HTC TyTN II (Kaiser): Dojmy, zkušenosti a rady

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Zamčeno
xanders
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob říj 20, 2007 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xanders »

No jo ale třeba když ho vypnu jako by uspím tak bliká zelena. Otevřu a chvilu nic a začne blikat červená. Ale vyplá wifi nevím protože ji ani nemám ještě nastavenou nic.
sutrus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř zář 19, 2007 19:42
Zařízení: HTC TyTN II

Příspěvek od sutrus »

Prave proto. Nemas ji nastavenou, ale zaplou. Vypni ji ve spravci a urcite bude po blikani.
Jak uz jsem psal je to jenom dohad a nemam to kde odzkouset.
WiFi zapinam jenom v mistech kde mam nastavene site a pak mi vpravo blika zelene.
jirkab
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob úno 24, 2007 19:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od jirkab »

A co takhle návod?
Červené blikání (nebo spíše oranžové) vpravo značí zapnutou GPS!
Zelené blikání vpravo značí zapnutou WiFI.
Modré blikání vpravo značí zapnuté BT.
Vpravo bliká přibližně frekvencí 0,25 - 0,5 Hz podle počtu zapnutých zařízení. Pokud máte zapnuté více zařízení najednou barevné blikání se střídá ( červená - zelená - modrá - červená - zelená - modrá...atd).
Červené blikání (nebo spíše oranžové) vlevo značí přišlou událost ( upomínku, zprávu, hovor, IM, Skype apod.)
Zelené blikání vlevo - přítomnost signálu operátora - zaregistrováno.
Vlevo bliká dioda přibližně frekvencí 0,5Hz.
Trvalý svit červeně vlevo - nabíjení.
Trvalý svit zeleně vlevo - nabito.
Rychlé blikání červeně vlevo - systémová výstraha - vysoká teplota - blikání frekvencí 1-2Hz.

P.S. Nazdar Sutrus :wink: . Tak, jak? :-D Koukám, že už konečně máš pořádný stroj 8-) .
sutrus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř zář 19, 2007 19:42
Zařízení: HTC TyTN II

Příspěvek od sutrus »

Ahoj jirkab,
Dovolim si male OT.
Uz ho mam delsi dobu a prolejzal jsem to tady jenom. Je to obrovsky skok kupredu, ale zorientoval jsem se rychle.

No samo manual je manual. Ted si me dostal :-)
Joe008
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 21, 2007 14:38

sym. 0409.txt

Příspěvek od Joe008 »

prosím o radu pro začátečníka
potřebuji opravit češtinu (znaky na mezerníku) a stáhnul jsem si upravený sym.409.txt viz diskuze v tomto vláknu. Našel jsem pomocí průzkumníka v Active Sync a PC na svém Variu jen soubor sym.0405.txt. Otevřel jsem ho a zjistil, že to je ten který potřebuji (asi ho mají v T-mobile jinak pojmenovaný). Chtěl jsem ho přepsat tím, co obsahuje sym.0409.txt, ale pořád mi to hlásí, že nelze přepsat a že je chráněn proti přepsání. Co s tím? Prosím o radu tkzv. polopatickou, jsem opravdu začátečník, ale věřím, že chápavý. :oops:
vectra
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř říj 31, 2007 8:09

Soft a SDHC karty pro Kaiser

Příspěvek od vectra »

Dobry den,

objednal jsem si HTC Kaiser a jelikoz je to muj prvni Pocket PC, tak bych chtel poradit s potrebnym softem pro nej. Zajimaly by me nejake dobre aplikace pro filtrovani hovoru - dle cisel, kontaktu, skupin, aplikace pro zabezpezeceni telefonu ( sms, adresare, ... ) pripadne aplikaci pro automaticke nahravani vsech prichozich hovoru bez signalu. Pokud mate jeste nejake dobre zakladni aplikace, ktere by nemely chybet v Pocket PC, tak mi je prosim napiste. Dale by me zajimaly max. kapacity SDHC karet, ktere lze pouzit a pripadne jake typy presne. Pokud Kingston, tak class 4 nebo 6? Jaky je v nich rozdil ? Diky moc Martin
AndyS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 07, 2006 12:55
Zařízení: Samsung Galaxy S3
Bydliště: Ostrava

Re: Soft a SDHC karty pro Kaiser

Příspěvek od AndyS »

vectra píše:aplikaci pro automaticke nahravani vsech prichozich hovoru bez signalu.
tuhle vetu nechapu, to chces od mobilu, at ti nahrava hovory, kdyz budes mimo signal? A jak by se ten hovor do toho mobilu bez signalu dostal? Postovni holubi jsou drazi :-D
Egon
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: sob zář 22, 2007 13:28
Zařízení: Motorola Defy+

Příspěvek od Egon »

pro začátek bych zkusil zapnout hlasovou schránku :wink:
Uživatelský avatar
batt
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 08, 2006 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od batt »

xanders píše:Já sem teď stáhl češtinu a kupodivu sem zjistil že je jen 14ti denní. Sakra
.. češtinu si před flashováním zazálohuj z adresáře Windows nebo DokumentsSeting (u starších typů), jedná se o tři "cab" soubory a pak je po flashi rozbal do přístroje. Funguje bez omezení ve všech oficiálních i ukuchtěných ROM.
vectra
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř říj 31, 2007 8:09

Příspěvek od vectra »

Kdepak . Myslel jsem nejaky softik, ktery automaticky zacne nahravat vsechny prichozi hovory aniz by na to byla osoba co vola upozornovana :). Jsem se mel vyjadrit lepe :D.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Re: sym. 0409.txt

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Joe008 píše:...Chtěl jsem ho přepsat tím, co obsahuje sym.0409.txt, ale pořád mi to hlásí, že nelze přepsat a že je chráněn proti přepsání. Co s tím? ...
použij total commander nebo resco explorer (obojí aplikace pro ppc, správci souborů). v nich to přepsat půjde..
Joe008
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 21, 2007 14:38

Příspěvek od Joe008 »

stáhnul jsem TC přepsal jsem to ale znaky na mezerníku nefungují. Když jsem tam dal původní, tak to nefunguje taky ani po resetu....Co s tím ? ? ? ? :twisted:
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

a používáš ten mezerník spolu s FN tlačítkem??? má soubor název sym.0409.txt?
Joe008
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 21, 2007 14:38

Příspěvek od Joe008 »

s FN tlačítkem to používám, sym.0409.txt nikde we windows nemám, jak jsem psal výše, je tam jen sym.0405.txt ale nemám original kaiser ale varioIII tudíž jsem si domyslel že mají jiné číslování a proto jen obsah sy.0409.txt zkopíroval do sym.0405.txt kde jsem odstranil původní znaky
Joe008
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 21, 2007 14:38

Příspěvek od Joe008 »

už jsem na to přišel, nakopíroval jsem tam omylem znaky špatně, provedl jsem obnovení všeho ze zálohy a celý postup výměny znaků znova a už to funguje jak má,.... :) :) hned se s tím mezerníkem píše lépe, než s originál znaky.....divím se, že to nepřepíšou už distributoři sami, když už prodávají zařízení počeštěné.....
Uživatelský avatar
KejmlRX8
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:00
Zařízení: HTC TyTN II
Bydliště: Morávka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KejmlRX8 »

Stahl jsem si ten cab soubor pro skryti kontaktu sim, ale po soft resetu se znova oběvi. Chtěl jsem se zeptat jestli je to normalni nebo to děla jen mě. A jestli je nějaka možnost je skryt trvale... (Ne smazanim kontaktu ze sim)
Uživatelský avatar
pavklu
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv zář 27, 2007 22:28
Zařízení: Motorola Droid2 Global white
Bydliště: Dlouhá Třebová

Příspěvek od pavklu »

Dělá to i mě, docela by se mi hodilo řešení nějaký .cab,který se spustí po startu ,ale to je mimo mé znalosti :tlem:

edit: teď jsem si to pořádně přečetl a já to dělal přes registry, jdu mrknout na ten .cab
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

jedna otazka...jak je to s java hrama???dnes mi kolega v praci chtel poslat nejake java hry a ani jednu sem nezpustil
Uživatelský avatar
KejmlRX8
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:00
Zařízení: HTC TyTN II
Bydliště: Morávka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KejmlRX8 »

pavklu píše:Dělá to i mě, docela by se mi hodilo řešení nějaký .cab,který se spustí po startu ,ale to je mimo mé znalosti :tlem:

edit: teď jsem si to pořádně přečetl a já to dělal přes registry, jdu mrknout na ten .cab
To jsem zkoušel taky vytvořit zastupce ve složce StartUp ve windows ale tohle nepomuže... Jakoby se ty kontakty načetly až po nainstalovani CABu..
Egon
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: sob zář 22, 2007 13:28
Zařízení: Motorola Defy+

Příspěvek od Egon »

Zamčeno

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů