Htc Kaiser/tytnII/varioIII volná ram + taktovani

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
xetron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: čtv úno 15, 2007 16:54
Zařízení: Htc Kaiser + Nokia N95
Kontaktovat uživatele:

Htc Kaiser/tytnII/varioIII volná ram + taktovani

Příspěvek od xetron »

Tak jsem zkoušel vyhledavat tyto témata ale bud se o nich nehovořilo, nebo jsem je neodokázal vyhledat. zajimá mně na jakou hodnotu se dokáže vyšplhat volná ram u Kaisera, protože u mně na CZ WM 6.1 se to po zapnutí pohybuje na 55-56 Mega a to mi nepřijde zrovna moc na to že zařizeni ma k dispozici 128 ramku...když na 64ram u wizarda to bylo někde kolem 30....otázka kolik toho zůstane zneužito systémem když mi piše že ma k dispozici nějakých 88 ....

Další odvětví je takt procesoru...ne že by se mi zdal kaiser/vario III pomalé ale na variu I jsem taktoval běžně z 200 na nějakých 280 a při nečinnem zařizeni podtaktoval na 140 takže se šetřilo baterkou. Nevím zda-li si tohle můžu dovolit i na kaiseru a jakým programe....

Pokud tahle temata jsou na fóru tak se omlouvam, prosím o přesměrování linkama a děkuji...Neprocházel jsem fórum, pouze používal hledání. Díky
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

Htc Kaiser/tytnII/varioIII volná ram + taktovani

Příspěvek od peter34 »

RAM je v pohode, tých 55-60MB je normálnych, záleží od jednotlivej ROM. Wizard má procesor TI OMAP, ktorý sa dal taktovať, Kaiser má Qualcomm, ten sa taktovať asi nedá.Našiel som na taktovanie nejakú ruskú utilitu, ale radšej som ju neskúšal.
Uživatelský avatar
Tubuss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát srp 15, 2008 10:00
Zařízení: LG OO, HTC Kaiser
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Htc Kaiser/tytnII/varioIII volná ram + taktovani

Příspěvek od Tubuss »

existují i kompletně vybrakované ROMky které mají opravdu jen to aby to běželo a tam se to pohybuje okolo 70 při startu
xetron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: čtv úno 15, 2007 16:54
Zařízení: Htc Kaiser + Nokia N95
Kontaktovat uživatele:

Htc Kaiser/tytnII/varioIII volná ram + taktovani

Příspěvek od xetron »

Díky za odpovědi. Pokud se z toho dá vytáhnout max 70 mega tak budu uvažovat jestli to stoji za to.... Naštěstí, že ten procesor taktovat není třeba, jen mně to zajímalo:)
Axel
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon říj 05, 2009 21:37
Zařízení: HTC TyTNII Kaiser

Htc Kaiser/tytnII/varioIII volná ram + taktovani

Příspěvek od Axel »

Ahoj, prosím Tě, už si nevím rady - můj Kaiser ukazuje:
ÚLOŽIŠTĚ:
CELKEM 119,17MB
POUŽITO 115,96MB
VOLNO 3,21MB

SPUŠTĚNÉ PROGRAMY:
CELKEM 85,32MB
POUŽITO 32,05MB
VOLNO 53,27MB

Přitom je momentálně nainstalován pouze Sunnysoft Interwrite Pro a MoniGPSPlot (malý navigační prográmek pro záznam trasy a polohy)
JSOU TYTO HODNOTY V POŘÁDKU?
Přístroj se mi často "seká", jako by měl problém s "probuzením", atd...Mám ho ještě v záruce. Už jsem ho dal jednou do servisu, vyměnili display a motherboard. Stále ale mám dál pocit, že má občas dlouhé odezvy, jako by chtěl "usínat" a pak mu trvalo déle, než se "probere." Poradíš mi co s tím? Moje adresa je : [email protected]

Díky moc za rady,
Axel
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

Htc Kaiser/tytnII/varioIII volná ram + taktovani

Příspěvek od peter34 »

Voľného miesta v telefóne máš strašne málo, preto ho máš aj spomalený. Na vyčistenie použi program Memmaid, prípadne cez Total Commander CE nájdi, ktoré dáta zaberajú toľko miesta.Ak máš nainštalované len tie dva programy čo uvádzaš tak najjednoduchšie je urobiť hard reset.
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů