MDA IV problém s tlačítkem Hovor/Odeslat

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
pusto
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 08, 2010 9:00
Zařízení: MDA IV Vario

MDA IV problém s tlačítkem Hovor/Odeslat

Příspěvek od pusto »

Dobry den,
prosím Vas o radu. Nevím, jak se mi podařilo nahodit následující problém. Už se s tím trápím několikátý den, tak se obracím o pomoc. Na MDA IV Vario s WM 6.1 se mi po stisknutí tlačítka Hovor/Odeslat - tedy toho tlačítka nad tlačítkem s domečkem, zobrazí na spodní liště displeje záložka Programy a nad ní ikony programů. Před tím se vždy normálně zobrazila klávesnice pro telefonování, tak jak je v manuálu. Provedl jsem po zálohování dokonce HW reset, ani to nepomohlo. Možná to jde jednoduše přenastavit někde v nabídkách, nemuzu to najit. Nevím, jak to dostat do funkčního stavu.

Pak ještě jeden problém. V zařízení mám naimportovány Kontakty z Exchange 2003. Pravidelně se mi stává, že při některých příchozích hovorech se zobrazí pouze číslo volajícího, nikoli jeho jméno, přestože ho v Kontaktech mám i se jménem. Tuším, že se jedná vždy o stejné volající, ale nemohu to tvrdit s jistotou.
Budu moc vděčný za radu.
Pusto
Adow
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 253
Registrován: sob led 17, 2009 11:22
Zařízení: MDA Compact IV

MDA IV problém s tlačítkem Hovor/Odeslat

Příspěvek od Adow »

Občas se mi taky stane, že nejde to tlačítko a místo toho se to chová jako kdybych mačkal šipku doleva (taky se dostanu v TF na Programy).. Když jsem mobil reklamoval kvůli něčemu jinému, zmínil jsem se o tom a přímo na prodejně to předvedl. 2x jsem ale dostal odpověď "závada se neprojevila, přeflashován FW" :D.. Když ale vypnu a zapnu tel, funguje to OK. Zlatý klasický tlačítka - dotyková vrstva (je tam jen jeden kontakt na 3 tlačítka a podle toho v jakým místě to zmáčkneš určí funkci) je dobrá frajeřinka, ale někdy holt blbne..
pusto
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 08, 2010 9:00
Zařízení: MDA IV Vario

MDA IV problém s tlačítkem Hovor/Odeslat

Příspěvek od pusto »

Diky moc za odpoved.
Prece jen se nekdo nasel, kdo ma stejny problem. Chova se me to uplne stejne, i ty posuny doleva.

Nerozumel jsem ale uplne vsemu.
Takze oni provedli flash. Na stejny WM nebo na jiny?
Pak jsem nerozumel Tvym vetam:
"Když ale vypnu a zapnu tel, funguje to OK" - Tzn. ze to jeste porad zlobi?

"Zlatý klasický tlačítka - dotyková vrstva (je tam jen jeden kontakt na 3 tlačítka a podle toho v jakým místě to zmáčkneš určí funkci) je dobrá frajeřinka, ale někdy holt blbne.." - Tady nevim, o co se presne jedna.
Muzes mi to prosim priblizit?
Dik Pusto
Adow
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 253
Registrován: sob led 17, 2009 11:22
Zařízení: MDA Compact IV

MDA IV problém s tlačítkem Hovor/Odeslat

Příspěvek od Adow »

V servisu přeflashovali FW stejnou verzí - na MDA IV nic jiného než WM6.1 oficiálně není..
Vždy když mi to udělá, tak nejde spustit dialer. Když ale vypnu a zapnu displej, tlačítko funguje jak má.
No a dotyková vrstva? Tlačítka nejsou klasická - není tam pro každou klávesu spínač. Např. nalevo je spínač jen jeden (pro šipku doleva, send klávesu a home) a podle toho v jakém místě zmáčkneš vyhodnotí co přesně chceš. Na celém bloku kláves je dotyková vrstva - ta např. zajišťuje to virtuální "motání" kolečkem kolem potvrzovacího středu. Alespoň MDA IV Compact to tak má.
pusto
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 08, 2010 9:00
Zařízení: MDA IV Vario

MDA IV problém s tlačítkem Hovor/Odeslat

Příspěvek od pusto »

Díky, už jsem to vsechno pochopil. takze i pres flashnuti Ti to takhle blbne?
Musim se pustit do toho sveho. Mam momentalne nouzove pujceny jiny...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů