Původní ROM - HTC Diamond

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
DoLin
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte říj 13, 2009 19:12
Zařízení: HTC Touch Diamond

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od DoLin »

Prodávám svého diamonda a chtěl jsem se zeptat jak do něj nahraju původní rom která tam byla po zakoupení... předem díky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od Jiří Hrma »

Vše potřebné najdeš zde http://sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false;
DoLin
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte říj 13, 2009 19:12
Zařízení: HTC Touch Diamond

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od DoLin »

díky... ještě se zeptám, tím, že tam nahraju původní rom se mi diamond zase zamkne? (pro nové flashnutí se bude muset udělat Hard SPL?)
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od matoman »

Hard SPL ostane
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od Jiří Hrma »

pokud chceš telefon dát úplně do "prodejního" stavu, tak nejprve nahraj tu ROM co jsem posílal odkaz, potom případně českou lokalizaci a následně si na Xda-developers stáhni StockSPL locker pro Diamond (odkaz), kterým telefon zamkneš (zrušíš HardSPL). Později jde zase HardSPL kdykoliv udělat.
DoLin
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte říj 13, 2009 19:12
Zařízení: HTC Touch Diamond

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od DoLin »

super, díky... jenom mám menší problém s tou CZ lokalizací. Stáhl jsem si ROM, flashnul, stáhl lokalizaci a nainstaloval... ale beze změny, stále v EN :-( udělal jsem někde něco špatně?
dvcompt
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte črc 27, 2010 14:41
Zařízení: htc diamond

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od dvcompt »

zkus ten Hardreset jak na sunnysoftu popisuji, to me pomohlo
vidoq
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: sob úno 14, 2009 8:51
Zařízení: MDA Compact IV

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od vidoq »

tak jsem tu hledal vsechno mozne, lec nenasel, zkusim se zeptat, nema nekdo zalohu internal storage pro mda compact iv? Ja o tu svoji kradezi prisel a chci tel uvest do puvodniho stavu (hlavne ten tomtom) pred prodejem, diky moc.
Kositch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: stř črc 16, 2008 16:33
Zařízení: HTC Trophy

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od Kositch »

Ahoj, nechci zakládat nové téma, takže stručně: Mám neoficiální ROM s Unsigned-Hard-SPL-Diamond-OliNex. Rád bych dal origo ROM + češtinu. Pokud to chápu správně, tak zde http://sunnysoft.cz/htc/ je jak ROM (kterou mohu instalovat i s mojí Hard SPL) i čeština.

Problém je, že moje PN: 99HEJ035-00 je jiné než uváděné na sunnysoft.cz (telefon jsem však zakoupil v české lokalizaci, ale ne u sunnysoftu). Půjde ta ROM instalovat nebo ne? Případně půjde i čeština?

Pokud ne, nevíte kde sehnat pro toto PN oficiální ROM + češtinu?
gersa
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte srp 05, 2008 21:58

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od gersa »

Pokud mas "odemceno", tak tam ROM ze stranek Sunnysoftu pujde
Dajek
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 25, 2009 20:19
Zařízení: HTC Touch Diamond

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od Dajek »

Potřeboval bych poradit s instalací češtiny na orig. ROM. Po instalaci mi vyskočí: Confirmation: The files have been changed ! Potom provedu HW restart ale instalace češtiny v mobilu nenaskočí. Někdo nějakej tip jak tu cz nainstalovat :?:
SSurova
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 17, 2011 12:00
Zařízení: HTC Touch Diamond

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od SSurova »

Ahoj. Poradí mi někdo? Nahrála jsem si do svého Diamondu zpět originální ROM, ale nejde mi nahrát česká lokalizace. Ani hardreset nepomohl. Všechno jsem stáhla na sunnysoftu a dělala podle postupů, které jsem vyčetla zde na fóru. Dřív se mi vždycky při resetu objevovala nabídka s výběrem jazyku a teď už se neobjevuje. Neví někdo jak na to?
PanCibule
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 29, 2012 22:29
Zařízení: HTC Diamond 3700

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od PanCibule »

Nehodil by tu nekdo odkaz na Hard SPL Na HTC Diamond 3700. Nejde mi preinstalovat zadna Room maskoci 1% a HTC se restartuje Pri hard resetu nabehne a naskoci kalibrovani ale nejde prez to pokracovat dal. Soucasna verze je 2.03.404.2 Help pls precet sem tisice navodu ale stale Diamond nechce spolupracovat :( Diky
novotnj
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 04, 2012 9:25
Zařízení: HTC Touch Diamond

Původní ROM - HTC Diamond

Příspěvek od novotnj »

Lidičky, potřeboval bych pomoct.

Už jsem zkusil všechno, abych flashnul diamonda, ale pořád se mi nic nedaří.

Ve Vistách i XP mi to hlasi, ze system nerozpoznal zarizeni. Když se dostanu do bootloader, mám tam serial a pri pripojeni kabelu se mi to vubec nezmeni na usb takze mtty nelze pouzit. Pri flash pres bootloader, kdy jsem nahral rom primo na internal storage mi to hned skoci nekam dál a objevi se pouze loading .... a nic dál.
Pak jsem zkusil jinou rom přímo na internal storage a zase se to přehoupne do části trigged usb host a zase nic.

Jak poznam jestli to mám odemknuté pro nahrátí nové rom, to se mi snad ještě podařilo než ten usb port zatuhnul.


Kde muze byt problem, je to KO ? nebo to lze jeste nejak prehrat a zachranit ?
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů