čeština do HTC Kaiser:(

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
vyxi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř kvě 25, 2011 21:47
Zařízení: HTC TyTN II

čeština do HTC Kaiser:(

Příspěvek od vyxi »

ahoj lidi mám dnes den D :roll: ráno sem si si hodila tovární nastavení ,jelikož mi nešlo nastavit můj skvělý telefonek ani na mms ani na připojení na net,jenže sem blbá blondýna tak mě nenapadlo nic jiného než hodit to úžasné tovární nastavení a od té doby můj česky mluvící telefon na mě žvatlá anglicky a když sem se byal zeptat v opravně kde se najde čeština v něm ,že jí nemůžu najít řekl mi že za 500 musí nahrát nový softvér i když mám veškeré papíry od telefonku,chtěl sem se zeptat jestli je to jen kec nebo opravdu češtinu jen tak v něm neobjevím? díky moc za radu :wink:
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

Re: čeština:(

Příspěvek od Henatko »

Nejspis tam bylo jen pocesteni ;) a na cem pak jedes ? 6.1 myslim ze v PC mam 6.1 v cestine jako zalohu (flashnes a mas pokoj i po HR)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

čeština:(

Příspěvek od jerry_stolarik »

Případně se dá stáhnout ceská ROM že stránek Sunnysoftu.
vyxi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř kvě 25, 2011 21:47
Zařízení: HTC TyTN II

čeština:(

Příspěvek od vyxi »

dík za radu,ale koukal sem na to a je to jen demíčko no asi mi opravdu nezbydenic jiného a nechat si ho nahrát znova jelikož já sem tatar a nerozumím tomu :oops:
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

Re: čeština:(

Příspěvek od Henatko »

Urcite ne ;) pouzi Hledat tu na foru a najdes ROM myslim ze CZ pripadne strejdu Googla a flash tel je otazka 20m kdyz jsi ... a mas klid

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv kvě 26, 2011 1:51) --

Tady mas otestovanou ROM 6.1 CZ vse v jednom ;)

Kód: Vybrat vše

 http://rapidshare.com/files/379344791/Kaiser_ROM_wm61cz.ZIP 
ja ji mel na mem starouckem TyTnII a jede do ted 8)
vyxi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř kvě 25, 2011 21:47
Zařízení: HTC TyTN II

čeština:(

Příspěvek od vyxi »

tak děkuji moc mrknu na to ;-)
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

čeština:(

Příspěvek od Pavel Vlasák »

V mém podpisu najdeš download sekci pro TyTn II a tam lze stáhnout jak t-mobile tak htc rom v českém jazyce. Jsou to exe soubory, takže stačí spárovat tytna II s pc a spustit exe soubor.
vyxi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř kvě 25, 2011 21:47
Zařízení: HTC TyTN II

čeština:(

Příspěvek od vyxi »

kluci děkuji vám všem co mi dáváte rady ,jenže najde se někdo kdo mi teda pošle odkaz který funguje a né jen že mi to pak napíše když si to stáhnu The file link that you requested is not valid.(odkaz na soubor, který jste požádali není platný.) to mi je pak k ničemu myslela sem že se tu najdou i profíci kteří podají třeba pomocnou ruku ,ten kdo to mislí vážně ať mi pošle platný odkaz na soukromý vzkaz ,díky moc na ofic stránkách sem si stáhla win6,1 jenže v češtině není:((
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Re: čeština:(

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Tak ty soubory jsou asi uz vymazany. Co takhle zkusit zkopirovat ten nazev romky a nechat ji vyhledat na netu. To taky nefunguje?
vyxi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř kvě 25, 2011 21:47
Zařízení: HTC TyTN II

čeština:(

Příspěvek od vyxi »

bohužel taky ne chtěla bych právě orig.6.1 a nejde to přemýšlela sem že bych klidně nahrála i 6.5,ale slyšela sem že je poruchová tak nevím zkoumám dále ,ale díky
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

čeština:(

Příspěvek od dwbmb »

Stažená čeština od sunnysoftu je vždy demo, odemyká se zadáním sériového čísla NEBO automaticky při instalaci na zařízení, která se s touto češtinou již prodávají (měl jsem Telefon HP, který se prodával již s češtinou a instalátor telefon rozeznal a bez dalšího vyplňování čehokoli nainstaloval plnou aktivovanou vrezi). Nevím jak je na tom váš model, určitě bych to alespoň vyzkoušel. Kdysi jsem zkoušel instalovat demo interwrite pro a po odinstalování se sice smazala ta jejich ošklivá klávesnice, ale systém lokalizovaný vždy zůstal.

Teď jsem si vzpomněl, že to byla pouze diakritika (možnost psát české znaky), co zůstala i po odinstalování, ne kompletní lokalizace. Omlouvám se.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

čeština:(

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Tak tady úplně dole je poslední originál HTC rom v češtině. Ta samá jako byla u mě.
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 19 hostů