Příliš pomalý systém na HTC TyTn

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
kstehno
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv úno 15, 2007 7:35

Příliš pomalý systém na HTC TyTn

Příspěvek od kstehno »

Mám HTC Tytn ale příde mi jako celé spomalené hned od doby kdy jsem ho koupil třeba když kliknu na start a potom na systém tak čekám třeba 4 sekundy než se otevře okno a to samé když přepínám položky v systému sice ne tak dlouho přibližně 2 sekundy ale i to se mi zdá hodně a teď jsem tam zkoušel Tomtoma 6 a to je konec než to najede pak se to čim dál víc spomaluje a nakonec musim dát reset nevíte někdo co s tim?
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alternativ »

Doporucuju vyzkouset Master Reset. Potom treba prehrat firmware na nejnovejsi verzi, pokud uz ji tam teda nemate.
kstehno
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv úno 15, 2007 7:35

Příspěvek od kstehno »

No Master reset už sem dal dvakrá a pořád to samý tady asi doopravdy pomůže jen přehrát firmware jen najít to správný.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Rozhlídni se na ftp xda-developers, tam je hafo romek (adresář Hermes), ale spěchej, brzy to budou mazat :(
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuriG »

Jak to myslis Jirko tim ,,MAZAT'' ?! sna nesjou na XDA-devu nake problemy kuli jejich FTP.. :'(
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuriG »

Tedkon uz jo :'( zrovna jsem si procital SM a nedostal jsem se az k teto bleskovce :-( nemam na to slov a sorry za OT
Mpr
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob zář 23, 2006 11:08

nova ROM- ofic?

Příspěvek od Mpr »

Je nejake oficialni reseni upgrade pro HTC Tytn? Mam tam uplne puvodni romku a je to pomaly na navigaci. Nechci ale prijit o zaruku tak me zajima ofic AKU 3.2 upgrade... Je nekde? Diky
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

ROM

Příspěvek od gulii »

No aby jsi nepřišel o záruku, tak Ti asi nezbývá nic jiného než čekat, až se něco uvolní, už na konci ledna měla vyjít ofiko ROM od HTC, ale prý se to nějako ututlalo nebo byla předána operátorům asi... to nevím... ale když jsem psal do GSMobile, jestli je možno přehrát na nvější ROM (ne tu 1.18... ) tak mi bylo odpovězeno, že žádnou jinačí nemají :( takže asi musíš čekat jako já... teřba se dočkáme ofiko ROM i s WM6 :roll:
E.T.
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát srp 25, 2006 0:23
Bydliště: Praha

Re: ROM

Příspěvek od E.T. »

Zdravím, je už nějaká nová DOBRÁ ofiko. ROM ??? děkuji za informaci :-D
PS: asi rok jsem se o to nezajímal, protože jsem byl koupí Tytna a jeho fungováním hlavně ! docela znechucenej díky cene 22.000,- v té době Proto se ptám jestli už lze tento telefon upravit aby normálně fungoval.

//Necituj poslední příspěvek, tslany
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

kdyby si použil tlačítko Hledat tak by si věděl, že už dávno existuje rychlá a kvalitní oficiální WM6!
E.T.
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát srp 25, 2006 0:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od E.T. »

dík za supr radu ! 8-) příšte mi tak dobře nerad dík.Na prvního TyTNA ale nic není ani v podpoře přímo na clubu htc. Nechci zkoušet kraviny chci vyzoušenou novou stabilní ROMKU.No nic nahradím ho diamondem a dám do šuplíku krám jeden
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů