bude na kaiserovi fungovat fm rádio, tak se z toho asi samou radostí zblázním.. (btw: myslíte, že půjde takhle lehce předělat i cruise, aby měl funkční externí klávesnici? :lol: 8-)
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

no to radijko by byla bomba :-)
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

Rádio je slabota, já bych to viděl na integrovanou TV :lol:
Burgy
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 04, 2007 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Burgy »

rimesev píše:
Jumper píše:tak jsem hledal jak řešit problém s budíkem, ale nic moc.....tak ještě jednou, přestal mi zvonit budík ráno..... bych řekl asi tak, do teď to fungovalo...teď už ne... kua, už dvakrát jsem zaspal :-)
To je bohužel nemoc hoděn kaisrů... nesmíš na noc zamykat klávesnici. Ale jen vypnout kaisra do standby režimu a zazvoní ti... :wink:

s novým firmwerem to doufám vyřeší
Dovolím si odporovat..to není problém Kaisera, ale operačního software obecně-zeptej se jakéhokoliv uživatele WM...:-).
Já používám AlarmClock. Je sice hodně jednoduchý (nemá možnost nasavit vícero budících časů, zato ale budí VŽDY..;-).
Dája
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv lis 29, 2007 15:34

Příspěvek od Dája »

Nemáte někdo zkušnosti s Cube, jestli to nezpomaluje atd... a nemáte ji ke stažení, něják se mi to nedaří...

Mě ten budík běhá i se zamklou klávesnicí...
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Cube je ke stažení na xda-dev (jak jinak ;))
Jinak to je taková fičura, která je celkem k ničemu (pro mě zbytečná). Obecně- vše, co nainstaluješ, má vliv na systém, takže si musí každý zvážit, jestli mu to za to stojí nebo ne :)
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jumper »

BUDIK

tak samo, že když nezamknu klávesnici a dám jen standby, tak opravdu ráno zazvoní,

když dám jakýkoliv čas, zamknu, dám do standby, tak za hodinu, za dvě klidně zazvoní, ale jakmile je to delší časový úsek, tak ne.....

kua a ještě jedna věc, doručenky sms chodí krásně, akorát nevím, proč to píše číslo a ne jméno.....
FALCO_01
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob říj 27, 2007 15:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FALCO_01 »

Já jsem používal SPB Time jako budík ale stávalo se mi to samý, a to mývám zamknutou klávesnici. Řešení je že nesmí být zatrhlá volba "povolit tweak pro vstávání (Wakeup Tweak)" jakmile toto není zatrženo tak mi budík vždy zazvoní ale momentálně jsem přešel na jednoduchý budík pTravelAlarm který funguje k mojí spokojenosti. Na zobrazování jména u doručenek používám soft: SMS Delivery Receipt Fix který má ke stažení na svých stránkách saman-cz.com . :)
Mator333
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 21, 2008 10:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mator333 »

Ahojte, po precitani Vasej diskusie a precitani par recenzii som sa rozhodol kupit Kaisera, neviete mi niekto poradi distributora tejto znacky ktory to s cenou neprehana, alebo kde by sa dal vyhodne kupit, len ho nechecm od operatora :-), zatial maximalne co sa mi podarilo zohnat je nieco po 17 tisic SK bez DPH, dakujem za tipy :-)
xRoman
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 21, 2008 16:03

Dotaz

Příspěvek od xRoman »

Prosím, nevíte jak zaměnit ikony (programy) ve skinu Shnapse (Quick launcher), myslím tím tu lištu s ikonami pod HTC home. Díky ...
pavelikk
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: čtv pro 27, 2007 12:23

Příspěvek od pavelikk »

kdyz se tady resil budik... mam take jeden problem. Kdyz si na noc ztlumim hlasitost, tak mi potom budik nefunguje. byl jsem zvykly u nokie, ze jsem si dal na noc tichy profil, ale budik normalne fungoval v plne hlasitosti. Da se to nejak nastavit? takhle musim mit zaplou hlasitost a v noci me zase otravujou vypisy, ktere mi chodi v sms.
dekuji vsem
pavelikk
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: čtv pro 27, 2007 12:23

Příspěvek od pavelikk »

Jeste by me zajimalo, zda existuje nejakej programek, kterej ukazuje delku volanych minut? V HTC jsem nasel jen celkovy pocet minut volani a to volanych i prijatych.
dekuji za radu
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

cim muze byt to ze mne obcas neprijdou sms a prijdou az kdyz otevru slozku s postou???
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

MAOrh: To je docela divny, ale este sem to u jinyho ppc nevidel, mozna si WM proste postavily hlavu, zkusil bych master reset, ten by to mel vyresit :-)
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

občas se mi to stávalo na mda compactu, ale jediná pomoc byl HR. zřejmě to "podělal" nějaký softík..
jirkab
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob úno 24, 2007 19:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od jirkab »

Přesně tak jak píšeš. Pokud se začne zařízení chovat podivně a nepomůže SR, většinou to má na svědomí nějaký externí soft, který se "nedohodne" se systémem - náprava HR, anebo chyba v ROM ( ta se dá odstranit pouze nainstalováním jiné - lepší, vychytanější).
Popisovaný problém se zprávami nemám, to samé s budíkem. Budí spolehlivě, každý den.
Na počítadlo hovorů (a nejen na to, aplikace obsahuje mnoho dalších funkcí) používám aplikaci BatteryStatus.
Zamčeno

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů