Rozložení Klávesnice AT&T

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Zamčeno
web.pavlik
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv srp 31, 2006 12:58
Kontaktovat uživatele:

Rozložení Klávesnice AT&T

Příspěvek od web.pavlik »

Mám HTC KAiser na ebay jsem si koupil nový kryt ale má jinak rozloženou klávesnici spíše znaky které se vyvolávají FN+písmeno u staré klávesnice se třeba wifi zapínala FN+OK u té nové je to pořád FN+OK ale na klávesnici je to označeno jinak FN+šipka doprava a já bych to chtěl mít tak že když zmáčku TO FN+šipka doprava aby se zapla wifi, když to teď zmáčknu tak mě to vyhodí průzkumník souborů a já chci aby se přez to zapínalo wifi tak jak je to na té klávesnici označeno pak mi dělají problém i jiný znaky které musím zkoušet abych vyvolal např @ prostě je to ta klávesnice jak je na HTC KAiser od AT&T tak chci aby to tak fungovalo ty znaky jak to bylo n té staré klávesnici ten prodejce na ebay tak neměl vůbec napsáno že se jedná o klávesnici pro HTC KAiser AT&T ale měl tam foto klávesnice jak byla ta původní :roll: přidávám foto:
nová klávesnice
Obrázek
stará:
Obrázek
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Rozložení Klávesnice AT&T

Příspěvek od tslany »

zeptej se na xda-developers jestli by ti nemohli poslat ovladač z AT&T ROMky nebo si ho vykuchat sám, potom ho nahrát do Kaizera a snad by to mělo jít, kdyžtak by se ještě přepsal nějakej údaj v registru.
web.pavlik
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv srp 31, 2006 12:58
Kontaktovat uživatele:

Rozložení Klávesnice AT&T

Příspěvek od web.pavlik »

Škoda že mi XDa-developers nejede :-( já už na to na netu našel nějakej cab ale zas je na xda-developers
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Rozložení Klávesnice AT&T

Příspěvek od JuriG »

Pockej az naskoci xda-dev a mrkni tam urcite se to tam uz resilo, bohuzel xda-developers maji zrejme neake problemy se serverem jiz delsi dobu pozoruji caste vypadky...
web.pavlik
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv srp 31, 2006 12:58
Kontaktovat uživatele:

Rozložení Klávesnice AT&T

Příspěvek od web.pavlik »

vyřešeno :)
Kdyby taky někdo potřeboval tak :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=334911

jinak dík všem za pomoc
Zamčeno

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů