preflashovanie MDA Vario III

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
nero150
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 29, 2011 21:26
Zařízení: MDA Vario III a HTC EVO 3D

preflashovanie MDA Vario III

Příspěvek od nero150 »

Zdravím

Dnes sa mi dostal do rúk tento mobil.a rád by som si tam dal "nový" WM teda 6.5, nakoľko je tam "CE OS 5.2.1620 (Build 18125.0.4.2) a ku tomu tam je napísané Windows Mobile 6 Professional, ale zo všetkých tých návodov som už z toho jeleň a neviem už ani ako začať. je to môj prvý mobil s WM a fakt si neviem rady na tej stránke http://forum.xda-developers.com" onclick="window.open(this.href);return false; som prešiel toho dosť, ale angličtina nieje môj moc veľký kamarát.
inak ďalšie údaje:
Rom verze: 1.82.117.2 WWE
ROM datum: 12/01/07
Rádio verze: 1.27.15.32
skúšal som aj toto: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=13125" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovládač si win našiel sám (WIN7 home premium 64Bit), ale na tom mtty sa mi neukázalo USB takže som sa nikde nedostal :-(
Skúšal som urobiť aj update Rádia na verziu 1.71.09.01 ale bez úspechu chyba 262 pola toho čo som našiel môže to robiť USBečko vymenil som ich a aj tak nepomohlo.
Popravde už mám aj strach skúšať ďalšie veci bez vašich skúseností
a tak moja otázka znie je možné tam dať ten "nový WM" a ak áno ako ak by bol niekto ochotný tak krok po kroku kde začať?Jedná sa o to, že je to brandovaný telefón od TM ale je odblokovaný.

Ďakujem veľmi krásne za odpovede
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

Re: preflashovanie MDA Vario III

Příspěvek od Henatko »

V nastaveni/usb/ odskrtni tu rychlou synchonizaci u activsync(s ni to nejde)
Ale 6.5 moc nedoporucuji me to prislo pomale :( radeji rychle a plne funkcni 6.1CZ
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů