Novacik HTC TyTN II

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
HellAngel
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned črc 03, 2005 12:14
Zařízení: HTC Tytn II

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od HellAngel »

Ahojte, potreboval by som poradit. POhrabal som sa vo fore, ale nasiel som len starsie topici.Aku ROM mi doporucujete nahra? je tu nejaky FAQ ako ju tam nahodit, alebo co ku tomu potrebujem? Aku navigaciu pouzivate ?
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od Daidalos »

Výběr ROM závisí jen na tobě, musíš si jich pár vyzkoušet.
Tady máš návod : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=433835" onclick="window.open(this.href);return false; (samozřejmě anglicky ;-) )
Já osobně používám tuto: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=545821" onclick="window.open(this.href);return false; a jsem naprosto spokojen :-)
A tady máš ROMky : http://forum.xda-developers.com/forumdi ... order=desc" onclick="window.open(this.href);return false;
HellAngel
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned črc 03, 2005 12:14
Zařízení: HTC Tytn II

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od HellAngel »

dakujem, a nie je niekde ten navod aj po česky/slovensky? nevravim ze neviem anglicky, ale radsej by som si bol isty co robim
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od koumes »

Čili jako nováček si určitě našel i TOTO
A když ty linky postupně dáš do googlu,tak ti je i přeloží.
HellAngel
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned črc 03, 2005 12:14
Zařízení: HTC Tytn II

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od HellAngel »

dakujem za stranku, tu som nevidel

-- doplnění předchozího příspěvku (stř úno 17, 2010 15:01) --

este mam otazocku ohladne tej romky co tam mam.
je to: WM 6,1 19214.1.0.4
to to asi nejaka romka co tam bola. akoze vsetko OK len mi tam vadia niektore vecicky, ktore tam su nahrate a to AT&T, je to nejaka aplikacia s hudbou, hrami cez ktoru sa daju kupit. Da sa toto nejako vymazat????

v tom navode je pisany update Radio. Ku comu to je dobre?

-- doplnění předchozího příspěvku (sob úno 20, 2010 12:38) --

este sa chcem spitat ako zistim ci uz bol na mojom zariadeni urobeny HardSPL?
a viete mi dopoucit aj radio ku tejto romke co mi dal daidalos)?
Uživatelský avatar
Tubuss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát srp 15, 2008 10:00
Zařízení: LG OO, HTC Kaiser
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od Tubuss »

radio bych ti doporučil asi to co je k stock ROM 6.1 má dobrou spotřebu a nejsou s ním problémy ->1.70.19.09 a hard spl bys měl poznat když přepneš zařízení do bootloaderu, mělo by tam být napsáno co je tam za spl.. Jinak stylez black je pěkná romka, jen bych řekl že časem degraduje na rychlosti, ale to je jen můj pocit, není to ověřené :)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od Daidalos »

No já jí používám a max spokojenost. Vyzkoušel jsem asi 5 včetně české a všechny se neskutečně sekali. Tady ta je nádherné plynulá, navíc je hodně "touch" takže mi ani WM 6.5 nezchází :-)
HellAngel
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned črc 03, 2005 12:14
Zařízení: HTC Tytn II

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od HellAngel »

chcem sa spitat ked mam v bootloaderi napisane toto:
KAI130
SPL-3.29.Hard2
CPLD-8

znamena to ze uz mam urobeny Hard SPL??

ja som ho nerobil ale neviem ci moj predchodca ani alebo nie
Uživatelský avatar
Tubuss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát srp 15, 2008 10:00
Zařízení: LG OO, HTC Kaiser
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od Tubuss »

ano je tam
vosa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pát bře 06, 2009 17:01
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od vosa »

Dobrý den, uvažuji o tom že bych vymenil TYTNA II za mého UNIho (HTC UNIVERSAL). Jenže se obávám změny z VGA na QVGA, a tak se ptám Jaký ten display je? Co filmy? dá se na to koukat? A co filmy ve větším rozlišením než qvga, přehrávají se plynule? a co každodenní používání, zvyknu si? Na několika fotkách jsem vydel kostickovane napisy jako "contacts" a "calendar" a to se mi zdálo opravdu hrozné. Na druhou stranu mě lákají RAM a ROM, které jsou jednou tolik velké a spolu s QVGA a "dual procesorem" to může být hódně svižné. Navíc ještě GPS a mnohem menší rozměry :D, o 100gramů v kapse méně. Jo a co klávesnice dá se na tom psát? vím že UNIho překonalo jen Touch Pro 2 ale jaké to je? Prosím o Vaše zkušenosti, děkuji.
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od peter34 »

Na filmy sa pozerať dá bez problémov, veľkosť 2.8 palca je ešte dostatočná. Videá vo väčšom rozlíšení ako QVGA idú, záleží skôr na dátovom toku, na konverziu filmov odporúčam PocketDivxEncoder. Klávesnica sa mne osobne veľmi dobre používala, ako to bude po prechode z Universalu neviem, treba vyskúšať.
vosa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pát bře 06, 2009 17:01
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od vosa »

no tak uz jsem prodal uniho, ted jeste sehnat nejakeho kaisera ;) jeste se chci zeptat, jak je to s tim androidem, je to uz dotahle tak dobre ze se to da pouzivat denne? a co hry?? daj se dobre hrart androidacke hry? nektere hry pro Androida se mi libi a mrzi me ze nejsou na wm, jen ale nevím zda je to porad plynule, zkousel nekdo?
Uživatelský avatar
Tubuss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát srp 15, 2008 10:00
Zařízení: LG OO, HTC Kaiser
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od Tubuss »

Android se denně používat dá, akorát má vetší spotřebu baterie a co se týče her tak většina jich vyžaduje buď gsenzor nebo vyšší rozlišení takže tam zažiješ spíš zklamání, nicméně co se týče ostatních programů z marketu tak tam problém nebyl..
vosa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pát bře 06, 2009 17:01
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Novacik HTC TyTN II

Příspěvek od vosa »

děkuji, no škoda toho qvga, no :(

-- doplnění předchozího příspěvku (pát dub 16, 2010 17:33) --

Tak pro všechny kdo nechodi do sekce "koupim", nemate nahodou doma Kaisera co se moc nevyuzije nebo premyslite o prodeji?? Rád ho od Vás odkoupím (nabídky na [email protected] nebo SZ) Ještě se zeptám nemáte náhodou doma navíc jeden rozbočovač (myslim jak z ext usb udela jack, usb a konektor na origo sluchatka) tak ten bych taky odkoupil... dík...

-- doplnění předchozího příspěvku (pát kvě 07, 2010 18:10) --

Ahoj vsem, tak jsem ho koupil, nicmene nejsem uplne nadseny :(, nejak jsem si nezvyk... zkratka pro me je ten displej moc maly 2,8 palce mi nestaci, to radeji budu nosit cihlu jakou je UNIVERSAL :D....takze ho znovu prodávám, tak kdyby někdo měl zájem tak je tady pro Vás: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=19119" onclick="window.open(this.href);return false;

ozvete se na email: [email protected]
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů