HTC TyTN II (Kaiser) - pokračování diskuze

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Zamčeno
SPIKEBOY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: čtv srp 30, 2007 14:05
Zařízení: Galaxy S10+
Bydliště: Nové Zámky, SK

Příspěvek od SPIKEBOY »

uiqjirka: Samozrejme "prodleva" :oops: :lol: . Thx :-)

btw, vie to ukladať len v *.bmp ? :???:
blahy
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon lis 12, 2007 0:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blahy »

Ahoj tak se musím pochlubit,že mi taky konečně dorazil Kaiser .Je to můj první přístrojek s WM a přiznávám že zírám .Už dva dny se s ním seznamuju a pořád přicházím na nové věci a hlavně tedy doufám,že staří mazáci mi 19.poradí a předají nějaké zkušenosti .
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

ad screen capture (snimani obrazovky): ja pouzivam Resco Picture Viewer, jehoz soucasti je i Resco Screen Capture, ktery lze napr. nastavit na nejake HW tlacitko a pak spoustet v pripade potreby :-)

Umi to ukladat do BMP, JPG, PNG, nastavit casovy interval... proste parada ;-)
Rumcajs_tr
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned lis 18, 2007 21:31

Příspěvek od Rumcajs_tr »

Zdravím všechny!
Hodně používám datové přenosy a mám tento problém s kaiserem.
Když se připojí přes GPRS, vše funguje OK. Spojení nechávám stále aktivní. Potom když chci použít připojení třeba za půl dne, tak se mi asi ve 20% případů stává, že telefon spojení už nenaváže. U ukazatele síly signálu je stále ikonka "G" jako že spojení je aktivní, ale kaiser nekomunikuje.
Zkoušel jsem i podle návodu na xda-developers v Kaiser Tweak nastavit, aby se mi spojení automaticky ukončovalo, třeba 1min po ukončení příslušné aplikace. Ale chová se to stejně. Spojení se odpojí (takže u ukazatele síly signálu je jen symbol anténky) a když se třeba za půl dne chci připojit, tak asi v 80% případů je vše OK a ve 20% se spojení nenaváže - visí tam pořád bublina že navazuje spojení a po několika pokusech to zkolabuje.
Když dám v takovém případě telefon třeba k repráku, je slyšet několik škvrknutí asi po dobu 1 sec a pak dlouho ticho a pak to telefon opakuje znovu - jako kdyby se mu síť neozývala.
Už nevím, čím by to mohlo být, ale je to hodně nepříjemné. Chtěl bych se tedy zeptat, zda jste se s tím tímto chováním (náhodně nejde nevázat datové připojení) setkali.
Je to poměrně častá věc, stává se mi to tak jednou za dva dny... :-(
Pokud vše selže, asi budu muset zkusit hard-reset, ale nikdy jsem to nedělal, tak mám trochu obavy...
LWJ
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 10, 2007 18:49
Bydliště: Horní Bříza

Příspěvek od LWJ »

Zdravím!
Mám stejný problém, akorát mě se to z 80% nezdaří připojit. A to samé dělá i přes WIFI. Pomůže vypnutí všech připojení a reset, pak to zase jde. L
Rumcajs_tr
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned lis 18, 2007 21:31

Příspěvek od Rumcajs_tr »

Ano, zapomněl jsem napsat, že když se to nejde připojit, tak pomůže buď reset nebo v manažeru komunikace vypnout a zapnout ikonu telefonu (telefon se odhlásí a přihlásí do sítě) a jede to.
Je to pěkná otrava, dá se s tím něco dělat? Komu to ještě takhle zlobí, to přece musí dělat všem, ne?
jirkab
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob úno 24, 2007 19:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od jirkab »

Nevím jestli všem, zařízení co mám to nedělá. Operátor O2 v nastavení připojení vyplněno pouze apn: internet. Nic jiného. ROM samozřejmě neofiko WWE.
Rumcajs_tr
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned lis 18, 2007 21:31

Příspěvek od Rumcajs_tr »

Já mám taky O2 - lokalita Třebíč. Uvažuji o tom, že půjdu udělat Hard-Reset - ale nikdy jsem to nedělal, tak mám trochu obavy
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Příspěvek od htcjirka »

Taky jsem se s tim na svem Kaiserovi at uz cerne nebo stribrne (T-Mobile verzi) nikdy nesetkal.Mym operatorem je O2
Krota
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon lis 19, 2007 9:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krota »

Me propojeni funguje v pohode. Normalne necham pripojenej Edbe treba pul dne, necham zaplou Minioperu, pak do ni normalne vlezu za tech pul dne, dam jinou URL a naskoci bez problemu. Snad jednou se mi stalo, ze pripojeni ukoncilo, ale hned se zase pripojil a vse jelo dal normalne.

Nemam kaisra od zadneho operatora a ROM zatim puvodni. Jinak T-mobile.
mbe
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát led 11, 2008 8:56
Kontaktovat uživatele:

Odpojovani GPRS

Příspěvek od mbe »

Take mi to dela, respektive delalo. Zaclo to, kdyz jsem se prepnul jen na GPRS a vypnul 3G. Vypozoroval jsem, ze se to stane vzdy kdyz jsem mimo signal a pak se na signal vratim. Nasledne uz pripojeni obvykle nefunguje. Mam to pravidelne. Zajedu s autem do garazi, vypadne signal a kdyz naskoci zpet, tak uz to nejde pripojit a treba restart. Od te doby, co jsem znovu povolil 3G sit a vetsinou komunikuji pres ni, pripadne se telefon prepojuje do GSM a zpet mi to nedela, ani kdyz mi vypadne signal. Pouzivam nonstop exchange synchronizaci a uz nekolik dni je to OK.
mbe
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát led 11, 2008 8:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mbe »

Zapomel jsem, mam pochopitelne O2, original anglickou ROM a nebrandovaneho Kaisera.
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jumper »

kdo mi poradí, kde sehnat ovladače na WIN 2000, cédo jsem samo nechal doma, ale pochybuji, že tam, něco takového je..... bó v práci jedeme na servrových 2000... thx
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

ovladače k čemu? stačí nainstalovat AS 4.5, víc snad nepotřebuješ (vyzkoušeno včera na win 2000).
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jumper »

o.k.
witeek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 11, 2008 21:53

Synchronizace s MS Outlook - kontakty

Příspěvek od witeek »

Mám čerstvě HTC TyTn II, ale nemůžu do něj dostat všechny kontakty. V PC používám MS Outlook 2003. V zařízení se mi objeví jenom telefonní čísla, které jsou v Outlooku uvedeny v kategorii Mobilní telefon, ostatní ne. Jak to jde řešit? Nemůžu nějak přijít jakou jinou kategorii kdyžtak v Outlooku zvolit.
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

Příspěvek od berczo »

Ahojte all ! Můžete TOHLE někdo potvrdit či vyvrátit ?!? Je to pravda ??? Díky za odpovědi ;-)

http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=46464
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

neodpustím si, ale "dobré ráno" :)
to je věc, která se řešila, dá-li se to tak říct, těsně po uvedení kaisera (a ještě stále není dořešena)
boko
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte pro 04, 2007 16:51
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

witek - kontakty v outlook

Příspěvek od boko »

takze podobny problem som riesil aj ja. pred HTC cruiser som mal tel.nokia a synchronizoval kontakty s outlook. vsetky zadane kontakty cez nokia outlok uklada do Others a tieto HTC nezobrazuje. Musel som prejst kazdy kontakt a presunut v outlooku vsetky cisla z others na mobilne alebo do prace. HTC synchronizuje mobilne, fax, praca. Other bohuzial nie
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jumper »

tak jsem hledal jak řešit problém s budíkem, ale nic moc.....tak ještě jednou, přestal mi zvonit budík ráno..... bych řekl asi tak, do teď to fungovalo...teď už ne... kua, už dvakrát jsem zaspal :-)
Zamčeno

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů