Nastavení?Pls help

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
jirikj2
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pon srp 24, 2009 10:10
Zařízení: HTC TYTN II

Nastavení?Pls help

Příspěvek od jirikj2 »

Zdravím všechny kdo už mají TYTN2 v malíčku :grin: .Zakoupil jsem nedávno tento přístroj.Je to MDA od Tmobile.Zatím se mi vůbec nedaří si ho přizpůsobit
problém 1 - Nedaří se mi ale přijít na základní věc a to jak automaticky i ručně z tlačítka zamknout klávesy a úplně vypnout displej,ale nepřejít do standby
problém 2 - Mělo by na tomhle jít spustit touchflo3D?Pořád mi píše že se spouští a nikdy se ještě nespustilo.Potřebuju nějaké drivery nebo je MDA ve 3D nějak ořezané?

Díky za rady a tipy :)
jirikj2
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pon srp 24, 2009 10:10
Zařízení: HTC TYTN II

Nastavení?Pls help

Příspěvek od jirikj2 »

Ještě nevím jak nastavit vyzvánění a mms pro každy kontakt zvlášť a do jakého adresáře je vlastně dávat.Zatí se s tím morduju čtyři dny dvacet hodin denně :roll: a nejsem z toho moudrej :x
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nastavení?Pls help

Příspěvek od Jiří Hrma »

Vyzvánění pro každý kontakt zvlášť si můžeš nastavit přímo v detailu daného kontaktu. Edituješ si ho a vybereš vyzváněcí melodii (položka Ring tone). Zvuky pro SMS a MMS není možné v základu WM nastavovat extra pro každý kontakt, ale jde to tuším přes Photo Contacts Pro. Zvuky pro SMS/MMS jinak můžeš ukládat do složky /Windows v zařízení ve formátu WAV. Co se týče TouchFLO, zkus si na fóru projít diskuze o různých verzích ROM nebo přímo na Xda-developers, asi bych v tomhle případě do zařízení flashnul nějakou neofiko ROM, která má TouchFLO přímo integrované od autora.
jirikj2
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pon srp 24, 2009 10:10
Zařízení: HTC TYTN II

Nastavení?Pls help

Příspěvek od jirikj2 »

Děkuju za rady,kdyť jsem si přesunul telefony ze sim do kontaktů tak to jde,ale zase vidím telefony dvakrát.Jak skrýt sim telefony?
Zkoušel jsem rom Hyperdragon III raphael kde by touchflo mělo být a nic se nedělo.Když jem ho přidal zvlášť do jiné rom tak to právě pořád startuje dokola.Jak otestovat jestli jde 3d?
A ještě bych měl dotaz jak ukládat z stažené soubory přímo na kartu?Nebo když je ram plná přesune se to a pak zas do ram stahuje....
xetron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: čtv úno 15, 2007 16:54
Zařízení: Htc Kaiser + Nokia N95
Kontaktovat uživatele:

Nastavení?Pls help

Příspěvek od xetron »

s radostí tě odkážu na tuhle http://smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-tytn-2 adresu....Zde najdeš v úpravě registru jak možno skrýt kontakty z karty sim....Pro úpravu registrů ti ještě doporučím Total Comander pokud ho ještě nepoužíváš...
Ohledně tvé rom. Neznám ji osobně ale nemůže byt touchlflo 3D někde vypnuto? Popřípadě vyzkoušej jinou rom...většinou je to hledání na dlouhou trat najít vyladěnou romku ale nevím o nikom kdo by si tu svoji nenašel :wink:
jirikj2
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pon srp 24, 2009 10:10
Zařízení: HTC TYTN II

Nastavení?Pls help

Příspěvek od jirikj2 »

Díky za radu.Touchflo3D,ale se pŕeci dá doinstalovat i dodatečně.To tam chybí nějaký driver?Co by mohlo být v rom jiné aby to na mém Kaiseru běhalo?Už jsem vyzkoušel deset rom(v některých mi nejde bluetooth,ale v žádné tf3D)Je třba nějaký tedtovací program na GL 3D,directx v tomhle asi nejde vůbec?
xetron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: čtv úno 15, 2007 16:54
Zařízení: Htc Kaiser + Nokia N95
Kontaktovat uživatele:

Nastavení?Pls help

Příspěvek od xetron »

no opravdu ti neporadím. Nestudoval jsem to a nějak se ani o TF3D nezajimam...Na graficky akcelerator sice driver potřebuješ který podporuje 3D ale myslím že podporuje pouze HW akceleraci, takže normalně 3D musi fungovat na SW akceleratorech....Aspon podle mně...možna pletu uplne nesmysly ale fungovat by to stejně mohlo.
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

Nastavení?Pls help

Příspěvek od peter34 »

TochFlo3D sa síce dá na Kaisera nainštalovať, ale ide trhane, prípadne zatuhuje. Preto sa používa TouchFlo 2D, nazvané Manilla, ktoré je už súčasťou niektorých ROM z xda-developers. Odporúčam ROM od PDA Corner, tiež jednu z nich používam. Samozrejme podmienkou je mať urobený HardSPL.
jirikj2
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pon srp 24, 2009 10:10
Zařízení: HTC TYTN II

Nastavení?Pls help

Příspěvek od jirikj2 »

Vím,že asi nejde plynule,ale mě nejde vůbec spustit.Pořád píše že se spouští.Na hyperdragon 3 raphael by to mělo jít ne?
jirikj2
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pon srp 24, 2009 10:10
Zařízení: HTC TYTN II

Nastavení?Pls help

Příspěvek od jirikj2 »

Tak už mi to běhá na DUTTYS DIAMOND 1.
Poradí ještě někdo jak to nastavit abych měl ny homescreenu kalendář,hovory,zprávy....
Uživatelský avatar
phallus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon dub 14, 2008 22:01
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Nastavení?Pls help

Příspěvek od phallus »

Start / Settings / Today / záložka Items
jirikj2
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pon srp 24, 2009 10:10
Zařízení: HTC TYTN II

Nastavení?Pls help

Příspěvek od jirikj2 »

Tohle nastavení start -todays -items mi to ale nepřidá na today když běži touchflo.Jak do touchflo přidat třeba kalendář?
Díky
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Nastavení?Pls help

Příspěvek od ziminix »

Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů