tytn2-nejde zapnut/restart

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
struter
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř črc 27, 2011 18:11
Zařízení: HTC TYTN 2 - WM 6.5

tytn2-nejde zapnut/restart

Příspěvek od struter »

Zdravim, presiel som to tu cele o tytn2,ale nikde som nenasiel moj problem....takze jedneho krasneho dna sa mi zacal phone vypinat sam od seba a kedykolvek...myslel som ze to bude najskor ROMkou,tak som ju preinstaloval na inu...robilo to stale,takze som vyskusal asi 3 rozne romky a stale to robilo...samozrejme soft aj hard reset som uz aj prestal ratat....skusane so sim aj bez nej, s SD kartou aj bez nej...tak som ho vyskusal vypnut na jeden den-vybrata baterka....no od vtedy ho nemozem zapnut...vobec nereaguje-sem tam sa stane ze sa rozsvieti na lavo diodka na zeleno ale nic sa nedeje....zvlastne je ze ked ho pripojim na usb k PC,tak sa automaticky zapne,ale len na 2sekundy a nasleduje restart a zase zapnutia a restart...atd...proste stale dookola az dokym nevytiahnem kabel,tak je opat mrtvy...premyslal som nad tym ci nie je mrtva baterka,tak som objednal novu ale este mi nedosla...za rady a tipy budem velmi vdacny
Kutitko
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 20, 2011 19:38
Zařízení: ,,,

tytn2-nejde zapnut/restart

Příspěvek od Kutitko »

Zkus nahrát jiné radio a SPL...
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

tytn2-nejde zapnut/restart

Příspěvek od Daidalos »

Osobně bych to tipnul na poškozenou základní desku, možná tu baterku, že už neudrží ani napětí.
SPL ani Radio tohle nijak neovlivní, nehledě na to, že s tím dobu normálně fungoval. Tohle bude HW záležitost.
struter
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř črc 27, 2011 18:11
Zařízení: HTC TYTN 2 - WM 6.5

tytn2-nejde zapnut/restart

Příspěvek od struter »

takze baterka to nie je, dnes mi prisla uplne nova 1600mAh a stale to robi to iste....opravovat sa tento phone uz asi neoplati,cize ak by mal niekto zaujem tak ho predam, mozno sa niekomu hodia suciastky....taktiez predam uplne novu baterku do tytn2 1600mAh v rovnakej velkosti ako original...
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů