HTC TyTN II (Kaiser) - pokračování diskuze

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Zamčeno
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jumper »

řeken mi někdo, jak nastavit pripojeni, aby se mne to nejdriv zeptalo? kdyz neni dostupna WI-FI, automaticky se mi to spoji EDGE.... to bych chtel nejak eliminovat... THX :-)
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

Chci se zeptat, je již k dispozici update customizovaného firmweru od vodafonu? Myslím tím oficiální....

Netuším kde to mohu zjistit (na stránkách htc když kliknu na kolonku pdate , napíše mi to že stránku nelze zobrazit. ).

Pořád oddaluji návštěvu vodafonu s reklamací, a čekám na to aby když už tam půjdu abych do too dostal aktuální firm. s opravenými chybami, kterých měl můj fone pořízeny u vodafonu v říjnu víc než dost.


(vím že jsem se již jednou an toto kdysi ptal, proto chci poprosit zda by sem někdo mohl napsat návod jak to zjistit. Nechci zbytečně zaplácávat forum stejnýma otázkama) :oops:
Uživatelský avatar
alaks
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř říj 17, 2007 8:18
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Příspěvek od alaks »

Pro Jumper: Já to řeším tak, že prostě dám režim letadla a pak vyhledávám WI-FI. Ale asi to není to pravé, co by jsi potřeboval, že...
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

pro alaks: ba naopak řešíš to zprávně, takto to dokonce oficiálně radí tomtom při aktualizaci map.... v jednoduchím řešení je krása...
Burgy
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 04, 2007 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Burgy »

Pro Revin:
JJ..mně to chodí korektně. Program po spuštění NENÍ VIDĚT ve správci úloh - běží na pozadí a jeho funkce (změna profilů, pravidel..) lze upravovat přes černou ikonku v podobě písmena O, která je vidět na today obrazovce vpravo dole (hned vedle ikonky lokalizace Sunnysoftu..).
Mně se ten softík akorát nespouštěl automaticky po zapnutí systému, takže jsem musel přidat zástupce toho programu do složky \Windows\StartUP\...
Dále jsem narazil na dost nepříjemnou věc - tedy že softík je sice freeware, ale autor ho chce zřejmě (asi určitě..) i prodávat, takže pravidla pro sms jsou omezena pouza na 3ks pro daný profil.. Napsal jsem autorovi, tak uvidíme, jak se k tomu postaví on (resp. jaká bude cena full verze..).
loocas
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: sob lis 10, 2007 10:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od loocas »

Jeden rychlej:

jde nejak zaridit, kdyz mam sluchatka s mikrofonem pripojena k PC, abych mohl i pres ne telefonovat (prijimat hovory atd...)?

Co pro to mam udelat, aby to chodilo pres ActiveSync? Prip. pres jinou aplikaci.

Jelikoz docela casto u PC mam na hlave sluchatka a kdyz mi nekdo vola, tak je to pro me opruz stopnout hudbu, sundat sluchatka, vyjmout telefon z kolebky a prijmout hovor. Kdybych moh svoje sluchatka vyuzivat i jako hands free, tak by to bylo uplne supr! ;)

Predem diky za jakejkoliv tip a vsem preju Stastny a Vesely!
Uživatelský avatar
mojito
varování
varování
Příspěvky: 25
Registrován: úte pro 11, 2007 4:14

Příspěvek od mojito »

lidi moc moc prosim o pomoc. Mam v notebooku Visty a když do něj loupnu startovní CD který jsem dostal ke svýmu kaiserovi od T-mobile tak mi to automaticky ukončí SETUP a napíše že Setup.exe přestal pracovat kvůli funkci (DEP), zkoušel jsem to odblokovat, ale marně píše to: "tento program musí být spuštěn s povolenou ochranou spuštění dat (DEP). Funkci DEP pro tento program nelze vypnout"

je to docela problém protože kvůli tomu nemůžu nainstalovat ani ActiveSync :-( :cry:

už jsem to vyřešil :lol:
Georf
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: ned bře 18, 2007 15:43
Zařízení: Samsung Galaxy Note 2
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Georf »

Prosim o radu zacatecnikovi : chci na plochu Kaisera pres Dnes priradit odkaz na spusteni Tomtoma. V nabidce Dnes - prirazeni ale odkaz na TT neni. Kde ho muzu priradit ? Dik za odpoved a vsem preji Vesele vanoce.
Burgy
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 04, 2007 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Burgy »

Start - Nastavení - Dnes - záložka Položky....
Tam by se Ti měl TomTom zobrazit..tedy pokud je dobře nainstalovaný..
(co se mého TyTN II týká, tak mám původní ROM. koupeno u Vodafone..TT je ve verzi 6.)
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

3G Comm Manager

Příspěvek od aeon101 »

Zdravim po Vanocich panove, prosim VAs o radu (myslim, ze se to tu nerozebiralo). Ti zkuseni, kteri casto navstevujete XDA Developers Forum, mate nekdo zkusenost s mym problemem?:
Vcera jsem nainstaloval Duttythroy 3G comm manager, vse probehlo v poradku, akurat jedinou zmenou ktera nastala je ta, ze mi z aplikace Comm MAnager zmizeli vsechny polozky, krome Active Sync. Myslite ze je nutny HR? To bych momentalne nerad, vse jsem odinstaloval a vycistil, SR, ale je to furt stejne. Poradite nekdo jak do dostat zpatky bez HR?
Diky

Dan
Holda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pon črc 09, 2007 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Holda »

Taky pridam 2 otazecky. Chtel bych misto 1.56.0.0 nahral 1.83.462.0 CSY, ale zajima me jedna vec. Ma to byt ofiko ROM, ale v HTC Clubu ke stazeni neni vubec nic, natoz tato ROM, takze kdyz si ji stahnu z linku, co jsou tady, bude treba HardSPL?
Potom jde nejak vypnout XT9? Hloupejsi funkci snad neznam a pri psani na HW klavesnici v jinak skvelem Slicku je to vazne utrpeni :(
Diky
sutrus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř zář 19, 2007 19:42
Zařízení: HTC TyTN II

Příspěvek od sutrus »

Ofiko ROM to je, ale neni ofiko vydana od HTC a proto budes muset HardSPL provest.
Na XT9 pouzi Duttythroy XT9 Settings.

Kód: Vybrat vše

http://www.cinetsystems.com/xda/
nebo pouzi toto
1. rozbalit soubor do slozky .\disable_xT92....pripojit zarizeni k PC
3. spustit .\disable_xT9\start.bat
4. soft reset zarizeni

disable_xt9 najdes tady

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=48778&d=1188566821
Holda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pon črc 09, 2007 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Holda »

diky moc ;)
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jumper »

nejak se mi nedari rozchodit Tom Toma, hlavne mapy, kdo mi pomuze? ICQ 160542935
Krota
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon lis 19, 2007 9:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krota »

Jumper: Kup si originalku :P

Jo a jednu otazecku z kterou se ted peru ..... rozchodil nekdo korektne wap treba od O2 aby si data neprisosavali z Internetu ?

Muj problem, wap je sice zadarmo, ale kdyz to sosa nejaka data z netu, tak platim za prenos dat :(
Ma s tim nekdo zkusenost ?
Uživatelský avatar
mojito
varování
varování
Příspěvky: 25
Registrován: úte pro 11, 2007 4:14

Příspěvek od mojito »

mam taky pár otázkek:

1. mam problem s HW klavesnicí když třeba píšu SMS a na chvilku přestanu tak mi zhasne a když začnu zase psát tak už se nerozsvítí, takže píšu "po tmě"

2. muzete mi prosim nekdo napsat jak skreju ty SIM kontakty (vim ze se to uz resilo ale ja to z toho nejak nepochopil, asi sem natvrdlej sry)

3. v návodu je zmínka o možnosti ořezat MP3 pro lepší použití jako vyzvánění ale jak to už jsem tam nenašel
Uživatelský avatar
alaks
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř říj 17, 2007 8:18
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Příspěvek od alaks »

pro mojito: na otazku 1. - mě se to také někdy stává, ale po chvilce psaní se zase klávesnice rozsvítí...
Uživatelský avatar
alaks
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř říj 17, 2007 8:18
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Příspěvek od alaks »

prosím o radu: Chtěl bych si pořídit BT sluchátko. Ale potřeboval bych, aby fungovalo nejen s telefonem, ale i s jinou aplikací v PDA, třeba navigační hlas z Tomtoma.... Zkoušel jsem to se sluchátkem od Nokie BH-300, ale funguje jen na hovory. Existuje nějaká možnost,jak to zprovoznit i na další aplikace?
Burgy
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 04, 2007 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Burgy »

mojito píše:mam taky pár otázkek:...
ad 1) Např. pomocí Total Commandera změň číselnou hodnotu registru na "adrese" HKCU\ControlPanel\BackLight\QKeyLedTimeout (hodnota v sekundách) a máš po problému..;-)

ad 2) Prohlédni si toto fórum. Odpověď na svůj dotaz nalezneš v posledním příspěvku té uvedené stránky (Rstein.HideSimInstall.cab ) (Btw Ti doporučuji přečíst si to fórum od začátku..najdeš tam hodně užitečných rad..:-)..)

ad 3) To jsem nikdy na Kaiserovi nezkoušel, resp. ani nevim, že to na něm jde..udělal bych to v nějaké PC aplikaci..;-)
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

já to zhasnutí klávesnice řeším stisknutím mezerníku, nechrozí tak že bych do smsky vložil nechtěný znak. :oops:
Zamčeno

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů