Reklamace s ROM Eržika ?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
Uživatelský avatar
čiko7
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: stř lis 19, 2008 14:28
Zařízení: HTC Touch Diamond
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Reklamace s ROM Eržika ?

Příspěvek od čiko7 »

Zdravím, mám velký problém a k tomu dotaz. Mám HTC Touch Diamond,je ještě 1/2 roku v záruce. Asi před rokem jsem si nainstaloval ROM Eržiku, fungovala bez problémů. Jenže teď se mi stalo, že mi v HTC-čku odešel nabíjecí obvod, takže nejde nabít, extrémně se zahřívá, během 1min. jej nejde téměř udržet v ruce. Takže budu reklamovat u prodejce, ale problém je ten, že ho nemohu přeinstalovat na původní ROM, kterou dal výrobce. Jednak mi PDA po připojení nejde spárovat s PC přes AS a já tam nedostanu instal. soubor. V případě, že bych dal PDA do reklamace s ROM Eržika, může být reklamace uznána, nebo ne ? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Reklamace s ROM Eržika ?

Příspěvek od Jiří Hrma »

U Diamondu přímo jsem to nezkoušel, ale třeba by šlo ofiko ROM naflashovat skrze paměťovou kartu. Jen mám pocit, že zpětný StockSPL (tovární SPL) tam přes kartu už nahrát nepůjde, takže telefon i tak zůstane odemčený a těžko soudit, zda si toho v servise všimnout či nikoliv. Na fóru je několik reakcí od lidí, kteří telefon poslali na reklamaci s neofiko ROM a nic se nestalo (nikdo si toho nevšiml), ale pak narazíš i na několik, kterým kvůli tomu nebyla záruka uznána, takže je to hodně o štěstí a pokud bych telefon na reklamaci nahrával, tak raději s ofiko ROM a opětovně uzamčeným SPL.
Uživatelský avatar
čiko7
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: stř lis 19, 2008 14:28
Zařízení: HTC Touch Diamond
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Reklamace s ROM Eržika ?

Příspěvek od čiko7 »

děkuji, jenže Diamond nemá paměťovou kartu, má jen interní paměť 4GB.Šlo by to i přes tento nedostatek ??
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Reklamace s ROM Eržika ?

Příspěvek od Jiří Hrma »

ajo, na to jsem úplně zapomněl :-) tak to netuším, až takhle jsem s Diamondem neexperimentoval, ale třeba na to bude nějaké řešení v Diamond sekci na Xda-developers, tak se mrkni.
Adow
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 253
Registrován: sob led 17, 2009 11:22
Zařízení: MDA Compact IV

Reklamace s ROM Eržika ?

Příspěvek od Adow »

Pro nahrání ROM nepotřebuješ spárování pomocí AS. Stačí zmáčknout vol- a k tomu reset - dostaneš se do bootloaderu. Pak připojíš k PC, nápis Serial se změní na USB a můžeš vesele flashovat.
Uživatelský avatar
čiko7
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: stř lis 19, 2008 14:28
Zařízení: HTC Touch Diamond
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Reklamace s ROM Eržika ?

Příspěvek od čiko7 »

Po vstupu do Bootloaderu se na šedém políčku trikolóry zobrazí nápis ,,SERIAL". A ten tam zůstane i po připojení kabelu mezi PPC a stolním PC. bohužel se nápis nezmění na USB.
Draceksoptik
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 29, 2009 22:07
Zařízení: MDA Compact IV

Reklamace s ROM Eržika ?

Příspěvek od Draceksoptik »

Ahojky,
ja jsem mel problem s displayem (zfialoveni), mel jsem tam Erziku, poslal jsem postou primo do VPSDATA, a po 4dnech jsem mel zpet s vymenou zakladni desky i s displejem.. Jen s tim rozdilem, ze tam v te new desce mel opet ruzove T-Mobile, tak jsem potom flashnul na Erziku..
Takze mi uznali reklamaci (cca 3mesice pred koncem zarucni doby), a to i kdyz jsem mel odemceny SPL i radio new.. Proste jsem na to zapomnel pred odeslanim vratit do puvodniho stavu..
Ahoj
Uživatelský avatar
čiko7
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: stř lis 19, 2008 14:28
Zařízení: HTC Touch Diamond
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Reklamace s ROM Eržika ?

Příspěvek od čiko7 »

Všem moc děkuji za Vaše rady, problém už je vyřešen, nová ofiko ROM nahraná. HTC se bude chystat na svou cestu do VPSDATA na opravu.
Největší DÍÍÍK patří Tomášovi z TOMSOFT.
Ještě jednou díky všem.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů