Přehrávání videa + zamknutí tlačítek

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
dannyii
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 08, 2011 14:52
Zařízení: HTC Touch Diamond

Přehrávání videa + zamknutí tlačítek

Příspěvek od dannyii »

Zdravím,
Nejdou mi přehrávat videa přes internet a nevím si s tím rady, zkoušel jsem nainstalovat nějaký flash, ale bohužel bez výsledku.
Dále by se mi hodila nějaká aplikace na zamykání kláves. Docela často se mi stává, že se mi v kapse vytáčí hovory :-/
Mohl byste mi s tím, prosím, někdo pomoct? Třeba i hodit nějaký odkaz, kde co stáhnu, popř. jak to nainstaluju. Předem díky :-)

-- doplnění předchozího příspěvku (úte úno 08, 2011 15:07) --

A ještě kdyby mi někdo poradil, co můžu smazat, protože mi to pořád hlásí nedostatek paměti. Co zabírá nejvíce místa? Díky :-)
baron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: pon říj 13, 2008 20:46
Zařízení: HTC Touch Cruise
Bydliště: Česká Lípa

Přehrávání videa + zamknutí tlačítek

Příspěvek od baron »

Pokud máš Operu 9.5 nebo 9.7, tak můžeš vyzkoušet fixOperaFlash v1.5.5.20.

Zámek kláves můžeš nejdříve vyzkoušet systémový co je v PDA ve WM.

Ohledně nedostatku paměti, záleží jestli máš málo místa v ROM paměti nebo v interním úložišti. Pokud v ROMce, tak doporučuji instalovat všechny aplikace do interního úložiště, pak se též podívej jestli ti do ROMky např. foťák neukládá do ní fotky apod. Pokud máš málo místa v interním úložišti, tak se podívej co nepotřebuješ a smaž např filmy, mp3 apod.
dannyii
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 08, 2011 14:52
Zařízení: HTC Touch Diamond

Přehrávání videa + zamknutí tlačítek

Příspěvek od dannyii »

Ten flash zkusím, díky :-)
Co se týče toho zámku, tak vůbec nevím o čem mluvíš :-D Takovým věcem moc nerozumím a nevím, co si pod tím představit :-(
A místo nemám v mobilu, kartu mám ještě celkem prázdnou. Nicméně to ještě zkusím nějak projít :-)
Díky
baron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: pon říj 13, 2008 20:46
Zařízení: HTC Touch Cruise
Bydliště: Česká Lípa

Přehrávání videa + zamknutí tlačítek

Příspěvek od baron »

No nějaký zámek již obsahuje systém v PDA. U mého Cruise si ve Start --> Nastavení --> Systém --> Zámek kláves nastavím "Zamknout tlačítka kromě zapnout". Potom si na obrazovce Dnes zapnu zobrazení položky "Zámek zařízení", a pak si dotykem odemykám/zamykám zařízení přes "zástupce" na hlavní obrazovce Dnes.

Určitě je zamykání kláves i v Diamondu, ale nevím přesně kde. Koukni kdyžtak do manuálu, určitě to tam bude.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 15 hostů