pár otázek

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
Uživatelský avatar
LordKaspr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pát úno 20, 2009 13:14
Zařízení: Motorola Moto G
Bydliště: Plzeň, Praha

pár otázek

Příspěvek od LordKaspr »

Zdravím, před pár dny se mi dostal do ruky HTC Touch Diamond a přeci jen je to nějaký ten pátek co jsem měl Windows Mobile v ruce, proto bych se rád zeptal na několik maličkostí.

1) Na Diamondu (přesněji MDA IV) jsem provedl SPL unlock - konkrétně pomocí "RUU_Signed_1_93OliNex_HSPL_UnsignedEdition", protože mi nešla nahrát oficiální ROM z http://www.sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false; - telefon je brandovaný na TMO a bohužel unlock ničemu nepomohl. Flashnul jsem si alespoň Eržiku, ale při startu se objevuje stále logo TMO (bootscreen). Je nějaký lepší hard SPL unlock?

2) Nejde mi nainstalovat MS MarketPlace. Zde (http://www.microsoft.com/windowsmobile/ ... P_MPPCHome" onclick="window.open(this.href);return false;) si stáhnu instalační soubor, který následně stahuje aplikaci MarketPlace. Vždy v první třetině se stahování zruší. Čím to?

3) Neví někdo o aplikaci, která se automaticky zapne po startu a nahrává všechny hovory?
Deaktivovaný účet (01.2013)

pár otázek

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Dobrý den,
zkuste Auto Call Recorder.
Uživatelský avatar
LordKaspr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pát úno 20, 2009 13:14
Zařízení: Motorola Moto G
Bydliště: Plzeň, Praha

pár otázek

Příspěvek od LordKaspr »

Auto Call Recorder vyzkoušen, funguje perfektně. Na xda-developers jsem ale četl, že jde o beta verzi, která časem expiruje a bude třeba aktualizovat na novější. Je to pravda?

Na snahu o flashnutí originální ROM od HTC jsem již rezignoval, spokojím se s jedním kouskem z xda-developers (Gen.Y D2 R5.5 WWE). Sice není tolik stabilní, ale má výrazně méně bugů než třeba Eržika X.

Dle Microsoftu by měl marketplace fungovat i na WM 6.0/6.1, mě se ovšem instalace stále nedaří. Měl někdo podobné problémy?
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů