HTC tytn II: marne hledam aplikaci

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
aloxnaj
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 03, 2007 17:21

HTC tytn II: marne hledam aplikaci

Příspěvek od aloxnaj »

tedy hledam na netu a nenachazim aplikaci pro rozpoznavani rucne psaneho pisma, at uz free, nebo za prachy, na htc tytn II. Vskutku vdecny budu za info, mail: [email protected] Bez takove aplikace to proste neni ono. Aloxnaj.
Pepe DeLuxe
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 04, 2007 12:15

Příspěvek od Pepe DeLuxe »

vzdyt soucasti software WM je ze prepnes klavesnici budto na rozpoznavani pismen, nebo dokonce celeho psaneho pisma
aloxnaj
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 03, 2007 17:21

Příspěvek od aloxnaj »

Na htc tytn II (mam to od t-mobile s nazvem mda vario III) jsem zjistil pouze soft klavesnici=vytukavani znaku, pak tam je Symbol pad a samozrejme HW klavesnice, nic takoveho jak pises jsem v tom stroji nenasel, kde to je? Nebo to v tomhle brandovanem pristroji vubec neni..?
Pepe DeLuxe
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 04, 2007 12:15

Příspěvek od Pepe DeLuxe »

na pismena tu mam Block Recognizer a InterWriter a na ty cely slova Transcriber

prepinam to pri psani dole ikonkou hlavesnice atd.
aloxnaj
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 03, 2007 17:21

Příspěvek od aloxnaj »

diky za odpoved, aplikace o kterych pises byly k dispozici v mem starem MDA II co jsem mel predtim, v tomhle stroji to ale neni, zrada, ani v manualu neni o nich ani zminka, ikonka dole prepina pouze alternativne bud na soft klavesnici nebo na Symbol Pad, preqapuje me ale proc to tam nedali....ty mas pristroj orig.__?
Pepe DeLuxe
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 04, 2007 12:15

Příspěvek od Pepe DeLuxe »

mam ho od vodafone, preklad a aplikace od sunysoftu
aloxnaj
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 03, 2007 17:21

Příspěvek od aloxnaj »

To mam tedy s t-mobile asi smulu, meli ho drive nez vodafone, taxem ho tam 14.10.2007 koupil, ale od 19.10.2007 je stejne v servisu. Prave i solidni jednani pri reklamacich v t-mobile a spatne zkusenosti pri techto cinnostech v (jeste) oskarovi me presvedcily kupovat v t-mobile. Je pravda, ze vodafone patrne pridal jen nalepku, kdezto u t- mobile je pristroj brand jak noha.....Kazdopadne - jeste jednou diky moc za odpovedi, budu se snazit tyto aplikace nekde sehnat, nebot bez psani rukou se tezko obejdu.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Nejspíš bude zobrazení vypnuto jen v registrech, u T-Mobile brandů to tak bejvá. Hledej na ce4you.
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Nepřidal

Příspěvek od rimesev »

Mám přístroj od vodafonu, a nálepka vodafone (logo) na něm není. Jediné čím se lyší od volného prodeje, je že se k němu dodává CD s manuálem, bohužel sunnysoft češtinu dodává bez licenčního čísla, což je komplikace pro případný upgrade rom, a má rovnou nastavené datové profili. Jinak jsem po 5denním důkladném testování na další vodafone úpravy nenarazil.
aloxnaj
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 03, 2007 17:21

Příspěvek od aloxnaj »

To jsem nekde cetl, o tech registrech, zkusim se mrknout, dik za tip.

Prave - v mda vario III je prednastaveno k obrazu t-mobile spousta veci, coz nastesti nevadi. Zatim. Kdovi co si operatori vymysli priste...
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů