Oprava displeje TyTN II

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
Marv
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 09, 2012 16:57
Zařízení: TyTnII

Oprava displeje TyTN II

Příspěvek od Marv »

Dobrý den!

V červnu 2011 jsem pořídil v Mobilpohotovosti použité hátécéčko a dostal jsem na něj rok záruku. Nyní mám na něm prasklý displej. Nepočítám, že by mi to uznali jako reklamaci :D :D , ale když snad dali roční záruku, mělo by být po tu dobu možné sehnat náhradní díly, ne?

Byl jsem totiž v MP a tam mi řekli, že poslední součástky na tohle HTC měli v červenci 2010, a že mám zkusit teda ještě oficiální servis HTC v Jeremenkova 88, Praha 4, ale že si myslí, že tohle už je odepsané a díly nejsou a nikdy nebudou a můžu ho pohodit do koše.

Jenže jsem našel v bazarech nových displejů nebo displejů funkčních z jinak poškozených hátécéček dost. Kdybych koupil displej a přinesl jim ho tam, vyměnili by ho v servisu? Nebo tam nesmí nacpat součástky, které si přinesu sám? A zvládl bych to vyměnit i doma, kdybych si takový displej pořídil? A existuje nějaká souvislost, že když mi poskytnou záruku, měly by být po tu dobu dostupné náhradní díly? Bez ohledu na to, jestli na ně pak tu záruku uplatním, nebo je budu hradit.

Děkuji!
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Oprava displeje TyTN II

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Servis se musí provádět dva roky po oficiálním ukončení prodeje zařízení. Cenově by se ti to nevyplatilo.Vůbec to neřeš, nové LCD koupíš za 650 Kč a vyměníš v pohodě sám. Na youtube.com nalezneš mraky návodů.
robzik
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 14, 2013 6:04
Zařízení: HTC TYTN II

Oprava displeje TyTN II

Příspěvek od robzik »

Mobil pohotovost je největší a nejdražší zlodějskej shit. LCD na HTC TYTN II mám v nabidce za 450,- s výměnou za 600,-
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů