HTC Kaiser problém - neustálý restart

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
uber1337
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 24, 2009 20:03
Zařízení: HTC TyTn2 Kaiser

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od uber1337 »

Dobrý večer,
mám asi 4 dny starého Kaisera, ale dnes se mi stala velmi nepříjemná věc. Při loadingu se mi sekla hra Age of Empires, tak jsem telefon "resetoval" tím způsobem, že jsem držel tlačítko POWER a potom jsem potvrdil že chci telefon vypnout. Teď už samozřejmě vím, že se to tak nemá dělat, ale pozdě bycha honiti :-/

Problém nastal po opětovném spuštění přístroje. Telefon pouze zavibruje, cca na 10 sekund se zobrazí nápis SMART MOBILITY a poté opět restartuje a takhle stále dokola. Usoudil jsem, že se mohla "pochroumat" pamět ROM, tak jsem na oficiálním webu HTC stáhnul upgrade, který dokonce PROBĚHL na 100%, ale po "úspěšném" naisntalování se opět dostavil úplně ten stejný problém.

Jsem z toho už opravdu zoufalý a proto Vás prosím o jakoukoliv užitečnou radu. Děkuji
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od tslany »

zkusil bych Hard Reset ale jelikož WM jsou "náladové" tak bych kdyžtak zkusil přez noc vyndat baterku
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od lukas.manak »

ja bych prehral romku na nejakou jinou...
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Nejideálnější je provést Hard Reset a začít aktualizovat rom ve chvíli kdy jsme dotázáni na kalibraci displeje, nespouštět dál systém. Také není od věci vyndat SD kartu. Zkoušel jsi naběhnout systém bez SD karty?
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od lukas.manak »

jak psal kolega o tom upgradu tak predpokladam,ze si flasnul nejakou novou rom ci co ze stranek HTC.a hard reset delat nemusel.jestli jde o flas tak je uplne jdno v jake fazi s telefon nachazi,stejne se prepne na 3 barevne pruhy.a pri flasovani je vzdy doporuceno vytahnou sim a pametovku......
uber1337
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 24, 2009 20:03
Zařízení: HTC TyTn2 Kaiser

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od uber1337 »

Prvně všem děkuji za reakce :)

tslany: Hardreset jsem zkoušel -> bez úspěchu. Jestli nic jiného nepomůže tak tu baterku přes noc samozřejmě nechám venku ;)

lukas.manak: Ono jde o to, že k přehrání romky potřebuješ mít aktivní ActiveSync, jenže mě se mobil zasekne po 5ti vteřinách po spuštění, tzn. že vůbec do OS nenajede :-/ Jinak jediná romka kterou jsem nainstaloval do 100% byla ta originální z HTC webu, jenže ani po její instalaci problém nebyl vyřešen :(

unus: Hardreset už jsem provedl bez úspěchu a jak už jsem řekl, tak se vůbec telefon do OS nedostane, takže ani žádná kalibrace nepřichází v úvahu. A telefon jsem zkoušel spustit i bez SD karty i bez SIM karty. Nepomohlo :(

Ještě jednou vám ale děkuji za rady.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Jestli se nepletu musíš pro novou flash telefon synchronizovat s PC přes activesync a fáze kalibrace displeje "stylusu" nastává chvíli po prvotním kontaktování telefonu s activesync.
Nevím jestli jde instalátor ROM oblbnout ručním podstrčením bootloaderu. Nemám ještě až takové zkušenosti, takže nevím.
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od lukas.manak »

jak rika unus zkus se dosrar do bootloaderu,potom nepotrebujes vubec spji s as,telefon se spoji pri s pc a pak flashnout nejakou rom
uber1337
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 24, 2009 20:03
Zařízení: HTC TyTn2 Kaiser

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od uber1337 »

Do bootloaderu se samozřejmě dostanu. Také jsem psal, že jsem už jednu ROM flashnul (tu originální), ale problém je ten, že u ostatních ROM většinou potřebuješ ten unlock a unlock můžeš spustit jedině s aktivovaným ActiveSync.

Pokud se pletu tak mě prosím oprav. Jsem s WM začátečník, rád se nechám poučit :)
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od lukas.manak »

jj to mas pravdu,jeste me napadlo flashnout nejakou starsi rom jestli to nepomuze
jirkab
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob úno 24, 2007 19:11
Bydliště: Praha

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od jirkab »

Pokud se jedná o SW problém (a ono to z dálky vypadá, že ano) a zařízení lze zapnout do BL, tak to bude brnkačka. Horší to je když nejde zapnout vůbec, ale ani to není úplně ztracené. Jedno takové zařízení jsem oživoval - zde http://www.wmmania.cz/forum/viewtopic.p ... c&start=11 pro inspiraci lehký nástin postupu - sice z úplně jiné diskuze, ale to nevadí.
Pokud by jsi s úplným oživením zařízení měl nějaký dlouhodobý problém tak se ozvi.
uber1337
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 24, 2009 20:03
Zařízení: HTC TyTn2 Kaiser

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od uber1337 »

jirkab: Díky za odkaz, určitě potěší vidět, že jsou snad i mnohem horší problémy než mám já, nicméně jak už jsem psal výše tak nejsem takový guru ve WM abych se v tom dokázal takhle šťourat. Zatím jsem narazil na hlavní problém u mého přístroje a to je CID-lock (jestli se tomu tak říká správně). Proto jsem se chtěl zeptat, jestli je možné telefon odblokovat z BootLoader režimu?
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od lukas.manak »

koukni sem...

Kód: Vybrat vše

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=62&t=11370
sepl7819
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 13, 2010 21:32
Zařízení: htc TyTn II Kaiser

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od sepl7819 »

Chtěl bych vás všechny požádat o radu, ale nejdříve závada:

Během připojování wifiny nastal samovolný restart, ale kaiser od toho okamžiku zůstává v bootovacím režimu.
Naběhne boot scren, potom tři řádky R: G: D pak zdechne obrazovka, nastává nový restart a pořád dokola.
Bez SIM a SD. Vypnout lze pouze vytažením baterie.
Na Hard reset menu se dostanu, na Boot loader taky.

Telefon mám nacpaný kontaktama a přednastavený backup měl být za 16 dní. Tedy jsem v pořádné kaši.
- Jsem schopem se nějak dostat k těm kontaktům, než udělám telefonu lobotomii???????
- Pomohlo by přehrání pouze rádia?

Podobnou závadu jsem na fóru nenašel a nechci zakládat nový thread.
Spoléhám na vás profesionály.

KAIS130 MFG
SPL-1.0.OliPof
GPLD-8

R: 1.65.16.25
G: 25.83.40.02W
D 3.5 Dutty's
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

HTC Kaiser problém - neustálý restart

Příspěvek od peter34 »

Obávam sa, že pokiaľ nemáš zálohované kontakty na microSD karte cez PIMBackup, na nete cez MyPhone príp. v Outlooku tak sa k nim nedostaneš. Flash Radia by s týmto stavom telefónu nemal nič urobiť, ale za vyskúšanie nič nedáš.
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů