Problém s USB u TyTN 2

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
Jandy
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát čer 11, 2010 21:12
Zařízení: HTC TyTN 2

Problém s USB u TyTN 2

Příspěvek od Jandy »

Ahojda,

mám asi takovýto problém:

TyTNa když připojim skrze USB s PC (Windows 7) tak dojde akorát tak k tomu že se telefon nabíjí. Ale již se nezobrazí jako zařízení v Počítači ani synchronizace nefunguje. A když bych chtěl udělat reinstal Windows Mobile tak to taktéž není možný .... když ověřuje informace tak na mě hodí hlášku že telefon není připojen i když to není pravda, ten totiž připojen je a nwm kde je chyba (260) a už fakt nevim co s tim.

Díky za rady ;-)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Problém s USB u TyTN 2

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

A když ho připojíš k USB, tak PC vydá ten typický zvuk o připojeném HW ?
Zrovna Windows 7 si dohledávají drivery samy a takový problém jsem zatím neměl, ale můžeš ještě zkusit tam nahrát ručně potřebný driver. Více info ZDE .
Jandy
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát čer 11, 2010 21:12
Zařízení: HTC TyTN 2

Problém s USB u TyTN 2

Příspěvek od Jandy »

Jo vydá. A to je asi tak všechno. Jenže jde spíš o to že ještě před tejdenem to fachalo a teď najednou nic. Ještě to můžu zkusit přes NB i když bych tomu taky moc nevěřil

Kouknu

-- doplnění předchozího příspěvku (pát čer 11, 2010 23:33) --

Hmm tak tohle nikam nevede

-- doplnění předchozího příspěvku (pát čer 11, 2010 23:44) --

Vyřešeno :-) :-D v Nastavení - Připojení - Připojení k PC pomocí USB - NE = a už si to stáhlo nějakej HTC Synch a už to fachá :-D
Azmodan
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 24, 2010 14:31
Zařízení: HTC TYTN II

Problém s USB u TyTN 2

Příspěvek od Azmodan »

Dobrý den, mám stejný problém s nemožností připojení k PC přes USB. Mě bohužel PC nehlasíme ani nalezení nového HW. Řešení z předchozího příspěvku nepomáhá. HTC mám koupené z bazaru v EN verzi s WM 6.5.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problém s USB u TyTN 2

Příspěvek od Daidalos »

Zkoušel si jiný PC? Pokud dělá to samé, vadný kabel nebo něco s mobilem.. ;-)
Vlky
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 01, 2010 22:04
Zařízení: HTC Diamond II

Problém s USB u TyTN 2

Příspěvek od Vlky »

Ja mam uplne stejny problem na HTC Diamond II. Po pripojeni USB k PC to zacne vzdycky jenom nabijet, neobjevi se zadne menu s volbou ASync/Disk/Internet. Dela to s ruznymi kabely na ruznych PC. Zacalo to taky 'samo', tzn. nic jsem neinstaloval a pod. Nepomohlo ruzne prenastavovani hlasky o pripojeni USB, zmeni v rizeni spotreby a pod. Typuju to na odpaleny USB port :(
martin-mod
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte čer 01, 2010 17:36
Zařízení: Lumia 710 + HTC TyTN II

Problém s USB u TyTN 2

Příspěvek od martin-mod »

nic neni odpalene :) ... dej nastaveni - system - pripojeni - pripojeni pc pomocí usb - a vyskrtni tu volbu rozsireneho spojeni a behem 3 sekund uz to mas spojene :)
Uživatelský avatar
vstepik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv čer 24, 2010 16:25
Zařízení: HTC TyTnII Kaiser->HTC Wildfire

Problém s USB u TyTN 2

Příspěvek od vstepik »

Já to tam ani nemám mám totiž wm 6.5.5
Rendi23
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:27
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Problém s USB u TyTN 2

Příspěvek od Rendi23 »

Mam Touch Pro 2 taky problem s usb na vice pocitacich sem nezkousel .Nastaveni v mobilu usb to pc mam nastavene vse jak by melo je mi teda divne ze ho pc nevidi vyzkousel sem nekolik usb kabelu nic vypl branu firewal doporucuje se , nechapu kde by mohl byt problem ale v servisu to resi prej vymenou zakladni desky ale me to neprijde ze by zrovna vtom mel byt problem mobil mam uz po zaruce takze vymena zakladni desky nepripada vhod vymena stoji az 5000kc na pc mam povolene usb pripojeni nehlasi zadny zvuk mobil taktez nepozna ze je pripojen k pc nechapu co to znamena nevi nekdo nejaky spusob jak spojit mobil s pc . Chystam se na hard spl ale nemozne udelat bez aktyvniho pripojeni k pc. Nevi nekdo aspon jak udelat hard spl bez aktyvniho usb pripojeni sem v krizi fakt :(
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Problém s USB u TyTN 2

Příspěvek od htcjirka »

Da se to resit vymenou samotneho konektoru cena konektoru plus nejaka prace = kolem tisicovky..
Rendi23
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:27
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Problém s USB u TyTN 2

Příspěvek od Rendi23 »

Je to mozny nevim kde je zrada vidim to na servisni vymenu bez usb pripojeni mam mobil k ho*** chci rict lidem kteri se setkali se stejnym problemem ze neni mozne tohle nijak opravit nejlepsi spusob zarucni oprava . Je cimdal vice lidi se stejnym problemem aspon vidim ze nejsem sam a na internetu je jiz stovky stejnych diskuzi z chybou usb do pc. Diky za info z tou koncovkou zeptam se na to a uvidim kdyztak dam vedet cim to bylo cus.
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 14 hostů