Spustenie kaisera

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
kopkacik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 03, 2012 10:47
Zařízení: HTC TYN TYII

Spustenie kaisera

Příspěvek od kopkacik »

Dobry den, velmi sa ospravednujem ze zakladam tuto temu, ale sm uplna lama v sprave telefonov. Ospravedlnujem sa ak uz je takato tema zalozena a dakujem fakt velmi pekne za pomoc pri rieseni problemu.
Problem: Telefon po spusteni ma na displeju trikoloru, vybyla sa mi bateia a tak som ho dal nabijat cez USB a objavilo sa mi na dispeleji teda trikolora. neviem ako to vypnut aby telefon normalne nabehol.
Myslel som si ze sa vymazala flaska, tak som si stiahol od tialto z hora nejake programy na update/prehratie. pri aktualizacii na 1% sa to zastavy a vypise ten program zle ID telefonu. Nejakou nahodou sa mi ho ale potom podarilo spustit a vsetko nabehlo ako ma , telefon normalne nastartoval. Chcel som odskusat , ci pri vypnuti telefon sa potom normalne zapne alebo bude tam znova ta trikolora a ona tam je. Nechcem nic prehravat proste si pustit telefon,

Dakujem za pomoooc veeeelmi pekne
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Spustenie kaisera

Příspěvek od Jiří Hrma »

Zkusil bych do telefonu naflashovat oficiální verzi ROM, doporučuje se to i na Xda-developers, viz tato diskuze.
kopkacik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 03, 2012 10:47
Zařízení: HTC TYN TYII

Spustenie kaisera

Příspěvek od kopkacik »

Ahojte kamarat mi to sformatoval a naflesoval novu romku. Mobil sa spustil vsetko nabehlo,, po vypnuti mobilu sa znova pustil, ale ked som siel vlozit SM kartu , tym padom sa vypol a uz sa nespustil. Na obrazovke sa objavila trikolora. Po vytiahnui a znova dani naspat baterky sa mi asi z 100 pokusom pustil 4x normalne. Kamos mi vravil ze bude asi zla fleska, cast kde je bootovacia cast, ze mu to vyhadzovalo nejake chyby.
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů