Tytn 8525

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Tytn 8525

Příspěvek od Libor »

Zdravím :grin: mám pár dotazů ohledně tohto přístroje a týká se to hlavně přehrávače TCPMP a složky Obrázků a filmů.
TCPMP již byl nainstalován v přístroji 0,71 ale nějak nešel když jsem chtěl přidat soubory tak žádné neviděl,tak jsem jej skusil nahradit verzí 0,81RC instal. v pohodě ale o5 stejný problém a ještě ktomu tam ten starší zůstal a nejde nijak odinst. když viberu soubor k přehrátí pomocí průzkumníka tak to TCPMP načte ukáže jen asi 3sek a pak spadne.
složka obrázky a filmy zobrazuje jen to co mám v telefonu a za boha nemohu přijít na to jak zobrazím to co mám na Micro SD.
Prosím moc prosím za rady jak a co stím předem děkuji :?:

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 24, 2009 15:42) --

takže jsem skusil MPlayer a pocket player ale u MP mi to ukáže u složek červenou hvězdu a složky jsou prázdné to samé dělá WMP,PP mi našel jen 4 videa a to jich mám na kartě aspon 100. :cry:
tak už nevím co stím,asi budu muset přeinst.ROMku :?:
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Tytn 8525

Příspěvek od Petr Němec »

Tohle mi obcas dela kdyz treba poradne nenacte kartu...
zkus ji vysunout zasunou,muzes to zkusit nekolikrat zoopakovat, treba sou zasrany kontakty...

Pokazde kdyz to vysunu a zasunu tak to pak jde..

V TCPMP se na kartu dostanes tak ze das soubor otevrit, dostanes se uplne nahoru v adresari a mel bys pak videt slozky v telefonu, a bude tam taky slozka Storage Card, tam to pak bude podle toho jak to mas udelany.

Ja mam slozku s hudbou v Storage Card/MP3
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Tytn 8525

Příspěvek od Libor »

díkes ale už jsem jej odstranil tcpmp a funguju přez coreplayer, ale stále nevím jak donutím ten obrazový prohlížeč aby ukázal co mám na kartě a nejen v tel.přez té ostatní co jsou v telefonu-spb imageer a jiné je to takové strohé nejde to ovládat jako vtom základním obrázky a filmy ten nemá žádnou možnost otevřít složku :cry: :?:
nevíte někdo jak na to?
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů