ANDROID na TyTN (hermes)

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
zeto750
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: sob úno 16, 2008 13:36
Kontaktovat uživatele:

ANDROID na TyTN (hermes)

Příspěvek od zeto750 »

Da sa do HTC tytn nainstalovat natrvalo nie ako aplikacia android?
Ak ano tak prosim mate nejaky link?
NAsiel som par ludi na nete co sa o to pokusali ale nejaky funkcny navod som nevidel.. viem ze je to stary fon ale mam ho doma a rad by som to skusil...
Dakujem
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

ANDROID na TyTN (hermes)

Příspěvek od Daidalos »

Pokuď vím na Tytna 1 se Android nedělá,i Tytn 2 ho sotva utáhne..navíc pokuď by byl,na bežný požití by nebyl,spoustu véci by nefungovalo..
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

ANDROID na TyTN (hermes)

Příspěvek od Petr Němec »

na youtube toho je dneska spousta...shanim touche elfa jako nahradni a čuměl jsem jak na tom krasně jede eclair atd..touch,kaiser,diamond, raph...uplně bez problémů...neviděl jsem jestli jelo BT ale stahovali přimo aplikace přes wifi z android marketu, zkoušeli vyhledáváni, instalovali, spouštěli... uplnej masakr...

I na blbym Elfovi...mkrněte se na youtube...taky jsem našel holandsky stranky kde se tam tim zabyvaji...nasel jsem to nekde po zadani android na htc.mam moznost koupit velmi levne tytna a akorat nemuzu najit primo stranku kde by byla verze androidu ke stazeni na tytna jednicku...na kaisera to je ale tytn ma asi smulu...asi to bezi na zarizenich az od WM 6 a nahoru...myslim si ze procik od samsungu by si s tim poradil kdyz to zvladne i omap...

nahodou nevite jestli zere tytn microSDHC karty nebo jen do 2GB?

Tak si tak rikam co uz jsem se s omapem nazlobil a nakonec ho stejne ne a ne dostat z domu... 8-) bude nejspis v tom touchi zase!
Uživatelský avatar
Tubuss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát srp 15, 2008 10:00
Zařízení: LG OO, HTC Kaiser
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

ANDROID na TyTN (hermes)

Příspěvek od Tubuss »

říkat že TyTN2 ho stěží utáhne je naprosto zcestné.. Android na Kaiseru funguje naprosto plynule, navíc umožňuje takt procesoru na 520MHz a potom fungují i náročnější aplikace bez problému
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

ANDROID na TyTN (hermes)

Příspěvek od htcjirka »

Pouzivat tyto portace jako plnohodnotny hlavni system je nesmysl.Ma to daleko do originalu,spotrebou zacinaje,celkovou rychlosti,stabilitou apod.
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů