HTC TyTN II (Kaiser) - pokračování diskuze

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Zamčeno
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jumper »

jeste by mne zajimalo, jak nastavit kalendar, tak aby se me zobrazovali schuzky na plose, zobrazuje se mi tam jen jedna nejblizsi, ale kdyz tam ma hned dalsi den, ne a ne se zobrazit....vzdy se zobrazi jen jedna událost a to i podle casu, nejde to nejak udelat, aby tam svitily treba tri po sobe jdouci udalosti?
Burgy
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 04, 2007 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Burgy »

Myslím si, že standardním způsobem to vyřešit nejde (změna nastavení kalendáře přes jeho nabídku).
Nicméně jse našel jednu aplikaci (freeware, která by měla řešit přesně to, co potřebuješ..:-).
Jmenuje se to Calendar+ v2.5.2.

Obrázek
Dej prosím kdyžtak vědět, jestli je to ok..;-).
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jumper »

paráda, funguje presne tak jak jsem očekával :-) THX!!! :-) jen skoda ze panel HTC je tak velky, potreboval bych ho zmenšit :-)
Burgy
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 04, 2007 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Burgy »

Tak to je fajn..:).
Jinak s Tebou souhlasím..alespoň ty hodiny by mohly být krapet menší.. No, teoreticky by to šlo předělat v nějaké externí aplikaci na tvorbu vzhledu motivů (?)..možná.., anebo můžeš celé to HTC Home vypnout, nechat si tam jen plugin pro čas, nové zprávy, úkoly a kalendář a máš po starostech.. Ale já už si na to tak zvyk, že by mi to asi chybělo.. ;-).
Burgy
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 04, 2007 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Burgy »

BTW..koukám, že sem pěkně kecal..v záložce: Start - Nastavení - Dnes - Položky - Kalendář se ještě dá přes tlačítko Možnosti dát volbu zobrazení Nadcházející události, místo defaultně nastavené Další událost..
Takže to jde i bez Calendar+..(který, nevím jak ostatním, ale mně nefunguje.., resp se nikde nezobrazí../ani v nabídce today pluginů, ani v Programech../ )
No nic..zatím zdar.
Uživatelský avatar
Peteer
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv lis 01, 2007 11:00

SMS

Příspěvek od Peteer »

Mám otázku - když Vám přijde SMS a je delší jak 160 znaků, ukazuje se Vám ve folderu jako jedna sms nebo je rozdělená?Já je mám rozdělný což je dost nepříjemný a dělá mě to od té doby co jsem nainstaloval PocketCM, i po odinstalování se tak děje, neví někdo co s tím?nebo je to normální?Díky moc za info
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jumper »

2Burgy .... tak mne pro zmenu Calendar+ jede, ale kdyz jsem zkousel default Kalendář+nadcházejí událost, zobrazí se pouze seznam událostí na jeden den, ne na následující, u Calendar+ se dá nastavit kolik dni dopředu chceš zobrazit, coz je pro mne prehledné :-) jinak by se Ti mel zobrazit jak na ploše, pridrzením se dostaneš do nastavení a nebo v v nastavebí panelu ToDay :-) dá se nastavit jak způsob zobrazení, zalamování řádků, tak i velikost písma, celkem vychytaná věcička...... akorá by mně zajímalo, k čemu je časový údaj v nastaveni ToDay.....
Burgy
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 04, 2007 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Burgy »

No mně to zase fakt nechodí..:-) Zobrazi se to akorát v seznamu nainstal. aplikací, ale jinak po Calendar+ není ani vidu, ani slechu..
Mám původni verzi ROM, Kaiser koupen u Vodafone..
Zkusil jsem taky jiný plugin na obrazoku Dnes a toTodayAgenda 1.0.
Ta už mi chodí korektně, akorát kvůli plugimu HTC Home se to už stává mírně nepřehledné-zbývá pro to málo místa, ale jinak je to pěkné, ani česká lokalizace nechybí a dá se tam spusta věcí přizpůsobit..
Obrázek
Co se týká toho časového limitu v Nastavení - Dnes - Položky, tak to taky nevím k čemu slouží..ať tam nastavim co chci, zobrazuje se daný plugin celý den, tak nevim..??
Burgy
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 04, 2007 14:14
Kontaktovat uživatele:

Re: SMS

Příspěvek od Burgy »

Peteer píše:Mám otázku...
No měla by Ti ta sms správně přijít vcelku (pokud není poslana z webu..).
Zkus kouknout na TOTO fórum.. Tam se tím PocketCM zabývali..
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jumper »

jeste by zajimalo, jestli jdou nejak zmenit ty vibrace, aby to vibrovalo prerusovane a ne porad....
AndyS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 07, 2006 12:55
Zařízení: Samsung Galaxy S3
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od AndyS »

K problemku s fotakem - opravdu jen vypnout pda (kratky stisk vypinace) a po chvilce zase zapnout. Bohuzel sem zatim neprisel jak to udelat manualne, prolezl sem skoro cele registry a nic. Holt bug v programu vyreseny jinym bugem... Chtelo by to uz CoolCameru s podporou kaisera :)
Uživatelský avatar
mojito
varování
varování
Příspěvky: 25
Registrován: úte pro 11, 2007 4:14

Příspěvek od mojito »

neznáte nějakej program na čtení mobilních knih...?
AndyS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 07, 2006 12:55
Zařízení: Samsung Galaxy S3
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od AndyS »

V jakem formatu ? PDF? vestaveny. DOC? vestaveny.
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

Mě na Kaisrovy funguje Mobi pocket reader. Zvládá velké množství formátů, a má v sobě i čtečku RSS. A hlavní sympatická výhoda je že je to freewere. Vřele doporučuji.
Uživatelský avatar
ziza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: stř říj 10, 2007 8:36
Zařízení: iPhone SE, iPad2 3G 32GB
Bydliště: Valtířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ziza »

Mobipocket jednoznačně.
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jumper »

AndyS píše:K problemku s fotakem - opravdu jen vypnout pda (kratky stisk vypinace) a po chvilce zase zapnout. Bohuzel sem zatim neprisel jak to udelat manualne, prolezl sem skoro cele registry a nic. Holt bug v programu vyreseny jinym bugem... Chtelo by to uz CoolCameru s podporou kaisera :)
kurde, to kdyby se podarilo nejak rozchodit, ten fotak to bylo velke zklamání,
jinak co se týká celého HTC, po 10 dnech: system mi neprijde az tak uzasne rychlý, prekreslování obrazovky v základním prostředí nekdy dost vázne a to nebezi žádné aplikace na pozadí, zobrazení příchozího hovoru by mohlo být o něco větší, a ne jen ve spodní části, příchozí sms se také zobrazí ve spodní části ale všichni nemusí vědět, kdo Vám zrovna co píše, když Vám telefon leží někde na stole.... pořád jsem si ještě nezvykl na vibrace, je zajímavé, že na upomínku nebo budík zavrní přerušovaně, u příchozího hovoru buď vrní po celou dobu a nebo dlouze před zazvoněním.... dnes jsem zprovoznil HF v autě přes BT, přenos je dost slabý, i když mám HF na plné koule, žádná sláva to není, ve 130 na dálnici nic neuslyšíte.... se starou Nokii jsem měl HF na polovině hlasitosti a i tak už to bylo slyšet i zvenku auta, navíc se mi vrací ozvěna přes HF, což se předtím nedělo.... no tak to jen pár poznatků, jinak spokojenost, drobné vychytávky snad postupemm času a užíváním doladím :-)
pavelikk
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: čtv pro 27, 2007 12:23

Příspěvek od pavelikk »

Chtel by jsem se zeptat, zda nekdo mate v TyTN II pametovou kartu microSDHC. Dnes jsem si chtel koupit microSDHC 6GB a bylo mi receno, že nebude fungovat s navigaci TOM TOM a ze si mam koupit microSD 2GB. Coz se mi zda dost mala, jelikoz bych rad mapy cele Evropy. Dekuji za vsem radu
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Příspěvek od htcjirka »

Mam ve svem Kaiserovi 6GB microSDHC a TomTom funguje normalne,rozhodne se toho bat nemusis.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

Jumper píše:...prekreslování obrazovky v základním prostředí nekdy dost vázne a to nebezi žádné aplikace na pozadí...
nahraj new ROM ten je o dost rychlejsi...
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

[/quote]nahraj new ROM ten je o dost rychlejsi...[/quote] na new rom je i pro customizovaný kaisr od vodafonu? nechci přijít o záruku a přitom z těch chyb co jsou v té původní už mi tečou nervy :x
Zamčeno

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů